Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Patche 
Cherry napsal:
Zdravim.. Mám takovej dotaz.. V momentě, kdy mám nainstalenej patch 1.4b a všechno šlape, jak tam narvat nějaký vylepšení? Docela mě štve, že v přístavech nejsou lodě. Což v momentě, když už se tam člověk dostane a nic nenajde, je docela vopruz.. Tak co tam nainstalovat, aby to bylo lepší? Díky za radu.. Cherry  Laughing


Toto fórum je známo svou relativní otevřeností a snahou vyjít vstříc a poradit...ale do *píp* projděte si alespoň základní či "označená" témata než něco plácnete. Když chci asi mod tak se podívám do sekce mody, když chci jistotu tak se podívám do "Skladiště" sekce mody a když se totálně línej tak dám aspoň "Hledat".
To není buzerace, ale když se 20 lidí zeptá na to samé, ten 21 z toho bude zmatený totálně protože fórum bude zahlceno tématy o ničem a to by se pak nechtělo něco hledat ani mě.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=250
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=10

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=7



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 10:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Včera jsem si stáhl patch 1.4 ( pro jistotu obě verze) a skusil je postupně nainstalovat. U obou mi to psalo, že mám rozdílnou verzi hry! Ale jak to tedy udělat ???

ps: Very Happy Samozdřejmě, že jsem si tu hru v obchodě nekoupil ...


Citovat
Příspěvek  
Záleží na tom, jestli jsi hru stahoval z internetu, nebo máš DVD. dále záleží, jestli máš verzi US nebo EMEA (Europe, Middle east and Asia). podle toho rozhodni, který patch potřebuješ Wink

P.S. a to tvoje P.S. asi bude muset pryč........ Wink



Naposledy upravil Günther Königg dne 12. 02. 2007, 13:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mam taky problem.chcel som si stiahnut patch 1.4 ,stiahol som si ten ktory potrebujem EMEA verziu,a ked ho dam nainstalovat,tak mi napise ze:This program cannot update the installed version of the sillent hunter 3 EMEA DVD patch 1. because the foloving:
C:program files/ubisoft/silenthunter3/missionengine.dll: unkown version.

skusal osm vsetky 4 verzie patchu ,americke mi napisu nejaku poznamku na nenemcky jazyk v navoode a tieto europske mi napisu toto,nevie niekto v com moze bytp roblem?
vopred dakujem za pomoc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
globalplayer napsal:
Mam taky problem.chcel som si stiahnut patch 1.4 ,stiahol som si ten ktory potrebujem EMEA verziu,a ked ho dam nainstalovat,tak mi napise ze:This program cannot update the installed version of the sillent hunter 3 EMEA DVD patch 1. because the foloving:
C:program files/ubisoft/silenthunter3/missionengine.dll: unkown version.

skusal osm vsetky 4 verzie patchu ,americke mi napisu nejaku poznamku na nenemcky jazyk v navoode a tieto europske mi napisu toto,nevie niekto v com moze bytp roblem?
vopred dakujem za pomoc


a určitě je dodrženo
1. Nainstalovat SH3- pouze a jen čistou hru z instalačniho dvd, nepoužívat zadny crack!!!
2. nainstalovat patch



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 03. 2007, 20:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jsem zelenáč a potřebuji poradit. Zkoušel jsem hrát SH3 a propadl jsem tomu, ale bohužel jsem nainstaloval nové visty a hra mi nejde nainstalovat. Prosím pomóóóóóóóóc!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
no nejsem si jistej ale VISTY nektery hry NEPODPORUJOU napr STALKER ..... takze muzes mit stejnej problem i u SH3

a propo AT ZIJE VISTA !!!!  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jehoVISTA mi nesmi aspon rok do PC !!!
nechci byt valecny stvac, ale taky se priklanim k nazoru Cherryho, ze v kombinaci HW a Visty bude u SH3 zakopany pes  Crying or Very sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
je mi z toho zle Evil or Very Mad . mohu aspoň požádat o zjištění, zda na těch prokletých VISTÁCH jde SH4?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
cau cau no ked as mozem pridat tak VISTU odinstaluj , lebo Ti na nej nepojede min. 80% hier ......  Wink  
kamos si ju praskol cely nadrzany a uz ju aj dal do riti  Laughing  Laughing  Laughing  tak preto moj nazor  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
lol, nechápu lidi co si naistalujou Visty jen kvuli tomu, aby se mohli potom chlubit, ze uz je doma maji...
to si nemuzou napred nekde zjistit, ze to je deravej system s naprosto nehoraznyma hw narokama, kterej dosud navic neni podporovanej hafo vyrobcema hw ani sw...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek VISTA....? 
Ludwig napsal:
je mi z toho zle Evil or Very Mad . mohu aspoň požádat o zjištění, zda na těch prokletých VISTÁCH jde SH4?

SH IV jede na W/XP i na W/VISTA, zde jede SH IV na mém PC lépe než v W/XP. Já osobně mám oba systémy na svém PC a při zapnutí si volím, který systém má být nahrán.Tím mám volbu a vše co portřebuji mi na PC chodí-funguje. O tom co je lepší odmítám diskutoivat.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
musím se omluvit za šíření poplašné zprávy, ale jak jsem uvedl jsem začátečník. SH3 jdou i na VISTÁCH, tak se ještě jednou omlouvám a doufám, že mohu počítat s Vaší pomocí při brázdění vod a hlubin Atlantiku. Lovu zdar Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
radi te uvidime (s tGW) v lize  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
TeX napsal:
Ahoj, nejde mi nainstalovat SH-3.  Instalační soubor je ve formátu .daa a nejde otevřít ani v daemon tools ani přez alcohol120%. Pls poradí mi někdo?


hmm tak to jsis nadělil "dáreček" v kterém jsou často viry a podobná havět, je potřeba pro otevření PowerIso.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.