Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
LSH3 5.1 - hodnocení
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek LSH3 5.1 - hodnocení 
Tak jsem rozjel tuto kariéru. Megamód má mnoho kladů, ale i záporů. Propracovanost přístavů, grafika je super. Efekty, velké množství lodí (zatím se mi nestalo potkat dvě stejné) taky super. Jen ta obtížnost je katastrofální. DD vedle mě si mě nevšímá, nasypu do něj 10 HE z děla a teprve začne jako nějaký pronásledování, ale.... je totálně tupý. Střílím na konvoj z hladiny ve dne a DD mě nevidí, no děs. Abych si trochu vylepšil obtížnost, dal jsem OLC a zaměřuju ručně diskem. Pak má člověk radost, když něco trefí, ale kromě dotěrných letadel si z válečného loďstva dělám čurinu. Senzory jsou pro děti ze školky. Pravděpodobně se vrátím na GWX+Novis s OLC disk ručním zaměřováním. Tam když je člověk neopatrný, je mrtvý. LSH je dobrý mód, ale s adrenalinem a realitou nemá nic společného Evil or Very Mad



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 24. 10. 2012, 23:34, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To je asi blbost Bobo, to máš blbě nainstalovaný, tipuju. Eskorty v LSH rozhodně nejsou tak ostrý, jako třeba v NYGM, ale že by Tě neviděli a nereagovaly, to zase ne. Jinak na KI v pozdější době války vyzkoušej LSH 5.1 CodeUltra Extended KI Radar 1.0, stahuj ZDE


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo díky Seppe, instalace je OK a mám navíc mod "Extended Challenge", ale prostě jsou na můj vkus moc měkký Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jasně , však jsem Ti to SZ psal, že na mě taky. To samé platí pro CCoM. Určitě v dnešní době nejpropracovanější mod vůbec, neexistuje žádný takový, ve kterém je více tak vymakaných lodí (např. tak skvěle udělané Q-Lodě nemá žádný jiný mod, SHIII počínaje a SH5 konče, viz ZDE ), ale co je mu to platné, když nezměnil od "stock" verze hry fyziku potápění lodí apod. Je jen hrozná škoda, že modeři nepracují na jednom projektu a ten společně nevybrousí v opravdový diamant, ale nic není v životě dokonalý Smile


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.