Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Oznámen free-to-play simulátor Silent Hunter Online
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to prve by melo byt
Voucher already redeemed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak dnes jsem (po 3hod čekání ve frontě Smile ) dostal misi potopit dvě lodě z konvoje.
První šla na dvě topéda, obě na magnet, druhá na tři. První torpédo zasáhlo (magnet), druhé explodovalo předčasně (takže torpéda selhávají - rovněž magnet), třetí jsem dal pro jistotu na náraz.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem včera přišel s odpolední chci to spustit a čekací doba do spuštění
8dní 5hod Very Happy
UBI zase válí.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja uz to zabalil, pokud do 10-ti minut nejde hrat, tak at si trhnou


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem to zkusil. Byl jsem 842 v pořadí asi za 28dní. Jen jednou se mi povedlo se tam dostat a bylo to v 1:30 v noci Evil or Very Mad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
v poledne to taky jde, amíci ještě spí Very Happy


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prostě v Ubi jsou debilové Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem byl 1. v pořadníku! Smile
Zase jsem dostal misi na potopení dvou lodí, potopil jsem pomocí obou kačen celkem tři, ale díky jejich debilnímu síťovému paskvilu jsem misi nesplnil - přiznali mi jen jednu (stále svítila či blikala ta ikona ztráty spojení). Čímž se vysvětluje i to, co jsem popisoval na začátku, totiž problémy s naspotováním a nahlášením apod.
Rychleji to dělat nemůžu. Mám dvě dvojky a návrat z mise trvá tak dlouho, že vždy na druhý den doplním torpéda a naftu, udělám misi... a zadám ať se vrátěj. Na vylepšování ponorky prdím, to bych neměl na torpéda, a na povyš. posádky nedosáhnu kvůli jejich fajlům s připojením, a tudíž s plněním misí.
Takže ono je to asi takhle: každý kdo má v řiti díru si myslí že dokáže udělat z jakékoli hry "only on-line" nebo přímo "MMO" Very Happy
A každý frikulínský "menedžr" si myslí, že i mizerné MMO se špatným spojením vydělá víc než dobře udělaná singlplayerová hra Very Happy


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To už není možné čekání 15 dní 14 hodin Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vážení, tak toto už je regulérní prosba o pomoc.
Může mi někdo srozumitelně, krok za krokem, česky nebo slovensky napsat, jak mám udělat tu misi na nahlášení lodě (příp. dvou lodí) z konvoje? Ale fungující způsob!!!
Já se vždycky (podle návodu i rad co jsem zatím dostal) přiblížím na těch -2500m potopenej nebo klidně i nad vodou, zkouším observovat cíl observantem i zjistit cíl zbraňákem, ale když pak dám povel radiošmejdovi, tak mi vždy odpoví že nemá co nahlásit. Přitom včera mi v pohodě odeslal hlášení o počasí a dostal jsem za to pár expů i křížků. Nechal jsem zjistit všechny lodě v daném konvoji, všech 5 vč. zakázaných cílů, a furt nic...
Co dělám blbě? Nebo je to blbě ve hře a je to bug a mám to reportovat?
Protože jestli mi nikdo neporadí jak to splnit, tak ty mise prostě nebudu brát.
A mimochodem, přesto že včera jsem byl na misi a dostal jsem nemálo nafty a navíc torpéda za nepřetržitou řadu přihlášení, tak dneska jsem dostal jen trochu nafty za 1. den přihlášení Very Happy


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Říkám že UBI nic neumí udělat.
O ponorkách nic neví a abych čekal 20 dní 18 hodin tak to fakt mě nebaví Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dušanbo napsal:
To už není možné čekání 15 dní 14 hodin Laughing


Dneska mi hlasil jeden den a za pet minut jsem byl na mori.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jeden den a patnáct dní je velký rozdíl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Silent Hunter Online - Kam pluje ponorkový simulátor? Článek na games.tiscali.cz ZDE


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pre Alfika:
mne to funguje takto: ponorený sa priblížim do konvoja (tak aby som mal lode menej ako 2500m) a tam postupne cez strážneho dôstojnika prekontrolujem všetky lode. Ak je v jeho hlásení táto loď je hľadaným cieľom (inak je v hlásení none) tak potom radista pošle potrebné hlásenie, spravidla musíš nájsť 2 lode. Takto označené lode potom musíš potopiť inak úlohu nesplníš. Čuduj sa svete radista tieto hlásenia pošle aj keď si ponorený Laughing  nebudem popisovať koľko krát som skoro prehryzol monitor kým som na to prišiel  Surprised
A vcelku ma to už začína baviť, aj keď niekedy je to poriadne švacnutá pakáreň  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.