Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Ukončení mise
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Ukončení mise 
Ahoj,

nevíte, prosím, zda je rozdíl v bodovém hodnocení mezi ukončením mise ještě někde v oceánu nebo až při doplutí na základnu? Samozřejmě za předpokladu, že na cestě na základu už nic nepotopím :-).

Dík za ochotu.

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
před dnem jsem se ptala zkušených kapitánů a prý když domluješ do přistavu a až potom se přes ESC vrátíš do doku,dotsaneš více renown

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A jéje! Průšvih ...

Zase neumím hledat ve fóru ... :-)

Ale největší sranda je, že jsem to fakt hledal, zkoušel různé výrazy atd ... :-)

OK, díky!

Vlasťa

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Není to úplně přesné, co píše oresteia. Záleží jako vždy na modu, popř. zda jde o vanilku. Ve vanilce to tak bylo, ale v supermodech je to různé.


Stejně je tomu v případě Tvé ne úplně přesné diskuse s Hogenem o odměně za hlídkování v přiděleném sektoru ( http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=2010 ), neboť jako vždy musíš napsat, "na čem jedeš" Smile  Pokud na GWX, jak jsem pochopil, pak ta odpověď "starého" silenthunteráka" není úplně správná, neboť v GWX žádnou odměnu, resp. renown za patrolování v přiděleném sektoru nedostaneš (renown jen v tomto supermodu, a to je myslím už od verze 2.1, získáváš za potopení lodí a sestřelování letadel) . Samozřejmě v jiných modech, jak výše uvedeno, je to různé. Ve "vanilce" (SH3 bez modů) pak renown za to získáváš.

Pokud bys odměnu za hlídkování přesto chtěl i v GWX 3.0 Gold, pak na to přímo pro tuto verzi GWX existuje malý mod, jímž toto upravíš (tuším, že jde Renown Replacement od modera WB).


Sink ´Em all! pirát



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 27. 10. 2011, 10:07, celkově upraveno 5 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
aghrrrrrr ! Very Happy to jako v gwx jako **** plnim úkoly atd zbytečně?Very Happy ale dle mě i tak dotáhnout ponorku domů je taková malá povinnost Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sepp von Posorschitz napsal:

Pokud bys odměnu za hlídkování přesto chtěl i v GWX 3.0 Gold, pak na to přímo pro tuto verzi GWX existuje malý mod, jímž toto upravíš (tuším, že jde Renown Replacement od modera WB).


A nebo si to jednoduše přepíšeš v: SH3/ data/ CFG/ Basic/     kde u nápisu "ronownpatrol" přepíšeš čísla na vyhovující (podle toho kolik chceš za splněnou misi získat)
Jelikož nemám teď SH3 nainstalový, tak bohuže nemůžu poskytnou podrobnější informace, ale kdo hledá ten najde a jelikož jsem si to sám několikrát přepisoval, tak vím, že to není těžkého  Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky - omlouvám se, neuvedl jsem: GWX 3.0 Gold.

Ta možnost přímého přepisu konfiguračních souborů je velmi zajímavá - hlavně kvůli jednoduchosti a rychlosti.
I když zrovna úprava počtu získaných bodů za splnění rúzných úkolů je podle mne trošku diskutabilní, protože to si pak mohu nastavit vše na max. a za týden budu víceadmirál a budu mít po postupu :-). Samozřejmě si dělám srandu, ale chápeš - to pak body nejsou srovnatelné s nikým jiným.

Ale kvůli těm úpravám v souborech by možná stálo za to založit na toto téma nové vlákno s jednoznačnou hlavičkou, aby se to dalo snadno nalézt a uvést alespoň pár užitečných úprav.

Nebyl bys ochoten se toho ujmout? Možná by to zajímalo více lidí.

Dík,

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pro Oresteia:

Jo, to je vlasně něco jako povinnost dojít domů z hospody ...

:-))

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.