Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Postup misí?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Postup misí? 
Ahoj mám dotaz, když v bunkru přijmu u toho týpka nějakou misi - třeba že mám potopit určitej počet tonáže - tak když to začnu plnit, nikdy nevím, kolik toho už mám a kolik mi ještě zbývá, původně jsem si myslel, že se to bude ukazovat na liště, která se bude zaplňovat, mám na mysli tuhle:
  



Ale i když už jsem potopil zhruba třetinu povinné tonáže, nikde se nic neukazuje (pokusů bylo více). Chci se proto zeptat, je to někde označené, jak jsem postoupil v misi?

Snad to tu ještě nebylo, nenašel jsem to, děkuju za případné odpovědi. Šťastný lov!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Johny problém spočíva v tom, že musíš potopiť lode ktoré sú určené: napríklad obchodné lode alebo 10 križníkov alebo alebo atď. a to musíš ich potopiť vo vyznačenom sektore.. teda v tej časti, ktorá je vo vyšrafovanom kruhu alebo v blízkosti stanovenej cesty červenou farbou. Inak sa Ti lode, aj keď ich potopíš koľko chceš, v tom grafe nezobrazia a teda ani úlohu nesplníš. Je to síce padnuté na hlavu, ale bohužiaľ tak su stanovené pravidla tejto hry.
Ja to robím tak, že po začatí hry si otvorím panel s úlohou tým sa mi zobrazí sektor v ktorom mám lode potápať a ten si nakreslím kružitkom a vtom kruhu potom lode potápam. A v prvom rade tie ktoré sú určené. Príklad potopte 5 DD tak nepotápam križniky ale iba DD. Alebo potopte 10 križnikov tak nepotápam ani obchodné lode ani DD, ale zameriam sa iba na križíky.
A ešte máš stanovený termín dokedy to musíš splniť ... tak ten musíš dodržať!



Naposledy upravil Hogen dne 19. 08. 2011, 21:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky za odpověď.

No v tomto konkrétním úkolu, na kterém jsem to zkoušel, je prostě napsáno, že mám potopit 50 000 tun - toť vše.. v tomto úkolu žádné konkrétní cíle vypsány nejsou (jde o úplně první mise, které si je ve hře možno vybrat)...

No, já jsem v té misi potápěl lodě v označené oblasti - potopil jsem asi 19 000 tun v tom přístavu co je na obrázku nahoře u té vyznačené čáry tzn. ještě v oblasti mise a nic...

Jinak, byl teda můj odhad správnej a v případě že budu úkol správně dělat, bude se plnit ta lišta, kterou jsem vyznačil na obrázku jo?

Souhlasím s tebou, ty úkoly mi strašně vaděj, tohle jsem měl na předchozích dílech raději - když se dařilo a hodně jsem toho potopil, hra to brala jako úspěch, dostával jsem vyznamenání atd. v SH5 bych mohl potopit 3 letadlové lodě v řadě a všem by to bylo u pr*ele, protože bych to zrovna neměl jako úkol :-/



Naposledy upravil Johny303 dne 19. 08. 2011, 22:13, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to s těma úkolama ještě zkoušel a výsledek je:

Když si zvolim nějakou misi, třeba hned tu 1. za jeden kříž - potopit 50 000 tun u pobřeží:
Tak mám nejdříve za úkol doplout do přidělené oblasti - dopluju tedy do přidělené oblasti, trávim tam nějakej čas a potopim pár lodí - hra mi následně napíše že úkol ,,doplout do přidělené oblasti" jsem splnil - jenže tím to u mě celé končí....
Ten úkol samotný (potopit určitou tonáž) hra naprosto ignoruje a mnou potopenou tonáž nepřičítá. Do zpráv dostávám tak maximálně zprávu že nyní nejsou v oblasti žádné další úkoly a buď mohu změnit místo lovu nebo se mám vrátit na základnu - prostě cíl ,,doplout do oblasti" se mi potvrdí jako splněný, ale úkol potopit 50 000 tun mi to nějak nevnucuje (v seznamu úkolů mám jen připlout do přidělené oblasti - o potápění ani slovo) a i když v oblasti potopim 100 000 tun, pořád mi to nepíše, že jsem hl. úkol splnil...
A když teda dopluju zpět na hl. základnu a jdu k zadavateli misí, úkol potopit 50 000 tun u britského pobřeží je tam stále a je u něj opět možnost ,,zvolit misi" přitom už jsem ji zvolil před minulou plavbou a snažil se ji plnit už při předchozí plavbě....

