Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nej Torpeda
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nej Torpeda 
Ktore torpeda mate su podla vas nej a preco?


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, obecně asi platí že na každou situaci se hodí jiný torpédo.
Já nejradši používám základní typ torpéda, který se dá používat už od začátku války, hlavně kvůli jejich rychlosti-> čím větší rychlost, tím menší šance na nenadálou změnu kurzu cíle... Sice je po nich vidět bublinková stopa, ale zatím mi tato skutečnost nepůsobila žádnej vážnější problém.

Postupem času přecházím na FAT variantu, která umožňuje počítat při vhodném nastavení i s tím, kdybych primární cíl netrefil- v konvoji při dobrém nastavení trefí skoro pokaždý...

No a do zadních torpédometů preferuju akusticky naváděný torpéda, protože proti eskortám holt nikdo nic lepšího nevynalezl Smile.


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Každé torpédo je dobré na něco:
T I- díky vysoké rychlosti dobré proti osamoceným obchodním lodím, které většinou neprojeví snahu se mu vyhnout
T II a III- vhodné prakticky proti všemu, nejlépe na přímočaře plující eskrtní lodě
T I FaT - proti konvojům, pokud nezasáhne cíl, otočí se a vrátí se zpět atd.
T II FaT - jak proti konvojům, tak proti eskortě, protože nezanechává stopu
T IV, V a XI - zvukem naváděná torpéda, proti eskortám (obchodní lodě nezaměří, plují moc pomalu) a pozor při použití, pokud ho vystřelíš v určtém směru a pluješ na plný chod, torpédo se navede na tvoji ponorku!!!
T VII LuT - vylepšená verze FaT, u které můžeš nastavit mnohem více možností trasy než u FaT, taky hlavně proti konvojům
Nevim jestli ve hře, ale v reálu můžeš nastavit i kruh se zmenšujícím nebo zvětšujícím poloměrem proti eskortám
ALE POZOR: torpéda s naváděním tě stojí někdy i dost renow!(T XI stojí 1000 renow Rolling Eyes )Proto jich neber moc, at máš na užitečnější věci jako ponorku typ XXI, která stojí 30000 renow Evil or Very Mad !



Naposledy upravil Günther Königg dne 06. 11. 2006, 16:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
ALE POZOR: torpéda s naváděním tě stojí někdy i dost renow!(T XI stojí 1000 renow Rolling Eyes )Proto jich neber moc, at máš na užitečnější věci jako ponorku typ XXI, která stojí 30000 renow Evil or Very Mad !

no třebas tohle jsem si ručně vyedioval do pryč, protože mě fakt nebavilo utrácet těžce vydobytej renown právě za torpéda...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Naco davat za novisie torpeda renow ked za T I nedas nic a je osvedcene.......proste je to podla mna blbost Wink .......i ked do niektorych novsich typov sa to oplati vrazit Very Happy


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
Günther Königg napsal:
ALE POZOR: torpéda s naváděním tě stojí někdy i dost renow!(T XI stojí 1000 renow Rolling Eyes )Proto jich neber moc, at máš na užitečnější věci jako ponorku typ XXI, která stojí 30000 renow Evil or Very Mad !

no třebas tohle jsem si ručně vyedioval do pryč, protože mě fakt nebavilo utrácet těžce vydobytej renown právě za torpéda...

 Idea Clever Idea ......Tak tohle mě musíš naučit Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to je jasne dokonca som dost casto vyradoval fatka lebo tie tiez nemusim , maximalne co som si vedel pridat su akusticke aby som ich mal aspon dve vzadu nic viac  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nejlepší torpédo je to, který neselže.  Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja mám najradšej elektrické torpéda. Sú síce dosť pomalé,ale útočím na vzdialenosť väčšinou okolo 600-800 m,takže to nevadí a lode sa im neuhýňajú :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jozef napsal:
Ja mám najradšej elektrické torpéda. Sú síce dosť pomalé,ale útočím na vzdialenosť väčšinou okolo 600-800 m,takže to nevadí a lode sa im neuhýňajú :-)

tak tak, taky to tak mam Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Magnetic pistol 
nemam rad ked pustam vtacika na 1500-2000m a  v polke cesty buchne .... Cloveka to len prezradi a lode zacnu uhybny manever..... casto sa mi to stava pri T-1 G7a
Prepinate vobec z magnetickej /rozbusky/????


Citovat
Příspěvek  
no co hrajem GWX tak nepouzivam vobec magneticku  roznetku albo ako by som to nazval , lebo pri skuske elektrickych mi ako som pocital nebuchli , pockam na neskorsi cas , vtedy uz neboli poruchove az tak moc torpedecka nase  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Magnetic pistol 
xavo napsal:
Prepinate vobec z magnetickej /rozbusky/????


jiste, v zacatcich valky skoro porad pouzivam narazovou...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja aj v GWX používam od začiatku vojny magnetickú rozbušku,len zriedka mi zlyháva a mám obtiažnosť na 90 %

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Magnetic pistol 
citace:
jiste, v zacatcich valky skoro porad pouzivam narazovou...


Ja jsem taktez v zacatku pouzival ciste narozovnou roznetku, ale od roku 43 pouzivam prevazne magnetickou. Ale proste Impact jsou jistota ( jestliže neni uhel -45 stupnu )
citace:




Naposledy upravil Lachtan dne 14. 10. 2007, 00:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.