Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Gamesky
Váš nejoblibenejsi žánr her je...

First-person 3D akce 4% 4% ( 4 )
Third-person 3D akce 1% 1% ( 1 )
Týmové/taktické akce 1% 1% ( 1 )
Real-time strategie 8% 8% ( 7 )
Budovatelské/tahové strategie 5% 5% ( 5 )
RPG 16% 16% ( 14 )
Adventury 0% 0% ( 0 )
Závodní 2% 2% ( 2 )
Sportovní 1% 1% ( 1 )
Simulátory 57% 57% ( 50 )
jine-uvedte 2% 2% ( 2 )

Celkem hlasů : 87
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Gamesky 
Váš nejoblíbenější žánr her je...



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 09. 2008, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek moje nej... 
takze moje nej, urcite neco zapomenu, ale to snad tolik nevadi...
real-time strategie- Warcraft I+II+III, Starcraft, Age of Empires II, Age of Mythology...

turn-based strategie- Ufo 1+2, Jagged Alliance 1+2, HOMAM 2+3+4+5, nesmrtelná Civilizace 1-4 + Alpha Centauri, Steel Panzer 1+2, Panzer General a mnoho mnoho dalších...

3D akce- hlavně válečné tituly- CoD, CoD2, MoH, MoH:PA, Vietcong, Hidden and Danegous 1+2, z ostatních pak Half Life 1+2, UT Tournament 04, CS 1.6...

RPG- Fallout 1+2, Knights of The Old Republic 1+2, Newerwinter Nights, Disciples 2, a podobne klony...

simulatory- v podstatě všechny
letecke- od Red Baron 1+2, US Navy Figters+ datadisky, F19(to jsem hral na monochromatickym herkulesovi- nejaka 286, vse v odstinech zlute...), az po hafo dalsich jako A-10 Cuba, proste co slo to jsem vyzkousel...

Silent Hunter 1+3, plus jeste nejake starsi simulatory ponorek uz si nepamatuju jmena..., simulatory novejsich(after WW2) ponorek me moc neberou, mel jsem asi dva a to uz bylo moc o technice, raketach apod, takze nic pro me..., simulator hladinovych lodi Aegis apod...

ostatni- serie FIFA, ted uz teda PES(4+5), NHL, nejaky to rally, Paperboy, budovatelske strategie aneb klasika vsech klasik Transport Tyccon deluxe a k tomu Pharaoh a trebas Children of the Nile...

na novejsi hry uz nemam cas a ani je moc neznam, davno jsem uz vyrostl z veku, kdy jsem kazdy den proparil u games vetsinu volnyho casu... (mam doma vydani casopisu Score od cisla 1-tusim 108)


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No s přibývajícím množstvím práce mi úměrně klesá možnost hraní. Teďka hraju už jen Silent Hunter III

Mám hodně oblíbené simulátory IL-2,Combat Flight Simulator a teďka Silent Hunter.

PakCOD, Vietcong,Farcry, Hidden and Dangerous1+2.

Total Wars...ale asi nejvíc Medieval TW,

Kdysi jsem ujížděl na Baldurs Gate.

No a to je asi všechno. Jak se říká kdo si hraje nezlobí Laughing  Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Teď mám vyčištěnej comp, takže nainstalovanej je jenom Silent Hunter3, FARCRY a FLATOUT 2.

Taky hodně hraju GTA3, GTA:VC A GTA:SA.  

Jinak mám rád MoH, CoD, NfS, CMR05, Half Life.

Taky je docela sranda TIGER WOODS 05.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
No s přibývajícím množstvím práce mi úměrně klesá možnost hraní. Teďka hraju už jen Silent Hunter III

Mám hodně oblíbené simulátory IL-2,Combat Flight Simulator a teďka Silent Hunter.

PakCOD, Vietcong,Farcry, Hidden and Dangerous1+2.

Total Wars...ale asi nejvíc Medieval TW,

Kdysi jsem ujížděl na Baldurs Gate.

No a to je asi všechno. Jak se říká kdo si hraje nezlobí Laughing  Laughing


Andreas von Ertztete musím s tebou souhlasit Hidden and Dangerous jsou a zustanou famozní hrou no a samozřejmě Silent Hunter třetí díl se mi líbi moc moc , ale musím také pochválit první díl na svoji dobu to byla opravdu pecka
 Very Happy  razz  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no jasný, H&D 1 a 2, Operation Flashpoint, COD 1, UO, 2 dále Medal of Honor, wolfenstein apod. neprekonatelny pecky i kdyz u me porad vitezi SH3 a IL-2 Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No...tak to se dalo čekat, že tady budou kolovat podobné žánry. Jednoduše moje Top 10(náhodně):

Fallout série
Trilogie Baldur´s Gate
Planescape Torment
Hidden and Dangerous série
SWAT série
Hitman série
Total War série(hlavně Medieval)
Silent Hunter série
Soldiers: Heroes of World War 2
Fallout Tactics

atd Flashpoint, NWN, Arcanum, atd ...většina tady už zazněla.

To asi hovoří za vše. Prostě RPGčkař současně s úchylkou na tactics solo i team akce, kterej nepohrdne simulátorem či pěknou RTS, RBS ... sem tam nějaké to rally či motorky a sem tam si trochu zamoduju.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo a málem bych zapoměl ja trilogii Commandos a sérii Sudden strike Smile a samozdřemě Battlefield


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth máš pravdu ještě Soldiers: Heroes of World War 2 to mě uchvátilo Very Happy  razz  Very Happy  razz  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no ja drtim hlavne SH3 a zbytok co viem zahrat
je : Stronghold
      Football manager
      COD2
       Flashpoint - super hra perfis simulator vojaka uz sa nemozem dockat dvojky
       RPG -fallout 2 -fuj stasidelne  Very Happy
      NHL
     Mafia
     Warcraft
     no a  teraz mam  v masine nainstalovane este flatout2 a Hitman blood money

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
Sarroth máš pravdu ještě Soldiers: Heroes of World War 2 to mě uchvátilo Very Happy  razz  Very Happy  razz  Very Happy


Konečně se projevili znalci.Luxusní hra!!!!!!Zkoušeli znalci i demo Faces of War?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nasehovado napsal:
Konečně se projevili znalci.Luxusní hra!!!!!!Zkoušeli znalci i demo Faces of War?


OTŘES Exclamation

Ještě že bude brzo regulérní data pro původní hru.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nasehovado napsal:
morybundus napsal:
Sarroth máš pravdu ještě Soldiers: Heroes of World War 2 to mě uchvátilo Very Happy  razz  Very Happy  razz  Very Happy


Konečně se projevili znalci.Luxusní hra!!!!!!Zkoušeli znalci i demo Faces of War?

Ano a dost mě sklamalo Sad  Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Wara 
Tak je to tady Never Winter Nights 2 dokončen. Gothic 3 teď tohle...RPGčkařovo srdce plesá...to budou dlouhé zimní večery(nejlepší doba na hraní RPG) Wink  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to Wara 
Sarroth napsal:
Tak je to tady Never Winter Nights 2 dokončen. Gothic 3 teď tohle...RPGčkařovo srdce plesá...to budou dlouhé zimní večery(nejlepší doba na hraní RPG) Wink  Very Happy

ani mi nemluv, potrebuju novej komp, a halvne se konecne zbavit ty f.. diplomky Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.