Snad jsem to popsal alespoň trochu srozumitelně, ale připadám si jako úplnej dement, protože fakt netušim v čem je chyba... Napadlo mě dokonce, jestli to není staženou verzí hry (originál si na truc nechci koupit kvůli protipirátské ochraně Smile) ale tento problém, pokud vím, NIKDO jiný nemá  - proto si myslím že chyba asi nebude ve hře, ale že něco dělám špatně i když opravdu netuším co by to mohlo být.... (jen aby nedošlo k omylu - první pirátské verze nemohly přijmout misi, ale to já můžu v tom problém neni, problém je v tom že to ignoruje její plnění)

Ačkoliv Vás v žádném případě nechci podceňovat, samotnému je mi jasné, že řešení k tomuto problému asi nikdo z Vás na jisto nezná, protože jste se s ním nejspíš nesetkali, ale přece jen to zkouším - nenapadá někoho čím by to mohlo být - kde bych mohl dělat chybu já, nebo jestli je možné aby to přece jen byla nějaká ochrana proti pirátské verzi (se kterou jsem se ale do teď nesetkal) - kdyby někoho něco napadlo, budu moc rád za odpovědi i kdyby šlo jen o hádání čím by to mohlo být - díky moc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Je to jak pravíš neoriginální hrou. Tuším, že pomohlo začít novou kampaň a přeskočit úvodní tutorial misi.


Citovat
Příspěvek  
Johny už pri prvom Tvojom príspevku som tušil že nemáš origo. Na skype ale aj tu na DF sme podobné problémy riešili a pre mňa Tvoj problém skončil, pretože problem je skutočne v tom, že máš plagiat aj keď akože hratelný ale nekorektný. Punk tum.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
xvoodoox - Myslím že to už jsem zkušel, ale ještě na to mrknu, díky.

Hogen - Upřímně Hogene, může se mi někdo divit že mám piráta? (jinak, mám dojem že už jsem se tady k tomu přiznával dávno) Já si prostě řekl že si nebudu od Ubisoftu kupovat hry, dokud na nich bude protipirátská ochrana, která znepříjemňuje život tak akorát majitelům originálu. Teď už se dá originál sehnat asi za 400Kč, ale bojím se, že by s ním bylo problémů mnohem více, než je se staženou verzí - proto se do koupi nehrnu...

Pokud ovšem tenhle problém nevyřeším, originál si koupím, protože takhle mě to nebaví a na stahování další verze už taky nemám nervy (stáhnul jsem je postupem času asi čtyři, až u téhle to vypadalo že funguje).



Naposledy upravil Johny303 dne 23. 08. 2011, 10:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Změna pořád žádná - tak jsem si nakonec přece jen objednal originálku Smile)

tady: http://www.jrc.cz/hra_pc_silent_hunter_5_battle_of_the_atlantic
Je to v akci tak k tomu ještě dostanu IL2 Sturmovika 1946 - dohromady za 600Kč, to jde ne.... ;)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No vidíš Johny, že to jde. Prostě, pokud na to nemám nebo se mi za to nechce zaplatit, tak si to nezahraju. Vyjde-li ofiko demo, tak si to rád zahraju a buď koupím nebo ne. V hospodě ti taky zadarmo nenalejou. Já si koupil sběratelskou edici sh5 a už jsem na ní zase pár měsíců nehrábl a že byla kua drahá. Zkrátka nemít jí koplou pod stolem, nejsem ponorkář Very Happy Jinak sh3 s Novisem je sice graficky horší, ale o 100% hratelnější a zábavnější Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Máš naprostou pravdu, mělo by to tak být, jenže nová protipirátská ochrana Ubisoftu (zbytečná - stejně brzy prolomená) prostě hráčům podráží nohy a já jsem to nechtěl podporovat. Řekl jsem si, že nekoupím od Ubisoftu hru, dokud tuhle blbost zase nezrušej, no... a stejně jsem to nedodržel. Smile

