Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Oznámen free-to-play simulátor Silent Hunter Online
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Konvoj jsem našel, a měl jsem za úkol jej nabonzovat. Podle rad jsem jej očumoval pomocí důstojníka přes čučení, ale důstojník přes rádio mi furt hlásil že nemá co hlásit...
Další rady byly ve smyslu že musím mít označené torpédo, být ve vzdál. do 2400m, být ve vzdál. do 2000m, být vynořený/ponořený/opilý/zhulený a tak podobně, ale popravdě řečeno, situace se furt opakovala, dokonce i když jsem se vynořil, plul 100m od toho škopku, pořád ti idioti jeden očumoval a druhý nenahlašoval... všecko špatně Smile asi je pro výstrahu vyhodím - nebo protáhnu pod kýlem.
Nakonec jsem se nas***l, a ty necky dvěma rourama potopil (a šel spat) a teď mastím zpět domů a přemýšlím že mě starej D. asi pěkně seřve...
Asi vypluju s druhou kačenou abych si zchladil žážu - málem jsem ve dvě v noci rozkousal klávesnici Smile
PS: S druhou kačkou vyplout můžu, ale misi pro ni nedostanu. Takže jsem ji vrátil do bunkru, a ta co jsem s ní plul včera se vrací - bude "doma" za 4 hod, takže pokud budu mít večer náladu, tak zas něco zkusím.



Naposledy upravil Alfik dne 17. 09. 2013, 17:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak včera jsem to chvilku hrál a nebude to špatné.
Jo a včera mi přišel mail s nějakým kodem nevím co to je?
Neumím aj.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ten kod zadej do policka gift ( jak kupuješ zlataky tak mas 3 položky 1) koupit goldy kartou , 2) koupit goldy pomoci SMS , 3) uplatnit kod !! ) . Pokud nevis kde se kupujou zlataky tak ver ze to je ta ikonka zlata hned vedle prestige  Cool


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
TO ALFIK : Asi hrajeme kazdej jinou hru !!! Do jedny mise muzes klidne poslat obe svoje ponorky !!! Ono je dobry tomu tutorialu věnovat pozornost a nemyslet si ze pokud zvladam SH ze fsechno umim !! Pokud jde o úkol SPOTOVANI tak musíš priplout ke konvoji a na vzdalenost mensi nez 2500m musíš lod naspotovat tim důstojníkem . Pak si na minimape kliknes na tu naspotovanou lod a tam zjistis jestli je to lod která ti ten úkol splni nebo ne . Spotovat muze i torpedovej dustojnik ,ale ten nahlasi jenom zakladni udeje lode a nesplníš tim úkol .

Jinak včera jsem testoval i Wolf pack a docela dobry . Asi 5x to spadlo ale slo se prihlasit z5 do rozehrany hry . Jinak klasika jako nase spolecny nahaneni lodi ve zlatem SH 3 .

Pokud by me někdo ze starejch morskejch vlku chtěl najit tak verte ze pod nickem Cherry_312 sem schovanej JA  Surprised

Jinak po dvou dnech hrani musim priznat ze na hru hranou v prohlizeci je to velice slusny !!! Rozhodne v tom ale nehledejte hard core simulator !! Proste místo domecku stavite U-booty , místo trestnech vyprav jezdite na konvoje atd . Na druhou stranu zabavny to je a na oddech je to taky dobry .

jinak fcera jsem teprve nasel kde nastavit hloubku torpéda atd  Cool

S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Žádý gift tam nemám jenom redem voucher.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
a) Do jedny mise muzes klidne poslat obe svoje ponorky !!!
b ) Ono je dobry tomu tutorialu věnovat pozornost a nemyslet si ze pokud zvladam SH ze fsechno umim !!
c)  Pokud jde o úkol SPOTOVANI tak musíš priplout ke konvoji a na vzdalenost mensi nez 2500m musíš lod naspotovat tim důstojníkem . Pak si na minimape kliknes na tu naspotovanou lod a tam zjistis jestli je to lod která ti ten úkol splni nebo ne .
d) Pokud by me někdo ze starejch morskejch vlku chtěl najit tak verte ze pod nickem Cherry_312 sem schovanej JA  Surprised

ad:
a) Jo, to jo, ale já ji chtěl poslat na jinou misi a to mi nešlo. Tamtu jsem již v té době odpískal a vracel se domů. Ale to neva, no tak holt Churchill ještě pár doutníků dostal, no Smile
b ) Svatá pravda. Některé věci jsou tady jinak než v SH III nebo IV.
c) Jojo, jenže mě se to ne a ne splnit i tak. Nevím proč, asi brouček. Neva, je to beta a do konce války to ještě doženu na tonáži! Smile
d) Právě sis podepsal rozsudek! Najdem si tě, přidáme, a budeš radit a radit... Very Happy nakonec nás budeš ještě rád strkat do "ignore" Very Happy
EDIT, resp. PS: Ono to bude v něčem jiném, právě jsem totiž vyplul, a nemohu dostat žádnou misi! Mám na mapě 4 cíle - konvoje, ale na každém se zobrazí pouze zašedlé políčko "pozvat přátele", ale nezobrazí se "přijmou misi". A v "Mission d."  mám "Currently, there are no more missions available".



