Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 12 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek střelba 
Na přesnos střelby má velký vliv únava členů obsluhy a jejich vycvičennost, nastavení reality (0 až 100%).  U mne se toto stalo, kdy jsem vyměnil kvalifikovanou obsluhu za nevycvičenou a byl problém se zaměřením  na světe. To samé při značné unávě. Vše jsem zjistil narůstajícím  stranovým odměrem až do maximální hopdnoty. Po odpočimku a použití vycvičené obsluhy se toto zase změní, ale při dlouhotrvajícím útoku s tímto je nutno počítat.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Díky za odpověď Elksare. Je to tak - měl jsem nouzový tým.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Hlášení radar, sonar atd. zničeno 
Chtěl bych se někoho, kdo se s tím setkal, zeptat jestli jde o chybu a jak jí opravit: Hraju SH3 + GWX 3.0 a poprvé asi za 8 kampaní jsem "nahrabal" body na VIIC/42 a nakoupil jsem si i nové vybavení (radar typ 61,sonar atd.) Jenže hned po startu mise v bunkru najednou hlášení: "Radar zničen, sonar zničen" atd. prostě všechno vybavení. Netknutá byla jen ponorka. Ale všechno ostatní bylo pryč včetně obrazovky radaru, u sonaru nefungoval ani čudl vedle stupnice, prostě nešlo nic. A koruna všeho bylo když jsem se vrátil ke starému vybavení - to samé. Prostě jak v únoru 44 přidám šnorchl nebo nový sonar, všechno zničeno a musím se vracet do r. 1943! Přitom potřebné body mám a v nabídce to je - tak co to blbne? Měl to už někdo?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Já to vyřešil jedině reinstalem... Sad


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Vancík: To by bylo už moc. Holka hraje za IXD2 z Lorientu, je datově a vybavením stejně, a problémy nemá. Myslím, že všechno krachne z jednoho důvodu: současně s nabídkou VIIC/42 se ti zobrazí i nabídka radaru typ 65 a to je chyba - ten byl až u XXI. Tady má být 61, ale ten není v nabídce! Musíš se zbavit děla a změnit věž za ten blázinec s celou divizí flaků, tam už typ 61 je a ohlásí to jen zničený sonar, který ale funguje!  Nebo musíš jet dál a zkusit jestli se neobjeví v příštím turnusu. Jak říkám - blázinec. SH3 Comander to prý nemá, ale já ho nechci protože přerušuje kariéru a já chci jet vcelku (i když to tak nebylo). Ten GWX je sice dobrý, ale tohle dost ztrpčuje hru. Vlastně tě to okrádá o vybavení v nejnapínavějších misích.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
mám pocit že v GWX3 je třeba aktivovat jeden mod v JSGME kvůli ponorkám VIIC 41/42. Je přímo v defaultní nabídce JSGME.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Hans Eckelhaft: Moc děkuju. Máš samozřejmě pravdu a nejen s tím.. je tam mód VIIC/41 Player SubMod, navíc se mi nedařilo trvale otevřít průchod mezi velínem a radiokabinou (Shift+F2) a on tu je i Open Hatch Mod.. jenže kdo se v tom má vyznat. Těch módů je tu hafo a člověk se bojí, aby se mu to nepotlouklo. Zatím prostě mám koupenou VIIC/42 se starým vybavením (co jsem dostal s lodí) a zatím to jde. Když chci modernější, musím změnit věž, ale kanón se stále občas hodí - naposledy jsem s ním dorazil rychlý transport, který torpéda jen přibrzdila. A hned nato zpomalil útočící korvetu a utek - kdybych šel dolů, asi by mně dostala.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Tak Hansi, v tom to není. Oba módy jsem aktivoval, Open Hatch jede (ale zas už ty průlezy nejdou zavřít) VIIC/41 Player jsem nepoznal rozdíl kromě toho, že ve čtyřech turnusech za sebou mne proháněly jen úderné skupiny a zmizely veškeré merchanty, tankery a vůbec všechna havěť, a při koupi VIIC/42 totéž - "radarová anténa zničena, radar zničena, sonar zničena, hydrofone zničena -" prostě musím koupit novou loď i s flakovou věží a pak teprve se otevře nabídka, kterou to akceptuje. A stejně "sonar zničena". To je asi blbost v GWX, chyba instalace by se projevovala jinak. Prostě nezbyde, než koupit VIIC/42 a nechat tam vybavení starší, což ale dost naštve. Jenže tu flak věž nechci.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek windows 7 
ahojte nevite zda je nejaka finta ab mi fungoval sh3 i na windows 7mickach? mam novej pocitac a nejak mi to nejde Sad mslim si ze to bude sedmickama....


Citovat
Příspěvek  
a co takhle si precist forum  Wink
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1314


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zdravím Vás "Kapitáni" :-))
Vie mi niekto poradiť od 11 hliadky mi nedáva žiadne zadanie kde mám hliadkovať a nemúžem sa ani po voľnom love dostať do zložiek len do ďalšej hliadky ....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek To Joachim Pepper 
nejsem si jistej, ale nedošlo mezitím ke zmeně základny? Pokdu bojuješ např. za 2. flotilu a pořád vyplouváš z Wilhelmshavenu a vracíš se tam, je chyba v tom - někdy od září 1940 je základnou pro 2. flotilu Lorient... Takže až skončíš volný lov, dej návrat na základnu, mělo by tě to hodit do správného kotviště... :-)


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ahoj hmm hodilo ma to Brestu. a stále mám II.A a neviem prečo nemúžem zmeniť typ.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Joachim ťažko Ti poradiť keď ani neuvedieš či hráš základ SH-3+ v1.4 alebo používaš niake mody a podobne. Teoreticky je to možné vtedy ak si použil dojnú kravu (tGW) tak potom to už je tak ako popisuješ. Skús sa vratiť do patroly pred použitím dojnice.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hrám SH3 + 1,4 a nebol som nikde tankovať :-))))

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 12 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.