Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Opetovni zklamani po 2 letech ...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Opetovni zklamani po 2 letech ... 
Zdravim, namorniky Smile  Zije to tu jeste vubec?

Uz delsi dobu se mne stejskalo po dlouchych nocich stravenych prohledavanim obzoru, poslouchanim hlubin a vykreslovanim utocnych kurzu na papire (prez nechapavy otazky kamaradu - co to je za pocitacovou hru, ke ktere potrebujes pravitko a kalkulacku??!! ...  Surprised  ) .... ale SH3 pod Win7 nebezi. Takze problem Smile

SH-Sims (pardon, SH5) uz jsem zkousel hned jak on zpatril svetlo sveta a byl tezce zklamany ... ovladani, koncepce, bubliny nad hlavami atd. vyvalovali u mne silny sachvaty morske nemoci....  Crying or Very sad

ale vcera uz jsem to nevydrzel a zase si to nainstallval s tim, ze s odstupem casu to prekousnu... a ze je lepsi neco, nez nic... bohuzel se nic nezmenilo a dojem [senzored: spousta sprostych slov] ....  Mad

... chce se zeptat rady odborniku (zda nekdo takovy tady jeste je) zda neexistuje nejaka odskousena a osvedcena zborka modu (nebo super-mod) ktery dela SH5 hratelnym pro prisnivce SH3-GW   Question

samozrejme, ze jsem prosel forum, ale vetsina prispevku o modech se datuji rokem 2010 ... a spousta odkazu na stazeni uz davno nejsou funkcni.


ps: jinak uz jsem se odhodlan si naistalovat na jiny partition stary dobry XP a uzit si SH3 jak za starych casu  Cool


Citovat
Příspěvek  
SH3 pod Win 7 JEDE


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
stačí pozrieť na fore je o tom kopa ... napr tu http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1722&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

tam najdeš aj moju konfiguráciu:

Mne to funguje takto:
Life BoatsDebris_v.4
Morale mod
Sh5EnvMod v.3.2 Multi
NewUIs TDC 3.0.9 byThedark Wrait
MightyFine CrewMod 1.2.1
No Damn Bubles...
češtinu som upravil natvrdo do SH-5
jediné čo ma štve, že su neni hlásené výbuchy hlbkových náloží ako to je v SH-3 a 4

a celkom mi to fungujeuž dlhšiu dobu  Very Happy



Naposledy upravil Hogen dne 27. 06. 2012, 11:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no nevim... po vsech samanskych tancich u ohne mne to jede jenom v okne anebo rozplacly prez cely wide-screen... :-/


Citovat
Příspěvek Re: Opetovni zklamani po 2 letech ... 
Jak psal myšák, SHIII pod W7 jede - čti ZDE

Lord Denvil napsal:


zborka modu (nebo super-mod) ktery dela SH5 hratelnym pro prisnivce SH3-GW   Question


Má-li to znamenat, zda existuje mod, který do SH5 dostane atmosféru realistické ponorkové války 39-45 jako je např. v GWX, pak odpověď zní jednoznačne "ne".

Jinak těch různých kompilací modů existuje v současné době celá řada, některé jsou zde popsány, většinou jsou však zastaralé. K nejaktuálnějším patří MMM - MyMegaMod od Pedroby - viz  ZDE  nebo dobrá kompilace je Schleichfahrt od Uekela. Ale modeři se vydali zvláštním směrem, takže např. v těchto nových megamodech najdeš kampaň Operace Monsun pro ponorky typu VII, implementovaná Open Horizons II, rozšíření, resp. prodloužení kampaně na roky 43-45, jsou zatím velmi jednoduché, naprosto neodrážející radarovou převahu spojenců, masivní pokrytí vzdušného prostoru letadly apod.

Just my 2 cents.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 27. 06. 2012, 16:59, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ok dik Smile jen jsi podtvdil my nejhorsi obavy a dojmy po letmem precteni fora ...

takze ukol od BDU - rozchodit SHIII, vspomenout jak se strili "rucne" a hura na more :-)


Citovat
Příspěvek  
... dobre, beru zpet  Rolling Eyes

po dukladnim znasilneni CCC vsechno funguje jak ma... ted jeste vspomenout jak se pouziva OCL-kolecko a bude fun Smile

ps: SH5 po par dalsich prubeznych zklamanich byl slavnostne odinstalovan....  Shocked   skoda - grafika je fakt pekna... chtelo by to nejake kouzlo, ktere by SH3 jeden ku jedne prevede na grafiku SH5 (ja vim, ze to bohuzel nejde) Smile


Citovat
Příspěvek  
Tohle až někdo bude číst, tak si asi bude řikat co je to za pako, že je spokojenější s SH5, než SH3, ale je to tak....
Já mam nainstalovanej jedinej mod a to MMM0,5 (mymegamod)! A vše funguje jak má. přímo ve hře mužeš přepínat mezi automatickým zaměřováním(stejném jako se používá v lize), nebo ručním. Jsou tu trosečníci, hlášení hlubinejch pum, hlašení vypuštění klamného cíle, žádne bubliny nad postavami, čtiři muži na věži, upravený enviro,na pozadí jsou slišet nějaký hlášky z filmu Das Boot, automatický patrací vzorec, atd.... Je tady toho spousta co v defaultu nenajdeš! Jak řikám ja jsem velice spokojen  great

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak trošku má Lord Denvil pravdu, třebas takovej Half-Life 1 napasovali na Half-Life 2 i s havok fyzikou. Tuším že byla snaha implementovat Doom1 na Doom 3 apod...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to T.H.Camel

Čav, čeče ktory mod vlastne mysliš, Magnum Opus ? pošli link PLS...



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 06. 2012, 20:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
2 Alhazred Vždyť píše , že má MMM, odkaz na něj máš jen o 4 příspěvky výš... Rolling Eyes

2 Camel: Je dobře, že se bavíš, však o tom to je. Každej preferuje něco jiného při hraní.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 29. 06. 2012, 21:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čav Seppe.
Diky že si ma opravil, za prve som slepy, za druhe som sa k tomu vracal neskôr, tak som to už druhy x cele nečital, určite vyskušam...
...mam otazočku, prečo si mysliš že moddery sa ubrali zvlaštnym smerom ? akym?



Naposledy upravil Alhazred dne 30. 06. 2012, 11:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.