Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Instalace vpoho a náhle error 
Ahoj po dlouhe době se chci vrátit k SH3 a najednou se mi asi v 3/4 instalace ukaze chyba CD zaregistrujte se .   zrovna je tam/prgramfiles/Ubisoft/SH3 / a 28000x18000 to je vse mneli jste nekdo taky takovy problem? Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nooo otazka > mam akoze SHIII z niakimi modmy[ trosecnicy, zranitelne casti lody atd. ] a chcem si nainstalovat patch 1.4 po instalaci my nacita savy zo starej default verzie ?  Question



Naposledy upravil Martin sk 95 dne 04. 05. 2010, 16:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
A co se tak podívat na první stránku, hend na první post co? Btw, docela se divím, že ti už spuštěná hra šla opatchovat


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
neviem ci si ma spravne pochopil , akurat teraz po pridany prispevku predosleho ked som zapol staru hru [este som nic neinstaloval (patch)] tak ked zacnem hrat tak zhruba po minute 1,2 ju vypne a vypise chybu Very Happy ...
ked yapnem commander tak vipisuje patrol area NULL  . Question



Naposledy upravil Martin sk 95 dne 04. 05. 2010, 16:19, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek PATCH NA 1.4b 
Panové,
kúpil som originál SH3 Exclusive (červený prebal), nainštaloval a chcel som nainštalovať Patch v1.4b DVD EMEA.
Problém je v tom, že patch neprebehol a zahlásilo mi to chybu, že niektoré súbory majú neznámu verziu.
Vie mi niekto poradiť v čom je problém a ako korektne nainštalovať patch?

Ďakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Si asi delas srandu, co?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sakra chlapi (nováčci), to už si z nás fakt dělate srandu, nebo nás chcete nas..t??? Tohle už je tu pospáno snad milionkrát, stačí jen zadat hledání...  wall  my god


Koukám, že Myšák byl rychlejší  Smile



Naposledy upravil Nishizava dne 04. 06. 2010, 21:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek PATCH NA 1.4b 
Nie nerobim si srandu. Už som prečítal kopu príspevkov a nenašiel som nič.
Všade len to iste: nainštaluj patch na čistu hru. Čistú hru mám a stále to hlási unknown version.

Práve, že je toho tu veľa robí to fórum neprehľadné a ťažko sa v ňom hľadá. Ak ste takí skúsení morskí vlci, tak by ste mohli problémy zosumarizovať do jednej témy: FAQ - Frequently Asked Questions a nebol by problém.

Takže pomôžete mi alebo sa na mňa vykašlete?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a jakou verzi mas?
co ti to ukazuje, kdyz spustis SHcko?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek PATCH NA 1.4b 
Najprv reklamu na Ubisoft, potom video a potom nabehne hra. Copyright 2005 ale nikde verzia.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
dole vpravo by mela byt

nebo si najdi soubor Sh3.exe a podivej se do vlastnosti, jakou ma verzi



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 06. 2010, 22:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek PATCH NA 1.4b 
1.4.0.1

Takze asi nema zmysel patchovat, nie?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, a to se ti snazim od zacatku rict, ze kdyby jsi si precetl forum, tak to tam uz je
vlakno o instalaci a opatchovani asi od 4 nebo 5 strany
jen nebyt liny


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Patch 1,4 
zdravim. Uz jsem tu zahledl dotaz ze nejde patchnout hra a pise to ( C:program files/ubisoft/silenthunter3/missionengine.dll: unkown version.), ale nenasel jsem zadnou odpoved tady. Mam ten samy problem a nevim co s tim. ( hru mam orig takze crack nepouzivam)


Citovat
Příspěvek  
to Jan.cz:
Ta hra má v sobě nainstalovanej rovnou ten patch 1.4 tak si nelam hlavu. Wink Já si nad tím taky vrtal hlavou proč to nejde až sem hru spustil a uviděl vpravo dole v1.4. Smile



Naposledy upravil brejlounCZ dne 11. 06. 2010, 05:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.