Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Postup misí?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Zobrazuje-li se Ti hlášení chyby č. 2, tak je opravdu nějaký problém s Ubisoft GameLauncherem.

Ujisiti se nejdřív, že je opravdu pořádně smazaný.

Musíš mít z disku smáznuty tyto adresáře:

 
1) C:\Program Files\Ubisoft\
 
Smázni nejdříve "Ubisoft GameLauncher"

a následně
 
2) C:\Program Files\InstallShield Installation Information\
 
smaž adresář {888F1505-C2B3-4FDE-835D-36353EBD4754}
 


Poté ho opětovně nainstaluj. Najdeš ho na DVD (podívej se dovnitř např. přes Total Commander) nebo si ho můžeš rovnou stáhnout zde:


http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UbisoftGameLauncherInstaller.exe



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 26. 08. 2011, 09:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuju za rady Seppe.
Ty soubory co jsi vypsal už v PC nebyly... a když jsem z DVD spustil UbisoftGameLauncherInstaller a kliknul na install tak to jenom bliklo a zmizelo to.

Naprosto zoufalej jsem ještě zkusil nainstalovat UbisoftGameLauncher z jiné hry od UBI a hle, krásně se to nainstalovalo! Takže problém s UbisoftGameLauncher je vyřešen! Ovšem problém s připojením přetrvává, Ubisoft autopatch mi po kliknutí na možnost ,,Advanced" stále píše toto:

Trying to get update information to C:\DOCUME~1\Johny303\LOCALS~1\Temp\ubi5E1.tmp.
Found update (Patch, all, all).
Found existing file for target, attempting resume(C:\DOCUME~1\Johny303\LOCALS~1\Temp\ubi29E2.tmp.exe, (Patch, all, all))
Trying to download update file from http://static3.cdn.ubi.com/silent_hunter_5/silent_hunter_5_1.02_czech.exe. Destination: C:\DOCUME~1\Johny303\LOCALS~1\Temp\ubi29E2.tmp.exe.
Fatal download error (Empty reply from server).
Deleting downloaded data.

A když hru spustím a probíhá kontrola aktualizací, vždy se mi ukáže ten samej problém s přístupem internetu - že si mám zkontrolovat připojení a tak dále......
Je tam sice možnost ,,nastavení" - jenže když jí zvolim, ukáže se mi PROXY a jsou tam možnosti: Automatické (to tam mám přednastaveno), Žádné, nebo nucené  - a je tam možné doplnit kolonky ,,Hostitel proxy" a ,,Port proxy" - Jenže já PROXY nemám...

Když jsem tedy zkusil zvolit možnost ,,žádné" (jako že proxy nevedu) tak nenastala žádná změna - pořád to píše Problém s přístupem k internetu.



Naposledy upravil Johny303 dne 26. 08. 2011, 14:48, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Po instalaci Game launcheru (za situace, že sis ho vymazal) musíš ještě aplikovat fix pro SH5 launcher (píšeš, že sis ho nainstalovat z jinézho DVD pro jinou hru).

http://static2.cdn.ubi.com/emea/support/de/Spiele/Gamelauncher_error/launcher_fix_SH5.rar


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuji moc za odkaz. Aplikováno.
Ovšem problém s připojením to neřeší... Sad

Hele teď mě tak napadá, že jsem při instalaci vůbec nikde nepoužil instalační kód od hry, který je uveden v herním manuálu - to je divný, ne???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prosím mohl by mi někdo napsat kde, kdy a kam se má zadat ten CD-Key? Protože mě tahle část instalace asi nějak minula, nikde to po mě instalační kód nechtělo...
nevím, ale třeba to může mít spojitost s tím problémem ohledně připojení...

Zkuste se mnou mít prosím ještě chvíli trpělivost, musím to přece nějak rozchodit. Potom kdyžtak budu kontaktovat podporu...   Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Rada 
Čau.
Mal som ten istý problem, lahka rada, nezufaj a nekontaktuj podpotu !! Laughing
Ide o to, že ty si mal predtym nainštalovanú verziu, ktora:

1-nebola uplne funkčna-takže sa nedali plniť misie až neskôr vyšiel funkčny crack
2-upravuje jeden subor vo windowse-vďaka čomu sa teraz nemôžeš napojiť na ubiserver.

Takže:
Choď do C:\Windows\System32\drivers\etc a zalohuj a zmaž subor hosts neboj,
 automaticky po spusteni prislušnej aplikacii sa vytvori novy

-malo by to šlapať

Samozrejme musiš mať nainštalovany aj Ubisoft Game Launcher-ten najdeš na orig. DVD

Lovu zdar.



Naposledy upravil Alhazred dne 01. 09. 2011, 22:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díííky Alhazrede! Už to jede jak má!!

Teď už hrát nebudu, jdu spát, za chvíli vstávám do školy, takže jsem to zatím spustil akorát do hl. menu, hrát budu až zítra, ale snad už nenarazím na žádnej problém....

Ještě jednou díky moc! ;)

Jinak, podporu jsem včera dopoledne kontaktoval, ale nejspíš se na mě vykašlala, ostatně, jak už to bejvá... V tomto případě je to ale jedině dobře. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to som rad že pomohlo
ako vravi Bolek Polívka -Musíme si pomáhat !!!  Surprised


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a teď jen jestli to všechno za to stálo, kvůli vyzkoušení pirátské verze která stejně nikdy nefungovala úplně korektně... ;-)


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Stálo, takhle alespoň nekupuju zajíce v pytli. ;) SH5 byl akorát zvláštní případ, složitější....
Víš, to raději problémy při konfliktu koupené verze s pirátskou, než ihned koupená hra, která mě pak nebude bavit... Nevyzkoušenou hru kupuju jen občas, když si jsem prakticky jistej, že to nejsou peníze vyhozený oknem. Smile



Naposledy upravil Johny303 dne 07. 11. 2011, 18:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Čaute,

mám stejný problém jako byl první dotaz (nenačítá ukazatel bar i po potopení více jak 50k tonáže). A nevím co s tím. Zatím si hru nechci kupovat, jelikož teď jsem si jí nainstaloval a uvidím, zda mě bude bavit nebo ne, pokud ano, určitě koupím. Nepřišel někdo na to, jak zporvoznit bez originálu? Nějaký patch, crack či tak podobně?
Díky.


Citovat
Příspěvek  
Panove, SH5 nemam a jestli ji budu mit, tak jedine jako sberatelsky kus (pokud se nevyda nejaky super mod stylu GWX).
Staci si to tady trochu precist, aby jste zjistili, ze piratska verze je vlastne jen trochu "rozsirene demo".
Navic toto forum neni urceno pro podporu warez - viz pravidla.   Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Má stejný problém.Ve vyznačené oblasti jsemm potopil přez 150 000 tun lodí a do grafu se mi nezapsalo nic.Tudíž mise nesplněna.Podotýkám,že mám originální hru.Hraji přez Uplay tak nevím v čem je problém.Poraďte prosím.Všem moc děkuji za odpovědi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Po několikanásobné přeinstalaci to fungovalo,do doby,než jsem byl nucen hru přerušit a uložit.Po načtení seavu se zdá,že se opět potopená tonáž nepřičítá.Má s tím někdo zkušenost a jde s tím něco dělat.Předem dík za radu.


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
vyhodit sh5  Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.