Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Doplneni torped z externich zasob
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek to morybundus 
Klidne jsi mohl jmenovat, ale chtel bych te videt, jak by jsi byl stastny, kdyz by jsi tu udrzoval poradek ty  Wink

Ano, delam to dobrovolne, ale ocekaval bych trochu spoluprace od vsech kapitanu na tomto foru. Delame to pro sebe.
Pokud se o to prestaneme starat, bude tu jen zmatek(edit by Sarr. Ne půjde to do pr.....)



Naposledy upravil Sarroth dne 20. 10. 2011, 16:07, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 20. 10. 2011, 10:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jako to snad není o házení kdo za co může či nemůže a osočování z arogance. Jde o to co jsem psal a myšák v podstatě shrnul do dvou vět(dovolil jsem si označit červeně). Nechápu proč lidstvo má nutkání permanentně hledat v někom nepřítele lidu(na DF moderátor).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já myslel že to tady je diskuzní fórum ne???No tak se tady diskutuje a jestli jeden nebo třicet nováčků ma problém tak mu pomůžu a pak to promažu,ale tady se právě hned snáší na tázajícího kritika co opruzuje.Jak to někoho unavuje,že někdo se ptá a chce pomoct tak až to nedělá.Na otázku jak bych to dělal já jsem právě odpověděl,ale pořád to nemění nic na tom že více tolerance tady na tomto DF by neuškodilo  agree


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Myslím, že stačilo a nebudeme dál vířit prach. Všichni jsme se vyjádřili, všichni chápou pohnutky těch ostatních či-li LOCK Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.