Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
sluchátka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek sluchátka 
snad se mezi vámi najde někdo,kdo se zajímá o muziku a moghl by mi doporučit nějaký velmi dobrý sluchátka do 1000 kč ... pecky,nechci žádné ty odhlušovací,jsou mi nepříjemný ... mám htc s androidem a mám tam aplikaci s vlastním ekvalizérem,teď už stačí jen sehnat nějaké kvalitní sluchátka Smile nemáte někdo zkušenosti ? slyšela jsem že sluchátka se nedají vybírat dle čísel na papíře,protože to nemusí definitivně znamenat výslednou kvalitu zvuku Smile ... díky



Naposledy upravil oresteia dne 20. 11. 2011, 21:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jestli můžu doporučit tak sluchátka Genius  Wink Donedávna jsem používal jedny které šlapou osm let,ale konektor je už volný tak jsem si koupil nové a zase Genius..Cena a kvalita je super a co je plus to že ti zakryjou cele ucho a netlačí..Tady je je odkaz Wink

http://eshop.btcomp.cz/zbozi/sluchatka-s-mik-genius-hs-400a-green/detail.aspx?p=z:236335


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já mám plug od Kosse a jsem spokojenej. Jsou teda mírně přebasovaný, ale to já rád Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
morybvundus: ale já právě chci sluchátka normáolně do ulice Smile pecky ...  omg(velmi dobrý iniciály:D): nad těmy jsem právě přemejšlela,ty se prý zmačknou,ta pěnová část,dá se do ucha a ono se to vrátí do původní velikosti a odhluší,ale nevím jestli to bude pohodlné Smile ... no a basy já také ráda,jelikož poslouchám black metal Very Happy

// ale přesvědčil jsi mě asi ... četla jsem o nich samou chválu a když mi to doporučil ještě někdo tady,tak do nich půjdu:) našla jsem ve slevě za 500 kč tak jdu do toho =)



Naposledy upravil oresteia dne 21. 11. 2011, 16:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sluchátka rozhodně odvedou svůj kus práce, ale co ten telefon na kterém chceš přehrávat hudbu. Moje dívka studovala operní zpěv a na kvalitu hudby je velice háklivá. Pro své HTC dlouho hledala hudební přehrávač se schopností věrohodného přehrání hudby a ekvalizérem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak máme toho trochu společného,moje Radulka jezdí hrát na cello do Francie do divadla :-) takže se taky vyzná,ale bez sluchátek toho moc nepozná,ale našla jsem tenhle přehrávač,má nejvíc hlasů,každý ho chválí právě kvůli ekvalizéru,mě to vážně změnilo požitek s hudby už i na těch základních soluchátkách,který u HTC byly ... Smile

// zapomněla jsem dodat link Very Happy https://market.android.com/details?id=com.maxmpz.audioplayer.unlock&feature=top-paid#?t=W251bGwsMSwyLDIwNiwiY29tLm1heG1wei5hdWRpb3BsYXllci51bmxvY2siXQ..



Naposledy upravil oresteia dne 21. 11. 2011, 16:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čoveče, na chvilku jsem se polekal, protože moje dívka má taky nainstalovaný PowerAMP. Na cestování jsem jí před rokem kupoval CREATIVE Earphones EP-430, ale teď má novější.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
PowerAmp, je asi nejlepší (vůbec nelituju investici), používám ho cca od dubna na Xperii X10 a spokojenost...  super


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
vidíš,jak jsem šikovná :-D tak ok,zkusím ty kosse:)

// ale těch kossů je víc,který přesně doporučujete?Smile



Naposledy upravil oresteia dne 22. 11. 2011, 18:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.