Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Oznámen free-to-play simulátor Silent Hunter Online
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Špatně Hogi, za to by ti leda dali rajóny. Najít dvě lodě ano, to je primární úkol, ale přitom nesmíš být odhalen a to je sekundární úkol. Takže neútočit, nepotápět a hlášení jde poslat jen v periskopové hloubce Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Čuduj sa svete radista tieto hlásenia pošle aj keď si ponorený.

No zase perlička od Ubi kde je realita Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm a mě radista ve 20ti metrech ohlásil, že nelze poslat hlášení, pouze při vynoření. Asi to máte kucííí rozbitý Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo sú dva typy týchto úloh, teda aspoň ja som ich už tak hral:
1.  objaviť, nahlásiť a utajený
2. objaviť, nahlásiť a zničiť
sú tam aj rozdielne body 333-450 a 450-504

Bobo tu je moja vizitka ku dnešnému dňu:
Johan 126
111 lodí potopených
950.245 BRT
48 misii
14. level

 Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 14. 10. 2013, 11:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No tak já jen čučim a zatím neničím. Doufám jen, že to časem posunou dál s obtížností. Aspoň OLC. Tohle je prča pro děti Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dušanbo napsal:
Čuduj sa svete radista tieto hlásenia pošle aj keď si ponorený.

No zase perlička od Ubi kde je realita Laughing


V reálu bylo možné z U-Bootů v periskopové hloubce přijímat i odesílat ty perličko... Někdě si něco přečti o štábní anténě na U-Bootech...


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak tu nahlašovací misi jsem dokončil. Takže asi to bylo nějakým bugem, že se to nedařilo dříve.
Ovšem nejspíš to hrát nebudu. Důvodů je více, takže jen jednoduše - trojka a čtyřka jsou prostě lepší.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no začiatok ma riadne iritoval, ale zo slovníkom v ruke a trochou trpezlivosti to celkom ide Laughing







Naposledy upravil Hogen dne 27. 10. 2013, 15:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě jedna věc. Hraje to teda vůbec někdo(kromě Hogena samozřejmě...ten hraje všechno Very Happy). Za DK jsem tam našel jen letce Thomsena.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth, hrá to občas aj Marv. Keď sa pozrieš na moje obrázky tak mám Marvika medzi priateľmi Very Happy
a ešte maličkú poznámku ... nehrám všetko, iba to čo sa motá okolo Silent Huntera  Laughing  to je taká moja srdcovka a preto aj na tomto fóre prudím a veľmi si to považujem. Len nech vydrží dlhšie ako liga  Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No tak nevím, ale cca 5 let fungovaní za plného provozu docela na jednu hru jde. To že jí pak odělalo SH4 resp 5 je věc druhá... jinak si troufnu tvrdit vesele funguje dál.

Každopádně k věci. Byla to včera docela pr.. ne Hogene? I to rozdělování lodí je fajn. I nějaké to vzrůšo díky éru bylo. Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak sa mi akosi zdá, že tej hre dnes asi poriadne je.ká. Dám z bunkra na prípravu k zahájeniu misie a nič iné to nerobí len oznamuje stále dokolečka že ponorka je pripravená. Po tej poslednej aktualizácii a údržbe servera mi začína ísť pekne na nervy, pretože sa poriadne zhoršilo odpaľovanie torpéd, niekedy až na tretí krát, zadné torpédo koľko krát nemôžem ani použiť lebo ho po označení nezaplaví a nerozsvieti, že je pripravené. Štve ma, že to nemôžem ani nahlásiť pretože fórum je enem v dojčovi alebo engliš a to já nemtudom barátom. Celkom sa mi hra začala pozdávať, ale akosi sa to zhoršilo. No uvidím a potom asi na to hodím bobek Mad


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ubi shit Exclamation  Exclamation  Exclamation

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dušanbo, myslím že Ubi to len zastrešuje, ale riešenie je v iných rukách.. keybay.com či tak niako Cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No mělo by to bejt že pro Ubisoft(majitel značky SH) to dělají BlueByte(dělník) na technologii(know-how) Sproing.

Jsem to teď moc nehrál takže nevím jak moc to blbne Hogene, ale s těma torpédama jsem se už setkal taky. Jinak jsem se zatím osobně s ničím totálně hru potápějícím nesetkal(zmizení ponorky apod). Co mě spíš odrazuje, že prostě tuhle odreagovačku nemá téměř cenu hrát bez wolfpacku. Prostě hrát to sám je nezáživný.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.