Naposledy upravil Alfik dne 18. 09. 2013, 13:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Cherry mě to spotování taky nějak nešlo, asi sem chtěl od špatnejch lidí špatnou věc, vyzkoušim tvůj postup.  cool

PS: Alfiku jestli to zkousis zrovna ted, tak me se nejde ani dostat do hry a pise to neco o 9h Smile



Naposledy upravil Thomsen dne 18. 09. 2013, 13:30, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsene, byl jsem ve hře od cca 1300 do teď (přihlásil jsem se sem ihned poté co jsem se odlogl ze hry).
Takže report: Cherry, možná opravdu hrajeme každý jinou hru.
Zatím to u mně vypadá asi takhle: Strávil jsem ve hře celkem do teď asi 11 hodin, tím myslím čas kdy jsem byl přihlášen, dostal jsem pro 2 ponorky dohromady tři mise (nepočítám tutoš), a všechny tři jsem nemohl splnit, i když každou z jiného důvodu.
1. mise: Ač jsem se dostal k cílové lodi až na 100m, a čučící důstojník vždy dočučel, rádioman stále hlásil, že nemá co hlásit. Nesplněno. 1 potopená. Dle zprávy od velení bych měl dostat i tak nějaké expy a křížky (za to potopení), ale nedostal jsem nic.
2. mise: Měl jsem doplout konvoj, najít v něm jednu konkrétní loď a tu potopit. Měl 5 lodí, a u všech bylo "volný cíl". U žádné se neukázalo nic, co by mi napovědělo že právě tato je cílem mise. Vybral jsem si tedy jednu která byla tak říkajíc "na ráně", a potopil jsem ji. Nesplněno. 1 potopená. Dle zprávy od velení bych měl dostat i tak nějaké expy a křížky (za to potopení), ale nedostal jsem nic.
3. mise (s druhou ponorkou): Měl jsem potopit nejméně 9000 BRT. Našel jsem si nejtučnější loď (cca 6300 BRT), abych zbytek "dodělal" na těch ostatních (měly přes 4000 takže ta první a kterákoli by stačily). 5 torpéd, 5 zásahů, škopek pluje dál a ještě zrychlil. No to si dělaj kozy, ne??? PĚT TORPÉD - no dovol, ale kdybych těch 5 torpéd byť jen volně položil na palubu té lodě tak by se pod jejich váhou potopila! Nekontroluji splnění, vím že jsem nesplnil. Ani nečekám na potvrzení - nepotopil jsem ji. Expy a křížky dtto.
Výsledek - po třech odpoledních (večerech) ztracených (doslova) ve hře, mám na jedné kačeně aspoň vylepšené "hardvéry", za ty křížky co jsem dostal do začátku, na druhé jsem to nedělal. Všech 50 lidiček má stále nulovou zkušenost, bez ohledu na dobu na moři, potopené lodě, a vůbec. Což v praxi znamená, že na příští misi budou zase tak leví jak doteď. Mimochodem, torpéda mají 100% eff. - co trefí, to bouchne. Aspoň něco Smile
Ještě slovíčko k UI: Nelze přesunout okna, stejně jako např. roztáhnout mapu přes celé okno (já jim na čet s**u! tlačítko pro přímák na fejk bůk by tam ještě dávat nechtěli???), protože chat je asi pro tvůrce důležitější než mapa a tudíž se stále cpe nahoru. A taky nelze zvětšit náhled v periskopu (na průhled do vnitřku jim taky prdím, raději ať roztáhnou to kolečko ve kterém se zobrazuje periskop). Na některé prvky se blbě kliká, protože místo pro úspěšný klik je jinde, než se daný prvek zobrazuje. Typicky se to týká spínačů pozorovacího/ bojového periskopu, a páčky která tě vynese nahoru, do pozorovacího koše.
Až budu mít někdy zase čtyři a více zbytečných hodin, třeba to pustím. Ovšem budu počítat s tím, že ať se budu snažit nebo ne, bude to stejně pro kočku. Do té doby budu hrát SH III, protože tam, když nemám dost času, si to sejvnu a pustím to až jindy.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak ten kod mi ani nechcou vzít cool
A ten gift tam nemám jenom redem voucher.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo a do toho se ma ten kod prekopcit, normalne to funguje.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já sem si zatím udělal jen profil a zkusil se lognout.
Při logu do tutoriálu jsem se okamžitě rozčílil nad čekací dobou -  cca 300. v pořadí a čekačka 9dní ...WTF ?! No čekačka byla skoro přesně 9 minut Smile
Páč už bylo nějak po půlnoci tak jsem to nechtěl moc protahovat a odklikal jsem otravná vyskakovací okna v tutoriálu  a po 5 minutách tápání jsem to vypl  Very Happy

Tentokrát už nemám naprosto žádná očekávání, o víkendu tomu pověnuju nějaký ten čas a uvidím.

Jen ty úkoly, ty úkoly ty jsou mi trámem v oku už teď ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voucher already redeemed.
Tohle mi tam píše. A když ten kod píši znova tak mi to péše tohle Invalid voucher code Evil or Very Mad



Naposledy upravil Dušanbo dne 19. 09. 2013, 11:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, to je celkem logicky, ze ho nemuzes pouzit vicekrat.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no vida a že to je v pohode .... riťťťť palová
pekne som prešiel tutorial, vybavil ponorku a hajde na ekšn. Objavil som konvoj začal ho pekne prenasledovať, pozisťoval som si lodičky, zapáčil sa mi tanker ale musel som odísť. hru som ukončil, vybavil čo bolo treba a reku idem pokračovať v hre. oj oj všetko pekne nabehlo a dívam sa ponorka na plný ceres v konvoji a prásk do lode, samozrejme totálne zničená. Chcel som isť teda hrať s druhou a prd ... vyhadzuje mi hlásenie jedna z Vaších ponoriek musí byť v misii než budete chcieť povolať dalších hráčov ... čomu síce nechápem, ale skrátka ma to ďalej nepustí čo ďalej neviem .... asi nová identita a všetko odznova alebo vykakať sa na celé sho Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myšáku ale mě to nevzalo na poprvé.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.