Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Kerbal Space Progam aneb jednoduchý vesmírný simulátor
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kerbal Space Progam aneb jednoduchý vesmírný simulátor 
Tak tohle je bomba něco takového jsem potřeboval. Jednoduché reálné a graficky nenáročně. A ještě k tomu si můžu postavit jakoukoliv raketu budu chtít.

http://plnehry.idnes.cz/kerbal-space-progam-na-usvitu-kosmickeho-veku-foo-/Clanek.aspx?c=A111003_020341_bw-plnehry-simul_lou

http://kerbalspaceprogram.com/

Stránky modu http://www.kerbalspaceprogram.net/


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
díky ti moc ! Smile to musím vyzkoušet ! doufám,že tam půjdou vyrobit i rakety,které se dostanou dál,třeba i na mars Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no já už to párkrát zkoušel...ale dopadl jsem vždy stejně...ne zem...nějak se mi nedaří dostat na oběžnou dráhu. Embarassed
Ale jinak je to fakt super oddychovka. Smile



Naposledy upravil Merlin dne 02. 11. 2011, 21:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
merlin: tkaová moje malá inspirace,jakým způsobem se toho dá docílit Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Ij92-qlkm-k

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
K ovládání: W, A, S, D řízení. Autopilot T drží aktuální kurs. Motory Start mezerník výkon shift a leví crtl. R zapnutí manévrovacích trysek. Mezerník k oddělení sekce musí být postavený oddělovací modul a také mezerníkem se zapíná padák. M se kouknete na dráhu letu. A autopilot funguje pouze pokud tam dáte sekci s počítačem je to sas


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na oběžnou dráhu jsem je dostal (i pak v pořádku na zem)... A co dál??? Dá se doletět např na měsíc a tam přistát??? V modech jsem viděl ke stažení lunární modul atd...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zatím to nejde teda myslím. Snad to tvůrci to dodělají, nebo aspoň modeři vyšlo to teprve nedávno.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek jde to dále.... 
Je to docela dobrá zábava, vypustit něco a pak se vrátit to není velký problém. Po tomto prvotním kroku je složitější se dostat na obježnou dráhu kolem panety, udělat jeden oblet a pak se vrátit na matičku zem, případně tam ještě nechat nějakou tu družici. Je to dosti složitý oříšek a námět pro další zábavu. Zde se již vrátit nemohu, neb jsem nedopatřením odhodil motorovou sekci a tak se mohu jen kochat.....





Tak jsem to docela zvládl, ustálení na orbitě regulací tahu motoru -CTRL,SHIFT, oblet planety a pozvolné brzdění s návratem.



dráha po brzdění..hurá, otevřel se ......



Naposledy upravil elksar dne 11. 11. 2011, 16:00, celkově upraveno 6 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ve verzi x3 je k dispozici i Měsíc a samozřejmě možnost na něm přistát, zatim se ale moc nedaří...
a tu ještě screen mého vzdálenostního rekordu a nový skin modulu pro posádku...





_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
verzi x3 ? Smile na stránkách hry vidím jenom 0.11.1 ... mohl bys mi poslat nějaký odkaz?Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://kerbalspaceprogram.com/download.php je to KSP 0.12.0 X5 For Windows (Mediafire) (tak mezitim vydali další update Smile )


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ježiši ! vždyť tam jsem na to koukala Very Happy jsem slepá,koukam po tom co je barevný a na ostatní už ne Very Happy děkuji ti ! Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chybička se vloudila, chudáci tam jsou slále.....



Krapátko se nám to ulomilo, aj, aj,....




_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy jaj ! Very Happy .... tybláho,jak sito dokáízal:-D já měsíc vždycky minula :-D


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
hlásím dosažení orbitu Slunce Very Happy včetně odhození družice

ale mám screen jen vypuštění na orbitu Země




Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 21. 11. 2011, 16:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.