Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Hledám pomoc s gramofonem-Tipy,rady,triky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hledám pomoc s gramofonem-Tipy,rady,triky 
Zdravim,přepsal jsem adresář gramce zde podle uloženého návodu ale stejně mi pořád nejde rozchodit a ani tam není žádná ikona k němu,hraju českou SH5 s patchem 1.2 bez modů,s nima mi hra všelijak blbla.Může mi někdo poradit jak namódovat rozhraní s SH4 aby to běželo ok.Skusil jsem různé módy ale hra se začala sekat,zmrvila se čeština,začala padat hra uprostřed mise atd.Většina odkazů na stránky je nefunkčních,zkusil jsem jich mnoho a nic!Nejde mi zpustit ani to blbý radio,přitom v adresáři hry všechno mi spustit jde,stáhnul jsem různou hudbu ale pustim ji jen v BSplayeru.Budu vděčný za jakoukoliv radu.Poradí někdo jak na operaci Weserubung,těch 5 lodí je v poho ale ty bitevní za boha nemůžu najít,jezdim tu už 14dní jak trotl a potkávám jen samý obchodní lodě nebo DD a čas se krátí.Dík


Citovat
Příspěvek  
Čav gramofon nerieš, je to o ničom, ak chceš nainštaluj si autenticke radio s toho obdobia, povedzme radio Pariž, Woshington, je tam strašne vela songov , neskutočna atmosfera
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=164021

...a na mody použivaj Generic Mod Enabler on ti hned vypiše, ked sa nejake mody biju navzajom, a potom si musiš vybrať
ja mam modov 23 a všetko ide...



Naposledy upravil Alhazred dne 22. 04. 2012, 15:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Rádion 
Ahoj, stáhl jsem tento mod , ale ani za boha nevím jak to rádio pustit? Díky za odpověd


Citovat
Příspěvek  
Vyvoláš si rádio z menu (záleží, jaké GUI používáš, ale ikonu rádia najdeš u radisty), klikneš na knoflík dle obrázku.



Můžeš používat jiné GUI, ale princip je stejný.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Promin jsem vůl , ale jak vyvoláš to menu? Díky moc


Citovat
Příspěvek  
Seppe prosím jakou verzi modu na ovládání to máš?


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To je MaGui od Tima, resp. jeho nick je DrJones - odkaz ZDE. Používám MaGUI  roky v SHIII a DrJones jej vytvořil a v něčem i dost zlepšil (ale ne vše funguje zatím tak, jak má, zatím, ostatně jako celý SH5... - pro zasmání, o víkendu v noci mě potopily v roce 1940 torpédoborce, které házely sudy asi tak cca kilometr daleko. S každým hozeným sudem se mi poškozovala ponorka a vznikaly různé škody, i když jsem byl na úplně jiném místě a všude kolem mne čisto... Smile ).



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 05. 02. 2013, 20:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Very Happy vidím že torpédoborec používal cheaty Very Happy  Ale díky moc stáhnu to a vyzkouším Smile


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím vlci.Prosím,kdo máte ještě ten mód na rádio pošlete mi ho mailem na leoswarior@seznam.cz .Všem moc děkuji a dobrý lov.


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.