Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
The Elder Scrolls V: Skyrim
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak to ti bohužel neporadím. Se společníky nechodím, bohatě mi stačí, že se musím starat o Šedouméra.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak to přesně funguje nevím, myslím, že společník by měl levelovat s tebou. Co jí zkusit dát do inventáře knížku s kouzlem, třeba se ho naučí?

Já mám pořád Lydii, zdá se mi, že se postupně zlepšuje. A když jí dám do inventáře lepší meč nebo brnění, tak ho používá.



Naposledy upravil Rudla dne 15. 12. 2011, 15:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Knížky jsem ji do inventáře dávat zkoušel, ale nevím, jak je mám v jejím inventáři aktivovat, sama si knížku neaktivuje. Ze společníků fighterů se mi zdá nejsilnější ten drsňák ve Větrném žlebu, ale ten si odmítá navléknout zbroj ode mě (i když jsem mu dával trpasličí), vezme si jen rukavice. Naproti tomu Lidie mi přišla ze všech společníků nejslabší, často mi na nejvyšší obtížnost umírala. Jak se u Tebe u té Lidie projevuje její postupné zlepšování? Používá časem nějaké speciální údery? Nějak totiž nemůžu poznat, jestli se mi společník-fighter zlepšuje, nebo ne. U toho mága - vyvolávačky, to přece jen bylo zřejmější, jaké kouzlo, nebo démona použije.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Používá víc údery štítem, seká mečem z otočky (což dřív nedělala), a zdá se mi, že víc vydrží.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám takovej dotázek...už jste někdo dělal quest Evil in waiting ve Valthumu? Já sem to celé prošel, pořezal všechny potvory, sebral všechny tři nádoby s krví, ale na konci, když provedu rituál s krví a mám zabít probudivšího se Hevnorraka tak sem v p... . Prostě na něj nemám....nemá někdo nějakej typ nebo návod jak ho zabít?


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
...čelně zezadu  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už vim kde bydlí Helga, ani nepřekvapí ,že vede jednu noclehárnu Smile


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vřele doporučuji mrknout na stránku s doplňky pro Skyrim http://www.skyrimnexus.com/ Na mods jsem se vykašlal, ale natahal jsem nové textury, nové tvary stromů a domů (meshes) a některé nové zvuky, celkem to dalo asi na 2 GB balík. Skyrim teď dostal úplně jinou tvář, stromy konečně vypadají jako stromy, textury trávy, kamenů a země jsou ostré jako břitva (rozlišení mají něco kolem 4000x4000) a i když zpracování obličejů bylo ve Skyrimu ošklivé, teď s novými 20MB ženskými obličeji patří naopak k hrám s nejlepší grafikou obličejů, které jsem viděl. Nutnost použít exáč pro využití 4GB paměti, na 2GB to už opravdu nejede a i tak mi rychlost spadla z původních 90-ti FPS asi na 30 a to můj I7 s GTX570 není zas tak podprůměrná konfigurace Very Happy Je tam možnost stáhnout i nové pokročilé grafické efekty do Skyrimu, jako SSAO, FXAA, nové HDR atd., barvy a světla najednou ožijí, ale to je taky zabiják výkonu. Doporučuju buď vylepšovat Skyrim pouze přes lepší efekty, nebo pouze přes textures a meshes, ne oboje dohromady.



Naposledy upravil AB1_LEON dne 26. 12. 2011, 09:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Zase nezklamal (nějak mě to uniklo aneb staršího data, ale sedí to furt).... great

http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano, sedí. Vzdal jsem hraní cca po 2 hodinách a pak, z důvodu chuti zapařit na chvíli pořádný rpg,  znovu rozehrál Albion ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ta recenze je bomba, 100% souhlas  Very Happy   Very Happy   Very Happy  Ono by se tohle dalo použít i na některé dnešní ,,next gen" simulátory, že mají žluté zuby, smrdí jim z huby, jsou úplně blbé a mají kapavku  Very Happy  Sice opravdu velkou spoustu těch připomínek ze seznamu 100 věcí se dá eliminovat použitím modů ze stránek NEXUS, taky jsem to zkoušel, ale když už jsem měl balík modů přes 4GB, tak jsem si řekl WTF a Skyrim žel z disku, i když jsem u toho jako obrovský fanda tohoto RPG žánru plakal, protože žádnou jinou kloudnou náhradu nemám...


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zkouším MMO zpracování série The Elder Scrolls, s názvem The Elder Scrolls online. Je to takový Skyrim v MMO kabátku, nebo spíš Morrowind, tomu se to možná podobá víc. Co mě ale dostalo, jsou Castle Siege, mass-pvp, kde si několik stovek hráčů navzájem dobíjejí své postavené hrady. Je to docela příjemné rozšíření žánru o strategický prvek. Tady jsou nějaká videa z těch bojů o hrady:

https://www.youtube.com/watch?v=bt443OOXfO0

https://www.youtube.com/watch?v=1vmmQVheKOk

A krásná útočná formace jízdy: http://youtu.be/-DV9TwsosyI?t=3m3s



Naposledy upravil LEON dne 28. 10. 2014, 21:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nejlepší z celého videa je 12:00

http://youtu.be/-DV9TwsosyI?t=3m3s

...shit I JUST CRASH!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Leone, jestli hraješ za Aldmeri D. tak si dovolím tě upozornit na naši gildu - CSF Very Happy pokud bys měl zájem.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já se tam Alfíku teprve rozkoukávám, mám to pár dní. Mám za sebou mnoho fantasy onlajnovek, ale TES dost vybočuje z řady a to je mi sympatický. Navíc jsem fanda Morrowindu, Oblivionu i Skyrimu, takže když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, TES online byl jasná volba :-D Momentálně jsem aktivním hráčem Lineage II na jednom low rate Interlude serveru, takže nejdřív bych musel opustit klan tam, protože hrát aktivně dvě MMO-RPG se moc dobře nedá. Ani nevím, kterou alianci jsem v TES na začátku odkliknul, protože nebylo moc dobře specifikovaný, co ta volba vlastně znamená... Mimochodem kolik vás v té guildě je? Máte nějaký interní fórum?


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.