Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
World of Warplanes (WoW)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak koukám, že se s World of... roztrhl pytel:
http://worldofwarplanes.com/


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mě by jenom zajímalo jestli ten world of warplanes,bude arkáda nebo simulace.Bral bych radši simulaci Smile


_________________
AUDACES FORTUNA IUVAT-odvážným štěstí přeje (Vergilius, Aeneis)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To bude arkáda jak vyšitá, si vsaď. ;)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kůčo,jestli chceš sim ,stáhni si unlimited demo ROF nebo ten tamten někým i hraný COD .  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ROF jsem zkoušel a docela mě to bavilo:),ale sekáse mi to,jak na notasu tak i na stolnímSad.A COD je co call of duty?


_________________
AUDACES FORTUNA IUVAT-odvážným štěstí přeje (Vergilius, Aeneis)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://il2sturmovik.ubi.com/cliffs-of-dover/en-GB/home/

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1988&start=0



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 20. 09. 2011, 20:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kůčo, nějaký sekání bylo pro ATI karty odstraněno včerejším patchem . Tak to zkus nebo mi písni na skypa a domluvíme se o nastavení a co máš za konfiguraci. Nebo dále příslušná sekce (viz podpis) Wink


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak po cca 200 "patrolách" si dovolím shrnout svůj názor.

+

- žádná arty
- žádnej camping
- má to spád
- mnoho modifikací letadel(a upgrade samotnej je dobře proveden)
- aspoň zatím je to nejšťavnatější do tieru 6 a ten jde bez problému uživit

-

- ovládání
- ovládání
- ovládání
- čtyři dny jsem strávil jenom nastavováním a stejně to je stále na pikaču. Nakonec jsme skončil u kombinace myš-klávesnice protože na nastavování joye jsem už neměl nerva(už jen proto, že mám problém s kalibrací(tlučou se mě ovladaše od volantu právě s joyem a volant má přednost takže joy musím pořád kalibrovat růčo)). Ale i kdybych problém s kalibrací neměl tak nastavení je zážitek. Nemluvě o tom že WoW je (at si hraje na co chce stejně jako WoT) arkádička jako stehno a k ní já chci prostě přijít a odreagovat. Ne přerovnávat půl hodiny stůl a další půl hoďky zapojovat, nastavovat ovládání(držel bych ústa pokud bych chtěl lítat např RoF a asi bych si i dle toho upravil "pracoviště"). A silně pochybuji že mainstrem (po kterém WoW jde) bude víc trpělivější. Ona na tom je totiž podobně i ta myš(na defaultní nastavení zapomeňte). Největší problém ovšem je že hra dovoluje používat právě obojí a ono se pár pošuků najde(už našlo) a s tím joyem si pohrajou a to je pak asi jako kdyby na dráhu v rFactoru byl vypuštěn hráč s volantem a zbytek startovního pole jel na klávesnici....

Suma sumárum, alespoň zatím je největším problémem(a to dost zásadním) WoW ovládání. Pokud s tím něco neudělají nevím, nevím.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
sáro, sáro - u tebe je problém že jak od WoTu tak od WoWu něco čekáš  Laughing

Edit: zatim první pozitivum, v posluchárně se mi WoW stáhlo ani ne za 20 minut  Surprised  (2227MB)  Laughing



Naposledy upravil Vancik dne 03. 10. 2012, 16:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
šmarjá to je zase vypocené moudro vančo.  Very Happy Tak jasně že od toho něco očekávám ... a to zábavu(chápu to je opravdu přemrštěnej požadavek u produktu zábavního průmyslu). Zatím to je jen boj s ovládáním. Pokud bych od toho nic neočekával tak bych to samozřejmě ani nestahoval ani nehrál přesně tak jako ty páč by to byla samozřejmě jen ztráta času.  razz  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Btw ,ještě ses nezmínil co hráči, snad má letectvo trochu lepší hráče než ty chytrolíny z WOT plechovek. Já, že bych, když tak taky začal očekávat ,přece jen rychlý arkádičky nejsou úplně tak od věci.  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
WoW smazáno, bugů jako prase  Mad  Laughing  A co se týče WoTu tak mám chuťovku - zbyl nam TigerP a 4x arty tier 6 proti jednomu GwPantherovi (tier VI. arty), zmineny gw panther objel celou mapu a vsechny je vyndal -.-


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Heh ,prej "bugů jako prase" a to řekne ten co hraje WoT Very Happy
BTW to, že vás vyndal GW je jedině dobře,individualisti bez týmovýho ducha  Laughing

PS: kurňa,doufám že sem v tom péčkovym Tigru nebyl já, ale vlastně co jááá,stejně by za to mohli hoši od artyn  long smoke



Naposledy upravil Thomsen dne 04. 10. 2012, 10:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsene nemá. Hold i tady přes to že je to beta je ideální chat zcela ignorovat. Camping byl nahrazen kroužením stíhačky kolem základny zatím co "bombardéry" decimuje nepřátelská letka. Taktika "zoom and boom" aneb pracovní název "přisránek"(prostě vystoupaj a čekaj až si někdo rozdá "doga" a pak se nečekaně "přidaj"(třetí do party je vždycky fajn že...) a zase zdrhnou) je taky velice zábavná. "Bombardéry" po úspěšném útoku na pozemní cíle s oblibou vystoupaj tak vysoko že se k nim nikdo nedostane a jejich tým vyhraje na "body"(obdoba "capu") atd apod

Prostě včera jsem to už nevydržel a šlo to z disku. Jooo testnul jsem, zablb jsem, krátkou dobu mě to i zaujalo, ale nějak mě stačí že dělám betatest už přes dva roky WoTu...ano beta test...ta hra je stále v 0.8.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Říkám, serte na WoWp a nainstalujte War Thunder Smile



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 04. 10. 2012, 18:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.