Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Gamesky
Váš nejoblibenejsi žánr her je...

First-person 3D akce 4% 4% ( 4 )
Third-person 3D akce 1% 1% ( 1 )
Týmové/taktické akce 1% 1% ( 1 )
Real-time strategie 8% 8% ( 7 )
Budovatelské/tahové strategie 5% 5% ( 5 )
RPG 16% 16% ( 14 )
Adventury 0% 0% ( 0 )
Závodní 2% 2% ( 2 )
Sportovní 1% 1% ( 1 )
Simulátory 57% 57% ( 50 )
jine-uvedte 2% 2% ( 2 )

Celkem hlasů : 87
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Zpet na more 
Koukam do katalogu her JRC a v listopadu ma vyjit PT Boat jen za 299,- kc   Shocked . Se nejak sekli anebo to bude peknej shit   Evil or Very Mad  .Ale za tu samou cenu maji i Death To Spies a to jak psal Morybundus je dobra gamesa  Wink  Toz se nechame prekvapit ,ale ze je to uz koupe schopna cena ?  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Zpet na more 
Thomsen napsal:
Koukam do katalogu her JRC a v listopadu ma vyjit PT Boat jen za 299,- kc   Shocked . Se nejak sekli anebo to bude peknej shit   Evil or Very Mad  .Ale za tu samou cenu maji i Death To Spies a to jak psal Morybundus je dobra gamesa  Wink  Toz se nechame prekvapit ,ale ze je to uz koupe schopna cena ?  Laughing


Trochu se té budgetové ceny obávám.

Jinak k Death To Spies. Grafika je průměrná ovšem to pro alespoň mě není důležité...u mě vede hratelnost, zábava popř realismus a pak aby to bylo koukatelné, zda to jde jede na shaders 2 či 3 apod je mě u setinky. Ovšem co mě trošku na DtS vadí je i přes to že jsem docela HC hráč někdy až velká obtížnost(a to jsem v kultu Hitman, Commandos, Splintercell apod)...na nej obtížnost je to asi nehratelné. No a pak klasika u těchto stealth akcí...časem trošku stereotyp. Přirovnal bych to asi k mixu Commandos a Gorky Zero.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ad Deer Hunter: kdysi jsem měl demo hry, která byla na podobném principu s jediným rozdílem: nelovili se jeleni, nýbrž dinosauři...
v demu byli jen 2 druhy- jedny vegetáriánské obludy a jedni masožřaví draví velociraptoři, pamatuji si, že tam také byla trofejní síň s největšími úlovky, bohužel si nemohu vzpomenout na jméno, rád bych si to zase zkusil Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kašlete na jeleny ,zrovna dneska jeden zabil myslivce Sad Raději Death To Spies a po delší době nuda určitě není jsou tam zajímavé úkoly a podle skutečných událostí...To je více jednotvárný náš  Silent Hunter , ale nic proti gustu  Wink  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
ad Deer Hunter: kdysi jsem měl demo hry, která byla na podobném principu s jediným rozdílem: nelovili se jeleni, nýbrž dinosauři...
v demu byli jen 2 druhy- jedny vegetáriánské obludy a jedni masožřaví draví velociraptoři, pamatuji si, že tam také byla trofejní síň s největšími úlovky, bohužel si nemohu vzpomenout na jméno, rád bych si to zase zkusil Smile


Turok?!

to morybundus: bylo myšleno tak, že z toho plížení pak hrabe a je jedno zda člověk má dělat to či ono...ale to je u všech her ke konci, nejenom stealth žánru. Ovšem tady je to tuplováno tím, že postup je pomalej. Rozumíme?  Wink



Naposledy upravil Sarroth dne 27. 10. 2007, 20:51, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Rozumíme  Smile jen jsem chtěl povzbudit kolegu,protože na jednom nejmenovaném webu to zkritizovali jen kvůli tomu že to je ruská hra a tím pádem odvar tak se za ní tak trochu peru  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

