Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
Blahopřání k ........
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
ŠVÉD LOCKERSSON napsal:
A raději si tady blahopřejme a už nic nerozebírejme

Přesně tak...i když je samozřejmě sakra těžký vhledem k současný situaci sem tam něco neutrousit. Je toho všude a tak moc, že si právě místa klídku jako DF DK musíme ohlídat.

Salut!
R.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
právě,,,proto jsem to honem ubrzdil ...dík


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sepp von Ch. napsal:
Ven z obkliceni. Z obkliceni spousty hlupaku kolem nas (viz Alfik a jeho inteligentni prispevek), radikalu, at uz jsou jakehokoli razeni a viry atd.

Seppe, možná jsem hlupák a možná ne.
Mě Vánoce neurážejí. Pokud někoho jo, nebo to tak aspoň tvrdí, tak asi až tak blbej nebudu.
Promiň, že jsem někomu na tomto foru přál, a tebe tudíž ze svých hloupých přání všeho nejlepšího vyjímám a tobě všechno nejlepší nepřeju, nechceš-li. Jak se říká - pokoj lidem dobré vůle - ale jen těm! A propříště si možná odpustím přání i ostatním, je-li to podle tebe "hloupé".
Právě tvůj naprosto debilní příspěvek svědčí o tom, že se na mě (který přeje nej) díváš jako na "radikála", zatímco na skutečné radikály (ty co chtějí vánoce zrušit - "aby náhodou neurazily muslimy") nenecháš dopustit. Vivat 1984, vivat newspeak.
Holt, soudíš mě podle sebe, žejo.

A ještě něco. Já se na rozdíl od tebe nemusím a nepotřebuji nikam prostřílet, páč na rozdíl od tebe žiji v míru a pokoji na maloměstě kde žijí vedle Čechů a Slováků také Řekové, Poláci, Vietnamci, Ukrajinci, Albánci, jeden Američan a to jsem ještě na mnohé zapomněl, a co se věrouk týče, žijí zde v míru a pokoji dvě křesťanství (katolíci a protestanti), hinduisté, buddhisté, muslimové, svědci Jehovovi a co já vím co ještě. O nevěřících nemluvě.
Všichni jsme Vánoce oslavili v klidu a míru a "prostřílet se" nepotřebujeme. A kdybychom mohli, pomohli bychom i lidem utíkajícím z oblasti bojů, v čemž nám zdatně brání jak naši politici, tak i ti z EU.
Pokud ty se potřebuješ "prostřílet", jen proto že někdo někdy někam napsal něco, cos nepochopil nebo s tím nesouhlasíš, je mi tě líto. Nepřeji ti abys byl za své přesvědčení sám persekuován, jako jsem byl já za komunistů, ač možná bys pak pochopil, proč jsem nabroušen proti censorům a proti lidem kteří si vynucují třeba zákaz Vánoc "protože je to uráží".


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pánové, pánové, prosím, račižte zachovat nejen chladné hlavy, ale i nějakou tu důstojnost... :-) Alfíku, já Seppa celkem chápu, vzhledem k jeho práci, prostě ne každý nutně musí souhlasit s formou Tvého přání - což bych já osobně bral tak, že od toho máme tu tzv. demokracii a že tudíž ne každému musí ,,sednout" můj názor nebo moje forma vyjadřování... Není nutné kvůli tomu na sebe vrčet, nebo nedej bohové rovnou střílet... Taky žiju v malém ,,satelitu" kousek od Prahy, sousedy máme super, náboženskou příslušnost nezkoumám, neb je mi úplně ukradená aspoň do chvíle, kdy by se mě dotyčný pokoušel přesvědčit o ,,správnosti té svojí víry" jinak než rozumnou diskuzí... Pokud to zkusí, pošlu ho zdvořile do háje a pokud si nedá říct, budu to muset nějak řešit - do té doby, ať si věří kdo chce v co chce, pokud tím neomezuje jiné a neporušuje zákony...
Taky nejsem odvázaný z toho, co se v současné době v Evropě děje, nicméně pořád jsem ještě toho názoru, že než štěkat na sebe vzájemně bychom měli přemýšlet, kdo to způsobli, kdo za to může a co tím sleduje - a kupodivu si nemyslím, že za současné problémy můžou USA nebo kancléřka Merkelová...
Každopádně, troufnu si drze tvrdit, že to sem, bez ohledu na názor kohokoli - a tedy i Seppův či Tvůj nebo můj, nepatří... Tohle fórum patří druhé světové válce, našim ,,milovaným" ponorkám, prostě kusu historie, tak se toho všichni držme a pokud už pocítíme tu potřebu si poikecat o něčem jiném, pojďme se slézt na pivku nebo skleničce vína někde v hospůdce, nebo si pokecejme přes zprávy, maily atd - možností je v dnešní době dost... :-)

Takže, meine Herren, šetřemež munici na Spojenecké konvoje, případně na jiné lumpy, co nám, nedej bohové budou chtít otravovat a ničit život a neplýtvejme s ní na sebe navzájem... V novém roce a i v těch dalších ať se nám daří na moři, na souši i ve vzduchu - prostě všude, kde budeme a ve všem, do čeho se pustíme - to vše ve zdraví a s trochou toho ,,pokakanýho štěstíčka" a hlavně, pokud možno, vždy s chladnou hlavou !!! Mńáúúúúú... :-)

von Kočičák


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek pf 
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.   J.W.





_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hodně štěstí, zdraví a všeobecné pohody do roku 2016 přeje Heinz von Muckenberg. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak pánové, hodně pohody a hlavně zdraví do roku 2016! oslava


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pánové!! Opožděně, ale přeci jen,, Vše nej do toho nového roku, ať nám lodě plují!! A hodně vody pod kýlem ! :-))))))


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Přelom starého a nového roku za námi... Snad pro všechny i ve zdraví Rolling Eyes ... A já, když tak koukám na tu 10, tak si dovolím smeknout svou čepici, před těmi, kdo to tady už 10 let statečně drží. Salut!  Wink  Very Happy


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Milý Hogene,

Dovol mi, abych ti jménem posádky U-980 poblahopřál všeho nej (v kladném slova smyslu) k Tvým narozeninám Smile Hoch, Hoch, Hoch


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Příjemné prožití svátků všem kapitánům a posádkám  přeje posádka U-263 a kapitán Elksar.





_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Za U-1228 klidné a pohodové svátky a jen to nejlepší nejen do blížícího se roku 2017 všem přeje KLt. von Kočičák !!!



_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Krásné a veselé vánoce, pokud možno bílé, a hodně štěstí v novém roce
přeje posádka U-131 všem zrezavělým mořským vlkům.

HG


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já se taky, i s celou posádkou U-66, přidávám k přání šťastných a klidných vánočních svátků (kdo si potrpí na žlučníkový záchvaty, ať je mu přáno Very Happy ) a do novýho roku hodně šrotu na dně Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hoši klidné prožití vánočních svátků a veselého Silvestra!



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.