Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 13
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Často se opakující dotazy a problémy 
Problémy, které se často objevují a jejich řešení:
----------------------------------------------------
O: Jak ukončím patrolu?
Ř:1. Hra jde ukončit všude(pokud jsi na hladině a nikde v dosahu něpřátelská loď) klávesou Esc a Exit Patrol. Nedostaneš ale žádné bonusové Renow.
   2. V momentu, kdy jsi alespoň 30km od domovského přístavu, klávesou Esc a Exit Patrol. Dostaneš nějaké Renow za navrácení se do domovského přístavu.

O: Když spustím hru, tak mám zelenou vodu, červený mraky a tak. Moře je třebas průhledný a tak podobně. Uvnitř ponorky jsou námořníci zelený. Čím to je?
Ř: Silent Hunter III. potřebuje grafickou kartu, která podporuje minimálně Pixel Shadery verze 1.1. Zda podmínku splňujete nebo ne se můžete podívat v adresáři support/detection tool/?

O: Vystřelil jsem na cíl, torpédo loď zasáhlo ale nevybouchlo. Co s tím?
Ř: Torpédo mohlo selhat, nebo narazit do lodě ve špatném úhlu. Pro zamezení první možnosti používejte v nastavení reality vypnutou volbu selhávání torpéd (tuším dude torpedo), pro zamezení druhé možnosti se snažte trefovat lodě v úhlu co nejvíce se blížícímu 90°.

O: Jak mám manuálně zaměřovat torpéda? Lítá to všude možně a nemůžu nic trefit?
Ř: Navštivte pro inspiraci následující stránku: http://www.letka13.sk/forum/viewtopic.php?t=948&postdays=0&postorder=asc&start=150

O: Nedobíjí se mi torpéda, co má dělat? V zásobě jich pár ještě mám.
Ř: Toto může mít několik příčin:
1)na obrazovce torpéd jste si vypnuli autoload- ručně tedy vyberte, kam se které torpédo bude loadovat
2)v torpédových místnostech máte málo mužů nebo jsou velmi unavení- přidejte tam nějaké další členy posádky
3)nacházíte se v režimu tichého chodu- při něm se torpéda nenabíjí
4)torpéda se nabíjejí po jednom, nečekejte tedy, že se vám budou loadovat všechny najednou
5) Pokud máte torpéda už jen v externích rezervách, musíte je ručně přetáhnout do rezerv uvnitř ponorky- počítejte s tím, že se tam budou loadovat dost dlouho a musíte přitom být logicky na hladině

O: Dokončil jsem misi, jsem v přístavu ale nemůžu si dokoupit do ponorky žádné nové vybavení, posádka mi nejde povýšit apod.
Ř: Musíte se vždy vrátit do domovského přístavu, který máte zadaný v brífinku mise. Pokud zakotvíte někde jinde, budou vám doplněny zásoby torpéd i paliva, ale nebudete moci upgradovat ponorku ani povyšovat či vzdělávat členy posádky. Pokud vám to po spuštění mise hlásí hlídkový sektor 0, je to přesně ono- musíte se prostě vrátit do výchozí základny.

O:Obsluha kulometů nereaguje na letadla.
Ř:Jedná se o bug. Po přidělení obsluhy kulometů namačkejte F4 - T - F4 - F - F4 - G - F4 , to obsluhu "probere" a začne střílet. Také nezapomeňte přes zbraňového důstojníka nastavit fire at will a vzdálenost(nejlépe na střední až krátkou vzdálernost

O: Válčím už dost dlouho na ponorce typu VII (verze B,C?), a chtěl bych vyzkoušet nějakou jinou. Žádnej novej typ se mi ale neukazuje, co mám dělat?
Ř: U určitých flotil typ třebas IX nedostaneš nikdy, je to dělaný podle reálu a musíš se tedy nechat převelet k flotile, kde typ IX používali.

O:
Jak mohu poslat na ponorkové velitelství hlášení o nepřátelském konvoji?musí to být
Ř: Musí to být konvoj, musíš vidět obchodní lodě, musíš být na hladině, a stejně to ten report taky někdy nepošle . Jinak technicky zm



Naposledy upravil Sarroth dne 27. 05. 2007, 19:47, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Nějak jsem nevěděl, kam s tím... 
...tak to připíchnu sem, nemá cenu zakládat na to nové téma.
Lze někde zjistit, kolik renownu je za jakou loď? Určitě jde, a někdo chytrý poradí. A nebo bude ještě chytřejší a bude ten seznam mít někde po ruce? Díkes !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Nějak jsem nevěděl, kam s tím... 
Riptor von R.I.P. napsal:
...tak to připíchnu sem, nemá cenu zakládat na to nové téma.
Lze někde zjistit, kolik renownu je za jakou loď? Určitě jde, a někdo chytrý poradí. A nebo bude ještě chytřejší a bude ten seznam mít někde po ruce? Díkes !


