Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No nevim, ale  ten patch sice opravil spoustu chyb, ale nasekal mi tam hromadu nesmyslných věcí, které kazí realističnost i hratelnost hry. Např: Loď na 120 me ve stejnou chvili přeplova podélně. Shoz náloží mě trefí i když jsem daleko za. Nepřítel mě křižuje i když jsem těžce momo jeho kurz... Atd, atd..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Rewman: 
ted mluvis o cem?
jestli o 1.4 tak to neni nic novyho, staci, kdyz si to tady prectes  Wink

jestli o NoCD, tak je to blbost



Naposledy upravil mysak_bob dne 12. 10. 2009, 14:34, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to Rewman: 
to mysak_bob:

Hádám že je to patch. Prostě herní prostředí se teď po opatchovaní chová nesmyslně... Už 4 dny útočim na stejný konvoj a pokaždé mě překvapí nový nesmysl ve hře.. Lodě které jsou jinde mě míjí ty co jsou nade mnou tam neplují. Bomby vybuchují jinde než dopadli. Bomby které už vybuchly mimo můj dosah mě po změně obrazovky zasáhnou. Torpéda plují jinam než byla vypálena, cíle mění rychlost a polohu bez změny na mapě i při zaměření periskopem nebo dalekohledem, a mnohem více...  Mad  Crying or Very sad



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 10. 2009, 12:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm, tak s tak extremnima bugama jsme se jeste nesetkali
zeptam se blbe, nemas neco spatne?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Možná, musel jsem dát opravit instalaci, protože mi to nechtělo po patchi vzít jednu .dll knihownu.. Ani s crackem. Ačkoli pak jsem to smáznul a nainstaloval znowu... Jen mi nešla smazat herní složka po odinstalování



Naposledy upravil Rewman dne 14. 10. 2009, 12:45, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Teď jsem měl novinku, s corvetou, zasipala mě náložemi, to zě podle mapy, sonaru a periskopu mě neměla míjet přejdu(ačkoli na mapě se neukázala vůbec, a sonar jí jako nebližší nehlásil). Každopádně když minula, nálože vibuchly, oba shozy, což je tak minuta. Najednou mě zasipala další salva i když nikdo nebyl v dosahu a corveta se ještě otáčela daleko mimo, potopili mě... Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a máš  origoš? nocd není patch, a nemění nic v herních mechanismech slouží jen k tomu abys nemusel mit cd/dvd v mechanice při spuštění, takže pokud jsi ho aplikoval (v domění, že se jedná o patch) na již upravenou a staženou"odněkud" hru, tak se může stát cokoliv (hra může improvizovat, něco jako v multiku).

pokud máš origoš, tak no cd má tuším, několik souborů, které musíš všechny nakopírovat do složky hry a nechat přepsat, předtím, ale hru opatchuj na nevyšší verzi, to jest verze 1,4.

Osobně z toho co tady popisuješ nejsem nějak moc moudrý Confused , to tady v singlu ještě opravdu nebylo, schodou okolností se nám něco podobného nedávno stalo v ligové hře, ale tam byly důvody snad známé.



Naposledy upravil Voren dne 14. 10. 2009, 16:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a nešaškoval tam nějakej eroplán  Very Happy ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
a nešaškoval tam nějakej eroplán  Very Happy ?


Uprostřed atlantiku? Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No to jsi ovšem v původním příspěvku nepsal  Very Happy ...

právě že mě se to už stalo, nikde nic a nejednou BUM letadlo ...  Shocked


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren napsal:
a máš  origoš? nocd není patch, a nemění nic v herních mechanismech slouží jen k tomu abys nemusel mit cd/dvd v mechanice při spuštění, takže pokud jsi ho aplikoval (v domění, že se jedná o patch) na již upravenou a staženou"odněkud" hru, tak se může stát cokoliv (hra může improvizovat, něco jako v multiku).

pokud máš origoš, tak no cd má tuším, několik souborů, které musíš všechny nakopírovat do složky hry a nechat přepsat, předtím, ale hru opatchuj na nevyšší verzi, to jest verze 1,4.

Osobně z toho co tady popisuješ nejsem nějak moc moudrý Confused , to tady v singlu ještě opravdu nebylo, schodou okolností se nám něco podobného nedávno stalo v ligové hře, ale tam byly důvody snad známé.


Ne,ne. Patch 1.4 a pak noCD.

Nemam orig. Orig sem měl kdysi pujčenou ale ta nechtěla fungovat wubec. Abys chapal tehdy jsem neměl ovladače, kodeky či co. Prostě mě to nepustilo ani do Dooma. Teď by asi šla. Wčera mi to nedalo a komplet jsem to smaznul i s registry a configy. Supr jde to ohodně líp. Ale sem tam je tam chybka. Teď mě potopila při úniku loď  která tam wůbec nebyla. W konvoji bylo 6 bojových a šest jich bylo za mnou a najednou shoz a diamantově přesnej. Naprosto přesnej a kde se wzala tu se wzala na sonaru loď. Už toho mám dost. Asi udělám další smaz a nainstalujuá si zákl. verzi a je mi fuk že mi nepujde útočit na konvoje... Alespoň si zahraju!



Naposledy upravil Rewman dne 15. 10. 2009, 12:05, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
No to jsi ovšem v původním příspěvku nepsal  Very Happy ...

právě že mě se to už stalo, nikde nic a nejednou BUM letadlo ...  Shocked


Mě taky. Ale tohle není ten případ.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj, pořát útocím ha ten samí konvoj. Už šest dní Embarassed  Ale nemůžu za to že pokaždý mě zničej nějakou záhadou, že by se i trojuhelník styděl

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím Vlky. Nedávno jsem objevil tyto stránky. Se divím, že mi nějak tak dlouho unikaly. Huntera mám totiž cca 2 roky. Sim je špica i když jsem spíše na Il-2, teď už jenom online. Takže k věci. Už to tady pročítám nějaký ten den. Tak jsem si stáhnul patch 1.4, ale když ho chci nainstalovat, tak mi to hází hlášku, že to nejde. To ošetření Star Force, taky nejde. Nevím jak sem dát obrázky, takže jsem je prsknul na stránky BP. Odkaz přikládám. Kdyby mi někdo poradil, byl bych vděčen. Jen podotýkám, že jsem postupoval dle návodu. Vše jsem vymazal a instaloval na čistou hru. Je od Playmana. Díky za pomoc a dobrý lov.


http://www.blackpanthers.cz/index_v.html
Sekce: Diskuze - Žvanírna - Silent Hunter III

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
podle toho co vidim na listach, bych tipoval nekompatibilni verze SHIII a patche. pouzivas 1.0 to 1.3 US version
coz je zbytecny a mozna chyba pokud instalace je evropska verze. staci ten na 1.4 z tohoto fora.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.