Turok?!

ee, Turok: The Dinosaurus Hunter je jiná hra, 3D FPS, jedna z prvních her, které podporovala grafické akcelerátory, dodnes si pamatuju, jak se mi tajil dech, když jsem to poprvé viděl běžet na mé zbrusu nové 3Dfx Voodoo 1 se neuvěřitelnýma 4MB(!!!) grafické paměti(v kompu bylo 32MB RAM), na kterou jsem si vydělával na brigádě přes celé prázdniny...
http://video.google.com/videoplay?docid=-7320821225472677237

už jsem to našel:
Carnivores, plus datadisk Carnivores: Ice Age
http://bonusweb.idnes.cz/recenze/c/carnivoresiceage.html

mělo to dokonce i druhý díl- velmi objevně nazvaný Carnivores II
http://www.action-forms.com/games/carnivores2/
teď už se jen prohledám oblíbené servery a pak vám dám vědět, co jsem ulovi Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
Rozumíme  Smile jen jsem chtěl povzbudit kolegu,protože na jednom nejmenovaném webu to zkritizovali jen kvůli tomu že to je ruská hra a tím pádem odvar tak se za ní tak trochu peru  Wink


Ale to tady není potřeba, nikdo to tady nekritizuje.  Wink Jen sem sepsal své pocity ze hry. Naopak, hra je to nad průměrem(hlavně pro toho koho stealth ba).

to Wara: to jsem už někde viděl(demo v časáku) a hooodně dávno.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

to Wara: to jsem už někde viděl(demo v časáku) a hooodně dávno.

jj, demo vyšlo tuším v nějakým opravdu starým SCOREčku...
mimochodem mám doma sbírku tohoto časopisu od čísla 1 po číslo tuším 120 plus mínus, kdyby měl někdo zájem Smile
zvláště z prvních let jsou tam fantastické články od Jan Eislera alias ICEho a Andrej Anastasovova Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
Sarroth napsal:

to Wara: to jsem už někde viděl(demo v časáku) a hooodně dávno.

jj, demo vyšlo tuším v nějakým opravdu starým SCOREčku...
mimochodem mám doma sbírku tohoto časopisu od čísla 1 po číslo tuším 120 plus mínus, kdyby měl někdo zájem Smile
zvláště z prvních let jsou tam fantastické články od Jan Eislera alias ICEho a Andrej Anastasovova Smile


...alias Andrewa... Wink  Též mám doma sbírku... Plus ještě nějaký starý Excalibur...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nejezdí někdo GTR 2?


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už ne Flicku.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Nejezdí někdo GTR 2?


Objednal jsem si to přes nějakou stránku asi před půl rokem, bylo to za 300kč, ale polský. Přišlo mi to asi po měsíci, přidal jsem slovenštinu a jezdil tak týden až dva. Občas si to zahraju, ale šlo spíš o mánii. Líbili se mi "auta s nízkou kapotou"  Laughing. Sezení u volantu mě ale jinak moc nebere, i když myslím, že je to příjemná změna od už únavného NfS. Zhodnotil bych to takhle, grafika je pěkná, modely aut propracované, konec dobrého. Nevím jak moc je to realistycké, ale mě trochu štve když ani po páté neprojedu zatáčku správně, natož když jsou i přes veškerou snahu ostatní řidiči buď  tak pomalí, že si uprostřed závodu můžu dojít pro kafe, nebo zase nejdou předjet.
Na mě je to moc, ikdyž věřím, že skalnímu fanouškovy aut to zabere hodiny času.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chtěl jsem zkusit, ale nakonec jsem se k tomu nějak nedostal...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
V realu k tomu tématu mám tak trochu blízko,šlo o mě o nějakou radu,třeba kde stáhnout MOTEC,co dalšího postahovat,nějaké linky,tipy atd.Hodnotit to nemůžu,mám to příliš krátkou dobu.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.