Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Vyndej složku De_menu a En_menu někam si je ulož smaž je odtamtud opatchuj a pak je tam zase vrať.

E:Takhle jsem to udělal a FUNGUJE TO.



Naposledy upravil Vancik dne 02. 12. 2009, 19:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tento problém jsem měl taky.  A buď to může být tou us verzí patche jak psal Hans G, (mám dojem že sem us verzi zkoušel taky a psalo mi to tu samou tabulku jako když sem měl EMEA patch) ale spíš to bude tím, že si neodstranil kompletně hru z PC. Já sem jí musel odstraňovat i z registrů, což se mi povedlo asi až na 3 pokus. Nejlepší bude odinstalovat hru a pak programem CClenaer vyčistit registry. Je to docela šikovnej program a je freeware, takže ho můžeš stáhnot např. www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/ccleaner/?g[hledano]=ccleaner&g[oz]=2.26.1050url]. Jo a když už budeš patchovat na  1.4 tak za mě doporučuju rovnou dát GWX mod. Pokud neplánuješ hrát ligu DK tak je to fakt supr věc.
Edit: Sakra kdy už se končně naučim vkládat odkazy! Nebyl by nějakej admin ochoten mi to opravit, já na to asi nemam buňky. Embarassed

Bobo Wolf: Samozřejmě to vim, ale pro mě to je zatim celkem nevyřešitelnej problém. Ale časem to nějak budu muset zvládnout, až bude pro mě aktuální DK liga, což vidim až tak po zkouškovem v únoru.   Crying or Very sad

edit: Bunky na to možná i máš, ale tenhle odkaz se ti nepovede když tebou vložený link obsahuje ]
S.




Naposledy upravil Sarroth dne 02. 12. 2009, 20:49, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Jáchym dne 02. 12. 2009, 20:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
FirenzeX a pokud chceš, tak můžeš hrát i ligu DK a GWX taky na jednom kompu. Info, jak na to už je tady taky Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to PBP Olde 
1. obrázky: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=559
2. viz HG, máš pravděpodobně US verzi takže potřebuješ US patch

Jinak 1.3 je textová chyba patche, jedná se o 1.4



Naposledy upravil Sarroth dne 02. 12. 2009, 21:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky kluci.
Zkusím vyhodit ty složky, když tak i vymazat registry (to jsem ovšem nikdy nedělal, neb si člověk může zadělat na průšvih). Ty patche jsem zkoušel oba se stejným výsledkem. No uvidíme. Dám vědět. Nevíte, jestli se dá SH3 hrát přes Xfire? Il2, Red Orchestra, Darkest Hour jdou. Ikonu na SH3 je tam taky, ale nevím jak to spustit, jestli to ovšem jde. Online je přeci jenom online  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zjistl, že ta hra, kterou mám už 1.4 obsahuje, tak proto mi to nešlo. Tím se omlouvám že jsem Vás obtěžoval. Stáhnul jsem si The Grey Wolves 1.1a, ale nevím jak ho nainstalovat. Spustil jsem JSGME_setup. Vrazilo se mi to do jakýsi složky DOCUME~1, kterou pak nemůžu najít. Akorát se objevil nějaký Generic mod, na který čumím jak puk. Kdyby byl někdo od tý lásky a poradil mi, byl bych velice vděčen. Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a co takhle si to tady trochu procist?   Wink
je tady vsechno popsany, všechno nekolikrat

EDIT : promiň Myšáku, nemohl jsem odolat  saint



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 03. 12. 2009, 20:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Právě. Už jsou ty témata tak rozsáhlý, že se v nich člověk ztrácí. Tak pardón.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prave se tu snazime delat "poradek" , aby to bylo prehlednejsi nez na jinych forech.
Jen to chce projevit trochu vlastni aktivity a pouzit funkci Hledat.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No hledal jsem hledal, nic moc nenalezl, jen že se to každýmu podařilo celkem v pohodě nainstalovat. Recenze však nic moc. Pak mi to nedalo, a zkontroloval jsem si stáhnuté soubory a v 8mém byla chyba. Tak jsem ho stáhnul znova a už to šlo nainstalovat. Tak jsem zvědav.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Win7 a SHIII 
Po dlouhé době jsem se chtěl vrátit k SHIII. Mám čerstvě naistalovanej Win7. Hra se nainstalovala, ale nešla pustit.
Prý StarForce není komatibilní. Odistaloval jsem StarForce sfdrvrem. Nainstaloval Patch 1,4 a dal noCD a objevilo se mi "Can not initialize 3D engine"
Nevím co s tím dál. Mad


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
sniz si rozliseni o jedno min nez je nativni a spust Shcko
po skonceni hry si ho opet vrat zpet - to rozliseni

tak to resim ja, pokud nekdo najdete lepsi zpusob, tak dejte vedet
podotykam, ze mam posledni ovladace k ATI4890 a posledni DX (asi z 10/2009)



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 12. 2009, 23:56, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
[quote="mysak_bob"]
Díky super

největší rozlišení co mne pustí je 1280x1024 (nativní 1680x1050)
Proč to nejde automaticky je mi záhadou Evil or Very Mad


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě tohle napadlo protože mě to dělala jiná starší hra a kupodivu to fachá. Napadá mě jedině zkusit změnit rozlišení, ale i to by chtělo asi nějakou další úpravu. Takže stejně jako jsem řekl m_b ... hlavně, že to jde nějak a hold to je třeba nějak dokopat s SH3 než bude SH5.  Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chtěl jsem to zkusit ale Microsoft's Windows Application Compatibility Toolkit není kompatibilní s Win7
Díky za nápady. Holt to řeším ručně a snad to v SHV půjde lépe Very Happy


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.