U každého modu jiné, i SH3 Commander to částečně mění. Zjistit to jde...zdlouhavě....

kód:
X:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Sea\


- klikni na každou loď a poté na názevlodě.CFG

- většinou ten údaj najdeš hned v prvním sloupci [Unit]


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jasná, jasná, díky moc


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Problem s Kapitan ship 
Může mě někdo poradit?Stáhnul jsem si ten poslední patch(die kapitan ship) do složky sh3,ale nejde mě rozbalit,a tudíž ani přepsat soubory.SH3 mám,GW taky,jen na tehle podmínce Ligy stroskotávám. Embarassed Rád bych ji skusil.Skusil sem ho otevřít přes net,tam mě to nabýdlo nějaký program,ten sem stáhl, ale stejně to nejde.Ta složka je s příponou RAR.


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Problem s Kapitan ship 
Petr von Brunthal napsal:
Může mě někdo poradit?Stáhnul jsem si ten poslední patch(die kapitan ship) do složky sh3,ale nejde mě rozbalit,a tudíž ani přepsat soubory.SH3 mám,GW taky,jen na tehle podmínce Ligy stroskotávám. Embarassed Rád bych ji skusil.Skusil sem ho otevřít přes net,tam mě to nabýdlo nějaký program,ten sem stáhl, ale stejně to nejde.Ta složka je s příponou RAR.


cau,
stahnes SilentHunterIII.rar ( velikost 54.636.815)
pres WinRar nebo Winzip rozbal (nejlepe nekam bokem)
a pak adresarem(slozkou) data prepis puvodni
a je to hotovo
 Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Problem s Kapitan ship 
super Už to tam mám.Je problém v Lize,když tam mám nastavené skrýt nazev lodě,a tak mě to píše jen kontakt?Nebo to budu muset přeinstalovat?Díky Very Happy



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 11. 2007, 16:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To by problém být neměl.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Nějak jsem nevěděl, kam s tím... 
Sarroth napsal:
Riptor von R.I.P. napsal:
...tak to připíchnu sem, nemá cenu zakládat na to nové téma.
Lze někde zjistit, kolik renownu je za jakou loď? Určitě jde, a někdo chytrý poradí. A nebo bude ještě chytřejší a bude ten seznam mít někde po ruce? Díkes !


U každého modu jiné, i SH3 Commander to částečně mění. Zjistit to jde...zdlouhavě....

kód:
X:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Sea\


- klikni na každou loď a poté na názevlodě.CFG

- většinou ten údaj najdeš hned v prvním sloupci [Unit]


Ja hraju tgw a staci kdyz zmacknes F1 a tam je to rozdeleny na obchodni a valecny lode, lec nesou tam vsechny

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Znamená modrá barva (lodi, základny) od Nemců, zelená od spojenců a červená od nepřátelů??? Díky moc za odpověď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zelená= lodě neutrální, modrá= spojenci Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jsem tu úplně novej a potřebuju poradit...Mam SH 3 1.4 a na mapce (F5) se mi zobrazí jakákoli loď  ale nikdo to nenahlásí a když si to přiblížím tak tak loď zmizne  Crying or Very sad  je u ní napsané že pluje např. pomalu a ona nepluje vůbec ale když mám nahlášenou loď od sonaristy nebo od koho to tak když přiblížím tu mapu tak tam je obrys loďi a opravdu pluje... poraďte mi někdo ppllss a v periskopu ji vidím a tu nenahlášenou ne Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Mrkvička 
Predpokladam, dle tveho popisu, ze prvni pripad je, ze tu lod nahlasi treba letecky pruzkum a pod., ze tam pluje treba mala lod malou rychlosti s kurzem tolik a tolik, ty ji nemuzes videt, protoze je treba 80mil daleko. proto ji vidis na mape a nemeni pozici, resp. pozici zmeni skokove, az ji zase nekdo "nahlasi". Druhy pripad je, ze uz ji vidi - bud vizualne nebo technicky - posadka ponorky. Cili vse je jak ma byt - zadna chyba to neni.  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 02. 2008, 10:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Děkuji... Když jsem k tomu cíli připlul tak tam nic nebylo   Crying or Very sad Možná to tu už někde je ale neviděl jsem to...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A nebo když jsem v periskopové hloubce, tak mi sonarista nahlásí kontakt a na mapce (F5) mám od ponorky černou čáru vedoucí nikam... nikde žádná loď prostě nic...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 13
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.