Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
Děkuji... Když jsem k tomu cíli připlul tak tam nic nebylo   Crying or Very sad Možná to tu už někde je ale neviděl jsem to...
pretoze lod ktoru si sledoval ma svoju urcitu rychlost a samozrejme ze v case ked si doplaval na jej miesto tak ona tam uz nebola   skus http://www.uloz.cz/show/file/153-Urceni_kursu_k_cili.doc



Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 10. 02. 2008, 13:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
A nebo když jsem v periskopové hloubce, tak mi sonarista nahlásí kontakt a na mapce (F5) mám od ponorky černou čáru vedoucí nikam... nikde žádná loď prostě nic...


To je v pořádku... Pokud ji někdo vidí tak je na mapě... Pokud ji slyší sonar tak je pouze černá přímka směrem ke kontaktu... Zhruba na konci té přímky by měla být ta loď... Když vysuneš periskop a podíváš se tím směrem a tu loď uvidíš tak se ti zakreslí do mapy ale pouze po dobu kdy jí můžeš vidět.... Tzn. jakmile periskop zasuneš zase bude jen přímka...

Shrnutí: Pokud loď někdo VIDÍ tak je na mapě zakreslena.... Pokud je to posádka tak můžeš vyzoomovat až na obrys lodě... Pokud je to hlášení průzkumu je to pouze pravděpodobný kontakt, je tam časová prodleva a loď při vyzoomování zmizí...

Pokud loď pouze sonar SLYŠÍ je na mapě pouze přímka od ponorky ke kontaktu... Zhruba na konci přímky se nachází loď...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Děkuji moc jste mi pomohli...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě jsem to tu neviděl a omlouvám se pokud to tu už je... ale mám otázečku když dám útočnou mapu (F6) tak místo rovné mám tu zelenou čáru zahnutou postupně mizející...tzn. že když vypustím úhoře tak to do nečeho vpálí??? děkuji

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak čára ti ukazuje dráhu, po které torpédo poběží


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mám takový malý dotaz: když spatřím loď a mám danou navigační mapu (F5) tak mi to dá na výběr 3 možnosti...Hned ta první je engage něco už jsem to zkusil ale napsalo mi to že někde chybí důstojník... to jaky když to dám, tak si najmu tu loď i když to je válečná od nepřátelů??? dekuji za quick odpověd...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to Buggy: 
dej si tam patricnou cestinu, a ubude ti par dotazu ;-)

a taky si to tady poradne procti, i sekce z historie, abys pochopil o co jde.
hru si patricne vychutnas, jedine, kdyz o tom budes neco vedet, jinak te to prestane za chvili bavit.



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 02. 2008, 18:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Buggy: Engage je napadnout, ne najmout Very Happy Very Happy Very Happy
A píše ti to, že nemáš na věži Watch officera, kterej by přivolal posádku ke kanonu a řídil palbu.

Chce to trochu lepší práci se slovníkem, nebo si sehnat češtinu, jak psal myšák  Wink


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dal jsem na vaše slova a moc mi to pomohlo Wink Jěště mě docela zaujalo to, že si můžu sednout k sonaru nebo radaru (teď nevím) ale nevím jak tak jestli by jste mi mohli poradit...i tak thx

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
Dal jsem na vaše slova a moc mi to pomohlo Wink Jěště mě docela zaujalo to, že si můžu sednout k sonaru nebo radaru (teď nevím) ale nevím jak tak jestli by jste mi mohli poradit...i tak thx

Tu otazku už nekolik krat probrali ...,tak sedneš za radar nebo  hydrofon "H" nebo radio "R"


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Buggy věnuj nějaký čas pročtení této sekce. Je tam vše nejzákladnější pohromadě.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Buggy skus v hre stlacit F1, ak sa nemylim budes tam mat  vsetky klav. skratky, info, atd... Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prosím vás mám problém, když jsem potopil 3 coastal mercheanty (teď nevím přesně název) a byly anglické v anglických vodách tak mi to napsalo spojenců potopená tonáž 3 a to ty 3 mercheanty byly celý ůlovek  patroly... Crying or Very sad  Twisted Evil
sh3 1.4 bez ostatních módů



Naposledy upravil Chester dne 25. 02. 2008, 14:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No vždyť... spojenci = ALLIES, tj. Anglie, Francie atd. Wink

Nadávat ti budou za NEUTRAL a AXIS Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jo aha tak to myslej díky Wink  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.