Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
GT Legends
GT Legends?

Znám, hraju 36% 36% ( 4 )
Znám, nehraju 63% 63% ( 7 )

Celkem hlasů : 11
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek GT Legends 
Znáte, hrajete někdo tuhle podle mě úžasnou simulaci závodních aut? Smile
 plus eště nějaký obrázky









Naposledy upravil Vancik dne 01. 10. 2009, 14:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hraju, dokonce mám jako originálku, a to je co říct  Embarassed


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo jo já dostal originálku od kámoše k narozkám Smile , úžasná hra Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
znam, ale rfactor je lepsi  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
RFactor neznám, ale budu muset vyzkoušet Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Samozřejmě že hraju GT Legends a je super, akorát mi vadí že jde někdy špatně vidět na "budíky" a pak nevíš jakou rychlostí jedeš.
Ale stejně mám raději Race 07, GTR 2 a GRID.



Naposledy upravil Ithron dne 01. 10. 2009, 14:31, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj na budíky je vidět hodně blbě, ale to zatim nějak neřešim a gridy jsou taky dobrý, ale nový gridy(někdo tomu řiká nfs:shift) jsou eště epší Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Znám, mám ale už nehraju...z okruhovek už jen Race 07 a v poslední době jedině rFactor...to je fakt asi to nejlepší.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přátelé, po dlouhé době jsem vyhrabal tuto hru (GTL) spolu ještě s ToCa 3 a dalšími hrami používajícími StarForce ochranu, a zjistil jsem že mi na novém kompu s OS windows 7 (64bitový) nejdou nejenom spustit, ale instalace StarForce (jedno zda z disku nebo stažené update z webu) mi způsobí naprosté selhání systému po kterém mi zbývá jediné - přeinstalovat OS.
Nemáte někdo zkušenosti s win7 (x64) a s nějakou vychytávkou jak tyto sic staré ale přesto stále dobré hry na tomto OS spustit?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem hral GT legents-Fantasticky zvuk... Nicmene  Star force s novym w7 neslo dohromady.Taky pad,taky reinstal Os.Mezitim doba pokrocila,Uz znova jsem si nji nekoupil.... Skoda.Brno s Lancii byl narez....


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mozna ze steamu,pokud ji nabizi.... Tam by star force nemelo byt....Pak by to melo fachcit.


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.