Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
nelze spustit hru
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek nelze spustit hru 
při spouštění mi to napíše:SH3.EXE chráněná část aplikace byla upravena. zřejmě je poškozena nebo napadena virem.
mam originál DVD, není podrápané, přeinstalování nepomáhá, ještě asi před měsícem, když jsem to spouštěl naposled to bez problémů šlapalo, ví někdo co s tim?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže...dáváme tam crack nebo prostě hrajem s DVD in? Já bych viděl problém na 99.9% ve StarForce(težko říct co mu vadí, jednou hru nechá běžet, podruhé ne). Radím nainstalovat hru, patch 1.4b, crack viz PM(soukromá zpráva) a odstranit StarForce viz:
http://www.glop.org/starforce/remove.php

Sám to tak na originálku dělám.



Naposledy upravil Sarroth dne 31. 10. 2006, 20:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OK. vyzkouším a dám vědět. dík

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Velkovezir napsal:
OK. vyzkouším a dám vědět. dík



Podle mě je v dnešní době úplně zbytečný kupovat origošku,když pak vůbec nejde.***editováno***



Naposledy upravil Sarroth dne 01. 11. 2006, 12:38, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Velkovezir napsal:
OK. vyzkouším a dám vědět. dík



Ale jinak Silent Hunter je pecka hra,opravdu snad nejlepší simulátor,chce to na začátku jen trochu trpělivosti,než se člověk zžije s ovládáním,ale pak když to dostaneš pod kůži,tak nechť se spojenci třesou Smile a žádné smilování Shocked ..tak šťastnou plavbu a málo otravných DD

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jo já vim, půl roku ta hra bez problémů šlape a klekne to zrovna když jsem byl na první plavbě s typem XXI. save je samozřejmě v pytli Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Takže...dáváme tam crack nebo prostě hrajem s DVD in? Já bych viděl problém na 99.9% ve StarForce(težko říct co mu vadí, jednou hru nechá běžet, podruhé ne). Radím nainstalovat hru, patch 1.4b, crack viz PM(soukromá zpráva) a odstranit StarForce viz:
http://www.glop.org/starforce/remove.php

Sám to tak na originálku dělám.


potřeboval bych to nějak blíž vysvětlit. starforce cleaner nevyřešil nic, akorát po mě chce neustále restart, když chci spustit SH3. patch 1,4b tam zřejmě je už na dvd, u cracku jsem nikde nenašel download pro mě.
hru hraju s plackou v mechanice.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
fuj mam origos ale taketo problemy mi to nerobi, vlozim placku komp si overi cd a hra jede , ked pises ze mas origos na dvd hmm fakt huste uz by som si skubal vlasy, dufam ze sa Ti to podari vyrisiet  Wink  Wink  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Velkovezir:
to že to po tobě ta utilitka chce restart znamená, že tam samozřejmě SF máš a pravděpodobně v několika verzích a on se ho snaží odstranit.

ještě jednou...

- zálohuj si saves z C:\Documents and Settings\Deny\Dokumenty\SH3\data\cfg\Careers
- odinstaluj hru a smaž vše v adresáři hry
- nainstaluj hru
- použij patch(na DVD nebude a na stránkách co jsem ti dal je 100% verze i pro tebe)
- použij crack
- vrať saves

pokud to stále nebude fungovat, použij utilitku SF cleaner nebo ruční metodu která je na té stránce popsána také(pokud máš problém s ENG přeložím.


to Miller: Pravidla fóra, částečně zde neoficiálně tolerujeme debatu/rady i na "neoriginální" verze, protože je jednak hold hodně lidí má a za druhé i proto, že SF je opravdu nechuť. Ovšem netolerujme debatu/rady na téma warez jeho morálnost či nemorálnost  či kde ho dokonce sehnat bez ohledu na to jaký je náš osobní názor a všechny nutné věci okolo řešíme zásadně formou PM. Ber to jako malé varování, ale pravidla by mělo být to první co si každý nejen na tomto fóru přečte.

Sarroth


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.