Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Instalace, opatchování a ošetření SH3 
[quote="Sarroth"]Správný postup instalace SH3:

[action=search&category=cracks&search=SILENT.HUNTER.3.V1.4B.ENG.RELOADED.NOCD.ZIP]"ošetření" [/url] (soubor není na tomto webu). Doporučujeme zálohovat všechny soubory které "ošetření" přepisuje.
Pozn. Nejedná se propagaci či podporu warezu, toto ošetření zde uvádíme a doporučujeme jen pro majitele originální verze obsahující všeobecně zavrženou a nechvalně známou ochranu StarForce, která prokazatelně způsobuje řadu problémů, komplikací a omezuje práci jak se samotnou hrou tak i jiným s danou hrou  nespjatým softwarem a mnohdy i hardwarem!

*************
Nepochopil jsem co je to to "ošetření"? Na výše uvedených stránkách se dostanu na patch 1,4b. A ten už mám.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
je to patch 1,4b NOCD - abys tam nemusel furt davat DVD, aby se ti neosoupalo pro pripadnou reinstalaci  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
je to patch 1,4b NOCD - abys tam nemusel furt davat DVD, aby se ti neosoupalo pro pripadnou reinstalaci  Wink


To je divný Evil or Very Mad  1,4b tam mám, ale stále to odemne vyžaduje DVD Exclamation


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
PvonR napsal:
mysak_bob napsal:
je to patch 1,4b NOCD - abys tam nemusel furt davat DVD, aby se ti neosoupalo pro pripadnou reinstalaci  Wink


To je divný Evil or Very Mad  1,4b tam mám, ale stále to odemne vyžaduje DVD Exclamation
No samotný path 1,4d to neupravuje...po jeho instalaci je potřeba tam dodat ještě to "ošetření", aby to nechtělo DVD...


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to pvorn 
musis mit ten patch "NOCD" . pak to nechce DVD  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to pvorn 
mysak_bob napsal:
musis mit ten patch "NOCD" . pak to nechce DVD  Wink


V tomhle jsem úplnej nováček. Neví kde heldat, či jak nainstalovat "NOCD"

Předem dík Embarassed


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://www.freeinfosociety.com/downloads/nocdcracks/silenthunter3-nocd-1_4b-ENG.zip , tady to si stáhneš a pak to rozbalíš do složky kde máš nainstalovaný SH3, prostě přepíšeš ty soubory....je to ale na opatchovanou verzi 1.4b, jakmile to aplikuješ např. na verzi 1.0, tak ti už potom nepůjde opatchovat na 1.4b, to samý i s GWX, jestli si je hodláš nainstalovat, tak tohle aplikuj až po instalaci Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a je dobry si udelat zalohu puvodnich souboru, kdyby nahodou  Shocked  vysel jeste nejakej patch nez 1,4b, ale o tom silne pochybuju



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 04. 2007, 10:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
IL CONTECANTO napsal:
http://www.freeinfosociety.com/downloads/nocdcracks/silenthunter3-nocd-1_4b-ENG.zip , tady to si stáhneš a pak to rozbalíš do složky kde máš nainstalovaný SH3, prostě přepíšeš ty soubory....je to ale na opatchovanou verzi 1.4b, jakmile to aplikuješ např. na verzi 1.0, tak ti už potom nepůjde opatchovat na 1.4b, to samý i s GWX, jestli si je hodláš nainstalovat, tak tohle aplikuj až po instalaci Wink


Bohužel, napsalo mi to, že nemám přístup. A na www.megagames.com kde jsem to našel se mi to nepodařilo stáhnout.
 Jinak díky



Naposledy upravil von_Paulus dne 30. 04. 2007, 22:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
PvonR:To nevim v čem můžeš mít problém, mě to odtamaď normálně de, tak dyžtak další alternativa:
http://data1.edisk.cz/stahni/84302/silenthunter3-nocd-1_4b-ENG.zip_701.74kB.html

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
IL CONTECANTO napsal:
PvonR:To nevim v čem můžeš mít problém, mě to odtamaď normálně de, tak dyžtak další alternativa:
http://data1.edisk.cz/stahni/84302/silenthunter3-nocd-1_4b-ENG.zip_701.74kB.html



 Crying or Very sad  Asi mám smůlu. Hlásí mi to "Soubor neexistuje"


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a to co jsem ti poslal ti nefunguje?  Idea


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pvonr: Kdyžtak sem ti to hodil ještě sem.... http://www.sendspace.com/file/c98xu8

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
a to co jsem ti poslal ti nefunguje?  Idea


Crying or Very sad Ne! WINRAR hlásí chybu. Když jsem to nainstaloval, tak to stále chce CD.  sonar



 super  VŠE ODVOLÁVÁM  Laughing   Podařilo se mi to stáhnout z Freesociety. FUNGUJETO Exclamation  Exclamation  Exclamation



Naposledy upravil von_Paulus dne 03. 05. 2007, 16:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čus lidi

Opatchoval jsem SH III na The Grey Wolves. Tam by mělo být tzv Milk cow nebo tak nějak. Zkrátka tankování  a dobíjení během mise. Jenže nevím co mam udělat. Nevím co zmáčknout nebo udělat po přiblížení k tankovací ponorce. PLS HELP :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.