Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nej Torpeda
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Neporadíte mi někdo jak přepínat magnet/náraz rozbušku Question

Já vim, blbej dotaz. Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
pod nastavenim hloubky torpeda(napravo)   mas prepinac I/M (Impact / Magnet.)  Wink

a jinak by to melo byt v manualu, kterej na foru je taky  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 05. 2009, 13:05, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
Naco davat za novisie torpeda renow ked za T I nedas nic a je osvedcene.......proste je to podla mna blbost Wink .......i ked do niektorych novsich typov sa to oplati vrazit Very Happy


Ja si myslim to iste ked si si uz zvykol tak naco menit??? Cool  Cool  Cool

AKY JE VLASTNE ROZDIEL MEDZI MAGNETICKOU A NARAZOVOU ROZBUSKOU-KTORA JA LEPSIA??? Question  Question  Question



Naposledy upravil Donitz dne 04. 05. 2009, 16:32, celkově upraveno 2 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
za vzduchovým torpédom ostáva "čiara" bublín, najmä vojnové lode sa im uhnú a torpédoborce ťa hneď vymáknu. Elektrické nevedia odhaliť, takže sa im neuhnú, nezačnú kľučkovať, mým nevybuchne


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Donitz

Magnetická - musíš znát hloubku ponoru lodě,protože při kontaktu nebouchne,takže je nutné aby lod podplavala,výhoda múžeš pálit prakticky z jakýhokoliv ůhlu,nevýhoda ze začátku války krajně nespolehlivé(tohle hra velmi dobře simuluje),ve velkých vlnách pokud je nastavena malá hlubka ponoru taky rádi vybuchují předčasně
Kontaktní - není třeba znát hloubku ponoru,po celou dobu války "stejná spolehlivost",omezené střelba v určitých úhlech(60-120) vůči lodi

takže je výběr je čistě individuální



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 05. 2009, 12:49, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dakujem velice pekne... Very Happy


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nejlepší torpédo je to, které se trefí...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Rudla


a následně vybuchne



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 05. 2009, 17:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To je jako s lítáním. Každý dobrý přistání je to, po kterém odejdu po svých Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo jo, najlepšie torpédo je ktoré po zásahu pošle loď ku dnu ;)


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aaaaaaani bych nemuknul Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já preferuji standartní předválečné torpedo .... asi jsem ještě stará škola a anachronista, ale nějak jsem se nezabýval akustickými torpedy .... i kdyby ta torpeda reagovala na to, kdo kde na který lodi spláchne, tak pro mě tu budou pořád jen "bublinková" torpeda .... Standartní torpeda v období valky mi příjdou k ničemu kvůli krátkému dosahu .... Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.