Sběratelská stála přes 1500Kč co? Tak to zamrzí.... Ale jsme na tom podobně, já jsem si nedávno jako milovník série Total War koupil novýho Shoguna 2, nebaví mě to, válí se to doma, já oplakávám ztracené korunky a přitom hraju předchozí díl Napoleon: Total War Smile

Vidíš to, já jsem zase po nainstalování SH5 trojku s klidem odinstaloval. ;) Někoho to chytlo, někoho ne no... Já mám k SH5 taky tuny výhrad, ale s pomocí módů a dávky trpělivosti je to ok.

Tak teď jen počkám až mi ponorkovej a leteckej simulátor dorazí na místo určení a budu doufat že nebudu koupi litovat - jo a jen tak pro zajímavost, vydali tvůrci nějaký opravný patche, které dolaďují chyby - třeba že konečně přidělí námořníkům dalekohledy, nebo to všechno nechali na moderech??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Bobo.
Novis je najaky mod do SH3 ??


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Alhazred - Bobo měl na mysli pravděpodobně tohle: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1564

Jinak, tak už mám doma originál, až budu mít čas tak to nainstaluju a pokud už bude konečně všechno ok, dám vědět a tato diskuse se bude moci uzavřít s výsledkem, že to bylo pirátskou verzí...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem nainstaloval originál a když chci hru spustit - ukáže se mi nápis:

,,Problém s přístupem k internetu - Není možné připojit se k internetu. Zkontrolujte prosím své připojení. Síťové nastavení můžete změnit v nabídce nastavení."

Net ale funguje naprosto bez problémů, neví někdo co s tim je??
Podle toho co jsem tu našel byla jedna možnost zaškrtnou ve firewallu hru jako výjimku - ale já to zaškrtlé mám... :-/

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Johny popozeraj sa v tomto vlákne http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1786
a musíš si vytvoriť konto na ubisofte


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky Hogene, ten odkaz už jsem projížděl před nějakou dobou a bohužel nic. Účet na UBI mám, snad plně funkční....
Ohledně problému žádná změna až na jednu maličkost.

Teď když zapnu hru a načítá se Ubisoft Autopatch, tak mi po chvíli napíše:

,,The update download could not be completed" a když kliknu na podrobnosti, ukáže se tohle:

Trying to get update information to C:\DOCUME~1\Johny303\LOCALS~1\Temp\ubi302.tmp.
Found update (Patch, all, all).
Found existing file for target, attempting resume(C:\DOCUME~1\Johny303\LOCALS~1\Temp\ubi29E2.tmp.exe, (Patch, all, all))
Trying to download update file from http://static3.cdn.ubi.com/silent_hunter_5/silent_hunter_5_1.02_czech.exe. Destination: C:\DOCUME~1\Johny303\LOCALS~1\Temp\ubi29E2.tmp.exe.
Fatal download error (Empty reply from server).
Deleting downloaded data.

Když následně kliknu na start game, ukáže  se ,,Error: Ubisoft Game Launcher, Kód chyby 2."
(řekl bych že tohle je asi následek mého smazání složky Ubisoft game launcher z místního disku (smazal jsem ho asi omylem, když jsem promazával zbytky z pirátské kopie) a teď nevím, jak tam tu složku dostat zpátky - když hru přeinstaluju, složka Ubisoft Game Launcher se už na disku znova neobjeví - dobrá zpráva ale je, že když to teď má problém s nepřítomností složky Ubisoft Game Launcher, tak už to nepoukazuje na ten problém s připojením... :-) :-/

Začínám lehce propadat panice Smile) moje vyhlídky na zprovoznění hry zdají se mi být nedobré...



Naposledy upravil Johny303 dne 26. 08. 2011, 02:06, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.