Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 15 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
Literatura o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ja tento časopis všade zháňam ale neviem najsť takže nečítal Sad  Crying or Very sad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
možno Ti pomôže toto
http://www.extrareader.sk/index.php?bk=208513&id_cat=3295

cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám takovou radost, že se dovolím pochlubit se  Rolling Eyes ... Po nekonečné době hlídkování, číhání, nahánění, atd., atd... Jsem v antikvariátu v Kladně sehnal nesehnatelnou knížku Velitelé vlčích smeček od F. Kurowskiho  Wink  Very Happy  pirát . Už jsem ji skoro považoval za Bludného Holanďana  Laughing


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chlape s tím nesehnatelným to asi nebude tak horký. Během minuty jsem jich sehnal 9, ale chápu tvoje nadšení Smile
např.
http://muj-antikvariat.cz/kniha/velitele-vlcich-smecek-kurowski-franz-1995



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 16. 12. 2016, 20:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Máš pravdu, trochu jsem to nadnesl... Rolling Eyes  Jenže já za ní nechtěl dávat víc, než by dle mého měla v Antikvariátu stát  Very Happy ... Tudíž mám radost, protože ji mám ještě levněji, za 100,- Kč, ve výborném stavu  Wink


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ta kniha je můj milášek,, to je moje prvotina,, :-))  máš dobrý vkus :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
U mě to byla také první kniha, kde jsem se dozvedel víc o německých válečných ponorkách a jejich velitelích. Žádného jsem vlastně do té doby neznal... Možná Priena Rolling Eyes


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Servus Vlčci Smile
 Dávám na vědomost, že do oběhu se dostala kniha "Železné (Ocelové) rakve" od autora Herberta A. Wernera. Dnes jsem si jí zakoupil a hned večer jdu studovat. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
noo vlčiačik ja tu knížku mám už dva mesiace prelúskanú a vcelku ma dosť sklamala. Je divne písaná (niektoré pasáže ma privádzali do údivu) a preklad je divný, často pomiešané pojmy. Možno sa ale mýlim a Tebe sa bude páčiť.

cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Hogy Smile
Tak jsem ji přelouskal a musím s Tebou souhlasit. Překlad je divný, ale zase ta kniha má svou atmosféru a docela zajímavě popisuje agonii válečného lodstva. Za tu cenu přijatelný obsah, tedy pro mě Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zdravím vlky a žraloky

i já si přisypu trošku do mlýna.
1 světová: série ZLOVĚSTNÉ OCEÁNY (5 dílů): o ponorkách 2-4 díl. Výborná série o něm. a rakouských ponorkách 1 svět. války. Dá se ještě běžně sehnat na internetu.
                TORPÉDO PAL: rakousko uherské ponorky za 1. svět. války.
2.světová: MUSOLÍNIHO ŽRALOCI: italské ponorky za 2. svět války.
                VLČÍ SMEČKY: obecné seznámení o struktuře něm. ponorkového loďstva za 2. světové. Velký prostor je věnován stavbě bunkrů.
                PONORKY: velmi obecně o něm. ponorkách (spíše obrazová kniha)
                HITLEROVA PONORKOVÁ VÁLKA (2 díly) kompletní něm. ponorková kampaň
                PONORY ÚTOČÍ
                GÜNTER PRIEN PROTI SCAPA FLOW: stručne popsaný útok na Scapa Flow.
zahraniční: U-BOAT (serie Owner's workshop manual): kniha popisuje U995, která je vystavena v Německu. Popisuje typ VII (A,B,C, C41). Anglicky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus Vlci
 Moc prosím kdyby někdo narazil na a nebo nedej bože se chtěl zbavit knihy "Vlk Atlantiku" o Kretschmerovi tak mi dejte vědět. Moc po ní toužím. Děkuji za případnou pomoc.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zkus tohle https://www.ucebnice.cz/biografie/20216-vlk-atlantiku.html nebo zkus vyfiltrovat antikvariaty, myslím, že se tam dá taky něco najít, ale i tahle volba by nebyla špatná  Rolling Eyes


P.S. Mám ji a je opravdu dobrá,,



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 17. 12. 2017, 20:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem hledal, ale ona je hodně nedostatkové zboží herdek Sad


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No a co ty učebnice?? zkoušel jsi to jestli ji tam mají ?


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 15 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.