Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 11 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nevím jestli to tu je ale jestli ano tak sem to nenašel. je normální aby mi ponorka a torpédo letělo ve vzduchu při bouři je to v sh3 a sh4 ze když je bouře loď stojí na stejné úrovni takže chvílemi letí nebo se potopí o 10 M ale spíš letí to je trochu nereální. Není  mód aby ponorka byl reálnější při bouři jak třeba ve filmu das boot?

edit : 13



Naposledy upravil majklvorisek dne 05. 06. 2010, 12:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
majkle, jen dotaz, kolik ti je let?


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek problem s rozlišením 
Mam SH3 1.4b + GWX a sehnal jsem 2 knihovny( D3D.dll a D3D.cfg , které se instalují přímo do adresáře s hrou. Je to šikovná věcička pro velké LCD a tudíž můžete používat vyšší rozlišení ve hre já (1680x1050) super grafika ale problém je v tom že v klasické sh3 jde během hry stisknout klavesa windows a jste ve Windows ale po použití těchto dvou knihoven je problem poradte prosim moc dekuji

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek problem s palubním dělem 
a ještě mi nejde po instalování těchto dvou knihoven  F10 Deck Gun vůbec mě k tomu nepustí jsem zoufalej  poradte akorat když tam pošlu přes hlídkovceho dustojnikas na mustku tak jde ale aut. ne man.[/b]

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zeptej se tvurcu tech knihoven  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hmm ale kdo to je nikde žádný kontakt

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tady je kontakt kegetys@dnainternet.ne

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, ja ti jen chci naznacit, ze "moderni vylepseni" na 5let a starsi hry ma hold neblahe nasledky v nekterych nestandardnich operacich

a to nejen u SHcka

ja to nezkousim, i kdyz bych to taky bral (1680*1050), ale potrebuju stabilni PC (server) na Ligu, tak jedu po staru.
Grafika pro mne neni tak dulezita, jako stabilita.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím kapitány.
Chtěl bych poprosit o radu. Po delší době jsem našel chvíly a tak jsem si chtěl nainstalovat SH3 na nový PC. Bohužel se mi nedaří to rozchodit. Vždy po nainstalování se mi ukáže tabulka kde je vše odškrtnuto zeleně, ale jakmile chci spustit hru, vyskočí okno s hláškou: Can not initialize 3D engine
Dokonce jsem koupil i novou placku, odinstaloval hru, pročistil registry(CCleaner i ručně) a znovu vše nainstaloval. Ale pořád stejná hláška.
Moje sestava:
Intel Core i5 CPU 750 2.67GHz
4,00GB
NVidia GTX260

P.S. ostatní gamesy (IL2, SH4+datadisk, RoF) v pohodě spustím.
EDIT: zapoměl jsem OS W7ultimate 64bit



Naposledy upravil Ludwig dne 17. 08. 2010, 17:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
procti si forum, uz je tu o tom psano  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pardon, to jsem nějak přehlídl.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Pozor na problémy s aktualizací Adobe Readeru 9.4.0 
Po této aktualizaci mne všechny minulé i nové savy hlásily klasickou chybu Windows v SH3+GWX  .."a hra bude uzavřena". Jedná se o hru uloženou jak na hladině, tak pod ní. Při pokusu o návrat zpět k verzi 9.2 byly z plochy vymazány téměř všechny ikony, nastavení jejich paměti smazáno a vymazány některé módy. Další "díry" v systému teprve odhaluji. Nevím jestli je to shodou konfiguračních náhod nebo chybou programu - ale zvýšený pozor.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ono to je spíš tím, že nedávno měl AR tuším problém(bezpečností dírka) s aktualizacema. Nevím zda používáš přímo Adobe download manažera nebo aktualizuješ přes stránky, ale nechci tě strašit.



Naposledy upravil Sarroth dne 09. 10. 2010, 18:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Sarroth: dík, používám automatické aktualizace, tohle se mi stalo prvně. AR byl jinak vždy spolehlivý pracant. Ono je možná i kus chyby v GWX, něco v manuálu píšou o ztracených savech za určitých okolností. Teď radši pojedu na verzi 9.2.0 než budu mít jistotu.

Edit: Tak Sarrothe, s tou bezpečnostní dírou jsi měl nejspíš pravdu. Našel jsem Update Manager Instal Shieldu pro Adobe - neúplný a z půli vymazaný. Přetočil jsem AR ze stránek zpátky na 9.4.0, a protože nabídku Start to nevymazalo, poslal jsem z adresářů programů všechny zástupce zpátky na plochu. Zdá se, že tím je to vyřešeno a zatím se víc neukazuje. Otázkou ovšem je, co udělá Instal Shield až budu něco instalovat samostatně, bez automatu. Každopádně díky za radu.

Edit: Tak jeden dost důležitý poznatek: ono to s tím padáním savů v GWX 3.0 vypadá trochu jinak. Zjistil jsem, že téměř polovina situací uložená  "pod vodou" nejde načíst a vyhodí chybu, AR 9.4.0 tuto náchylnost jen zvyšuje. A takto poškozený save pak automaticky znehodnotí všechny "podhladinové" savy uložené před ním. Je nutné se vrátit až k prvnímu savu uloženému "na hladině", není-li pak až k začátku mise v přístavu. Docela otravná chyba, když třeba na noc chci přerušit hru a zrovna jsem v ponořené pozici před útokem, mám se vynořit a ukládat před děly DD? Kdo to stihne dřív - já uložení, nebo oni potopení? A tenhle závod mne čeká druhý den po nahrání savu znovu. A přitom je to přiznaná chyba v GWX, je to i v manuálu.



Naposledy upravil Milan L. dne 13. 10. 2010, 23:28, celkově upraveno 2 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Problém s náhle "zanášejícím" palubním dělem. 
Jednou se mi v GWX podařilo předstíraným útokem odlákat ochranu konvoje (pomalé korvety) daleko dozadu a provedl jsem hladinový útok na opuštěný konvoj. Jenže mé palubní dělo, ať byl cíl v jakékoliv pozici a plul na jakémkoliv kurzu, si umanulo že při použití záměrného dalekohledu bude pálit s maximální výchylkou doprava, bez ohledu na to, že cíl byl před přídí a plul rovně, a byl uzamknut v UZO. Doslova jsem musel pálit "za roh". A ne a ne to srovnat. Při palbě přes základní červený kříž při palbě zblízka to bylo přesné. Na mapě útoku můžu v TDC nastavit vše o torpédu, ale dá se někde zkorigovat vyloženě zaseklé dělo? díky.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 11 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.