Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Jaký je váš největší ,,úlovek"?
Jakou největší loď jste potopili?

BB Nelson 22% 22% ( 24 )
BB King George V 14% 14% ( 15 )
BB Revenge 6% 6% ( 7 )
CV Illustrious 9% 9% ( 10 )
Některou eskortní letadlovou loď 7% 7% ( 8 )
Lehký nebo pomocný křižník 8% 8% ( 9 )
Passeneger liner 14% 14% ( 15 )
Jinou 16% 16% ( 17 )

Celkem hlasů : 105
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jaký je váš největší ,,úlovek"? 
Jakou největší loď se vám ve vaší kariéře podařilo potopit, jaké jiné velké lodě jste potopili a kolik jich bylo?

U mně je to takhle
- 1x BC Hood
- 2x BB Nelson
- 1x BB Revenge
- 3x Passeneger liner
- 1x CV Illustrious
- 2-4x CVE Bogue
- 4x Auxilliary
- 1x Dido
- a ani nevim kolikrát Fiji, pokadé když ho ve Scapa flow nebo v Loch Ewe potopim, tak další patrolu mi tam Britové šoupnou další a na stejné místo Rolling Eyes



Naposledy upravil Günther Königg dne 12. 11. 2007, 15:43, celkově upraveno 8 krát.
Naposledy upravil Sarroth dne 12. 02. 2007, 01:29, celkově upraveno 2 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no já jsem za těch pár odehraných kariér potopil už asi všechno Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Asi tak nějak(také jsem potopil snad vše včetně několika "vlastních" lodí Very Happy ) takže si vyber, těď opravdu nevím co má ve hře nej tonáž, ale asi to byl(bude) King George.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
C3 T3 ???  Embarassed

(je to tím, že jsem ještě na žádný pořádný lodě nenarazil)  Crying or Very sad
(v single mision jsem potopil letadlovku)  Wink



Naposledy upravil Ravel dne 18. 12. 2006, 08:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Asi tak nějak(také jsem potopil snad vše včetně několika "vlastních" lodí Very Happy ) takže si vyber, těď opravdu nevím co má ve hře nej tonáž, ale asi to byl(bude) King George.


Největší tonáž ve hře má BB Bismarck, ale ten jsem neuvedl, protože ten asi sotva kdo potkal, natož pak potopil Rolling Eyes
Nelson má tonáž 36.000 BRT, KGV 35.900 BRT


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja mam na konte i Bismarcka Very Happy jen tak z hecu


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem samozřejmě uváděl jen lodě spojenců, jinak to bude ten Bismarck. Jinak tou tonáží si nejsem tak jistý viz. http://warships.web4u.cz/tridy.php?language=&stat=GB&typ=BB podle čehož jsem to bral(hlavně se dívej i na léta).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Já jsem samozřejmě uváděl jen lodě spojenců, jinak to bude ten Bismarck. Jinak tou tonáží si nejsem tak jistý viz. http://warships.web4u.cz/tridy.php?language=&stat=GB&typ=BB podle čehož jsem to bral(hlavně se dívej i na léta).

no ono všechny tyhle technické údaje jsou dost zajímavé, ale pro mě osobně má třebas BB třídy K.George mnohem větší hodnotu než BB třídy Nelson, právě díky tomu že tahle třída je o dost modernější Smile

jinak bych si nechal líbit takovej HMS Vanguard, tomu říkám výtlak (48 500)...
každopádně v SH4 si tohodle užijeme víc, doufám že se tam Musaši a Jamato objeví Smile (72 810)



Naposledy upravil Wara dne 14. 12. 2006, 22:51, celkově upraveno 2 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V singlu mám naprosto všecko, hlavně mise s bismarckem je žůžo, jak Rodneyho tak Krále Jiřího V. se mi podařilo sejmout za pět minut a jako třešničku na dortu i malý torpédoborec. Ale mrsknul jsem jen tak ze srandy torpédo po Bismarckovi a povedl se mi naprosto stejný zásah jako v reálu Swordfishům ! Dostal to rovnou do kormidla ! Až jsem si říkal jestli to tak není narafičené schválně... V kampani jsem však nic velkého nepotopil - jen jsem potkal parník ale ten jsem nedohonil...


_________________
Konfigurace počítače: Coolermaster Stacker 830 Evo, Intel Quad Q6600,2GB 800MHz DDR II, Sapphire 1950PRO,320GB Hitachi DeskStar, 600W Seasonic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vcera som bol na plavbe mal som ist do Severneho Atlantiku....bol marec 1941... od rozviedky som dostal spravu ze asi 200km zapadne od Portlandu sa nachadzaju nejake britske vojnove lode.....siel som to teda omrknut....cestou som zazrel tri torpedoborce typ34 ktore isli priamo tam kde ja......zvysil som rychlost aby som ich predbehol.......ked som na miesto dorazil ponoril som sa na periskopovu hlabku a omrkol som co to tam je: 1 BB Nelson 1 CV Illustrious 2 lahke krizniky 3 torpedoborce 1 T2 tanker  a 1 coastal merchant........ani si ma nevsimli vystrelil som styroch uhorov na Illustrious....vsetky zasiahhli a isla ku dnu...dalsi ciel bol BB Nelson...torpedoborce po mne zacali patrat..kym som prebijal torpeda zacal ohnostroj......z neba sa na T2 tanker a Coastal merchant vrhlo 8 Ju88 a potopili ich......odleteli a objavili sa tam 2 Huricani...kruzili okolo....zrazu sa vyrutili styri Ju87 a potopili jeden Fiji light cruiser....ja som mal uz nabite torpeda a potopil som BB Nelson....ja som isiel nautek pretoze tie torpedoborce po mne patraly a ten jeden zvysny Dido light cruiser uz potopily Ju88....zdrhol som vynoril sa a vratil na zakladnu s 58 000 ulovkom  Very Happy

Mam aj par fotiek ale neni su nic moc.....



Naposledy upravil andrew dne 02. 02. 2007, 07:55, celkově upraveno 3 krát.
Naposledy upravil Wara dne 01. 02. 2007, 17:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je jedno, šoupni je do Screenshots sekce.

Pozn. - příště tlačítko edit  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Pozn. - příště tlačítko edit  Wink

to Andrew: jj, Sarroth ma pravdu, používej edit, takhle to musí admini dělat za tebe  Wink


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
2x Passeneger liner - pokaždé v konvoji a pokaždé na 5 torpéd

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek fuska 
Asi najviac som sa babral s Task Force , o 2 liedtadlovych lodiach vytlak asi 14000, a jeden Fiji light cruiser, ,, mali ochranu 8 D., tie sa namna zavesili a striasaval som sa ich asi hodinu realneho casu , bola to riadna fusaka ale striasol som as ich.....
Najvacsie susto bolo pri Gibraltare ,kde som si pockal na task force s HMS Duke of York a HMS Anson  dokopy asi cez 72btr, a mohol som to obratit domov Very Happy


Citovat
Příspěvek  
Prave som sa vratil z Portlandu a potopil som po prvy krat Passanger liner Very Happy  a este jeden Dido light Cruiser a Auxiliary ship
5krat na mna zhadovali hlubine naloze a mal som zincene flaky a palubne delo takze som isiel okamzite naspat do Lorientu Laughing


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.