Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
L.A. Noire
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek L.A. Noire 
L.A. Noire
Taky jste ji chtěli někdy zahrát na colomba ale nemohli jste protože jediné detektivní hry byli adventůry které byli až moc těžké a nebavily vás. Pokud ano tak přináším řešení a to sice se hrou L.A. Noire  americkou detektivní hrou. Hra vyšla už dávno ale jen na konzole a teprve teď se 11. Listopadu dočkali i pc hráči. Hra nabízí obrovské město hezkou grafiku a co je trhák této hra jsou obličeje které se během výslechu mění velmi často. víc se dovíte v recenzi v gamepage je ale pouze na konzole a dost stará takže je možné že pc verze se bude trochu lišit.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095870977-game-page/211563242600019/

A česká fan stránka je tam víc než dost informací:  http://la.noire.cz/index.html



Naposledy upravil majklvorisek dne 13. 11. 2011, 15:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
co kamarádi povídali,tak je to na pc dost odfláklý,hlavně co se týče optimalizace... seká se to prý příšerně i na výkoných sestavách

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě přijde že mám takovej průměrnej komp windows xp sp3 atd. čekal jsem že to rozjedu na minimální detajli a komp při tom bude funět a vrčet na podlaze ale umě celkem slušný. I ten jízdní model není katastrofa. Zatím jsem to moc nehrál čekám na češtinu. Četl jsem u komentářu že na super mašinách to má problémy jako kráva na starších železech to jede v pohodě. (možná to bude tím mím patchem)


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Od Rockstar!?! Tak na to se budu muset časem podívat :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak už vyšla čeština http://www.xzone.cz/la-noire-cestina.php3?a_aid=koupit


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a hra se neseka ani na poradny sestave ale treba to je tim jak kdo nakupoval  Cool  . Pro me po dlouhe dobe hra diky ktere clovek rad posedi u kompu  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chci to zkusit, někdy.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S tím sekáním na výkonných sestavách...hra měla zámek na 30 fps.



Naposledy upravil Rudla dne 04. 12. 2011, 01:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U mě je to jak kdy. Jedu na maximální detajli a někdy se pořád seká a jindy je naprosto plynulá. Když se mi seká tak hru vypnu a poté zas zapnu a je to v pohodě.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teda ta čeština je hodně tragická, nedodělaná, překlepy a překlad místy dost chaotický...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Záleží jakou máš češtinu u verze bez dlc. jsem vyděl hodně překlepů ale u té s dlc sim skoro nic nenašel nepřeloženého. doporučuji stáhnou češtinu s dlc už je uvolněná pro veřejnost. A navíc je to jen beta. Lepší než nic.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Athlon II x4 640@3,5GHz,4GB RAM,HD4850 toxic a bez problémov. Sice som to este nerozohral,niet času,ale ide to celkom hladko. Ad čeština: preklepy tam naozaj sú,niektoré pasáže ako rozhovory v aute preložené nie sú,ale ale lepšie nez nič. Mám tu DLC verziu.
Hru celkovo hodnotím dobre,takýchto žánrov mnoho nieje a určite stojí za vyskúšanie.


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo už jí zkouším. PC s nějakým tím výkonem bych taky měl. Hra se na nejvyšší detaily přímo neseká, ale lehce přikusuje. Hrané scény jsou v pohodě. Překlad DLC ujde, ale občas děs, člověk si musí někdy nějaké drobnosti domyslet, ale od toho je Colombo nebo vlastně Phelps. Detaily jsou hodně třeba k nalezení drobných důkazů nebo zjištění lži při výslechu dle mimiky gesichtu. Každopádně přikusování a potřeba vyššího zatížení PC není přímo v grafice, protože jsem zkusil Assassins Creed II a tam je grafika stylu SH5, takže vysoká Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To proč se to seká je to že rokstáru se nepovedla konverze z konzolové verze na pc. Je tam hodně špatná optimalizace.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095870977-game-page/211563242600036/?clanek=878


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.