Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
IL-2 Cliffs of Dover
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Já tě chtěl jen zabavit 118. stránkovým manuálem než přijde někdo kompetentní, víš? Abys zase nezačal nadávat na tohle forum. Kapišto?
A některý rady jsem myslel upřímně  Wink


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak já mám manuál v češtině.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Manuál je na disku v adresáři se simem v pédéefku. Ale tlačítko na uzamčení cíle - na to máš blbej sim Smile Ten manuál je ale stejně jen tak nějak na úvod do simulátoru - dávat tam všecky letadla v takovém rozsahu v jakém by bylo třeba je nemožné. Musíš na ofic forum tvůrců a také na webech vojenských a historických hledat a hledat...
Nezoufej, piloti na své lítání studovali několik let, a letectvo bylo u všech vojsk vždy výběrová zbraň - hlásilo se mnohonásobně víc lidí než brali. Proto se piloti na ostatní vojsko dívávali tak trošku s despektem Smile


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek IL-2 Cliffs of Dover 
Tak takový sim. jsem už dlouho nehrál ta realita.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mohl by mi někdo pls ten českej manuál někam uploadnout? Moje verze má pouze cizojazyčná pdf  Sad
Jinak zatím nejužitečnější rady a návody pro COD jsem našel na http://www.letka13.sk/forum/viewforum.php?f=20, pro každé letadlo je tam postup nastavení motoru, letové režimy, nastavení zbraní atd.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Na základě rozsáhlé diskuse na několika forech jsem nucen poněkud upravit svou radu ohledně chlazení bohatou směsí Smile
Jak mi bylo vysvětleno, u některých letadel je tak debilně nasimulována funkce směsi, že tento fígl u nich nejen že nebude fungovat, ale naopak může vést k projevům které normálně (v reálu) dělá motor při směsi chudé. Jako je přehřívání a "střílení" do výfuku.
Takže je to třeba vyzkoušet, jak to bude fachčit na vámi oblíbeném stroji.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, já nejsem žádnej machr na letadla, ale například v FSX, kde létám s DC3 od MAAM, musím s přibývající výškou ubírat směs, jinak se motor hltí a ztrácí výkon... ;)



Naposledy upravil Nishizava dne 29. 09. 2011, 17:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ano, to je samozřejmé a logické, ale jde o to že je to v nějakém rozmezí, mezi příliš chudou (přehřívá, střílí a ztrácí výkon) a příliš bohatou (přechlastaný a ztrácí výkon) je nějaká ta mezera. No a pokud v této mezeře budeš dávat spíše chudší, tak ušetříš palivo. A pokud (pořád v rámci této mezery) dáš bohatší, tak chladíš ale za cenu vyšší spotřeby. Toho se ta rada týkala. A protože mapy v bojových simech jsou malé a za benál neplatíš Smile tak šetřit není nijak zvláště třeba.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nevím, na jakých serverech létáte, ale v běžném dogfightu jsem se mockrát nedostal do výšky, kde bych musel hýbat se směsí. Snad v začátcích jsem byl ochotný šplhat na Syndicate/ATAGu do 4,5km na zabugované AI bombry, ale co tak vídávám, tak drtivá většina on-line soubojů se tu odehrává mezi 100-2000m, spíš níže, než výše. Když je na serveru 50 lidí, tak má člověk možnost si nějaký souboj střihnout i v 5000m, ale když je na serveru 15 lidí (což je častější), tak se ani nebudu snažit šplhat nad 2000m, protože se těch pár hráčů bude stejně řezat v malé výšce nad zemí.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Alfik: Aha, zkusím s tím polaborovat, diky Smile

Jiank teď moc času na lítání není, navíc mám rozjetou jednu gamesu, tak ji chci dokončit ;-)

A co se týče výšky a směsi, vytvořil sem si jednu tréninkovou misi. Stroj Hurricane (Rotol), výška 1500m, pitch 100% a pokud například ubírám plyn abych srovnal rychlost s cílem, tak musím někdy současně ubírat i směs, jinak se začne celá mašina klepat jak splašená... Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nebude problém spíš v tom 100% pitch? 100% pitch bys podle mě měl mít jen při startu nebo opravdu prudkém stoupání. Krom toho když nechám 100% pitch delší dobu, tak vlastně ani neuchladím motor.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ten pitch mám takhle jen na začátku, to co sem popsal jsou hodnoty se kterýma se objevím v luftě na začátku mise. A i když sem pitch ubral, tak mašina zlobila, ale ještě se na to podívám, zřejmě bude u mě problém ve špatném nastavení pitch a mixture...


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Seš si jistý i smyslem os u Tvého nastavení mixture? Mně se totiž klepe Hurricane právě když přepnu na chudou směs. Můžu sice létat i na chudou směs, ale musím pak rapidně snížit hodnotu plnícího tlaku, pak se motor přestane klepat. Mám pak ale nižší výkon motoru než s bohatou směsí a vyšším plnícím tlakem. Také je dobré podobné věci netestovat v misích singleplayeru, ale raději normálně v multiplayeru. U mě na singlu třeba blbnou periferie, mám dva Throttle quadrant boxy a pilotní panel od Thermaltake, ale v singlu mi často hra na pohyb páky nereaguje (vliv antichobotnice jsem vyloučil). Na serverech v on-line vše běhá v pořádku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Díky Leone, ono kdybych nebyl slepej a podíval se odkaz, který si dával výše (odkaz na letku13), tak bych si tohle trápení ušetřil. Jinak s tím single vs multi máš asi pravdu, protože když jsme hráli spolu za Brity, tak sem tyhle problémy neměl... Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Poletíte Fučidovo Sadomaso 48 hodin Normandii?
http://www.vwings.net/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=3726&rowstart=0
Omlouvám se že to není klikatelný odkaz. A pozor - je to ve Šturmu (Il-2 46 omodovaném), ne ve Šmejdu!
Pokud nevíte, doporučuju. Tyhle specky jsou naprosto nezapomenutelné. Letěl jsem SM, letěl jsem Nightreapers, letěl jsem Kurland, lítal jsem Žbluňk (y - byly dva), na Palbě 38 jsem dělal zásobovače ČR...
Každá z těchto akcí je naprosto vyčerpávající (jako na frontě...) a totálně prověří vaše simulátorové lítání.
Zážitky jako třeba z Nightreapers - letělo se v reálném čase, tedy startovalo se večer za soumraku k sedmi až osmihodinovému letu (jeden nejmenovaný pilot zcela reálně k ránu usnul cca 10 minut před letištěm a havaroval)... ze Žbluňk - na šup jsem přistál na letadlovce a pak řídil přistávání dalších, v tréninku se nás tam napáskovalo skoro 20 (vlezlo by se 40 Smile ), pojížděli (a padali) a nakonec hromadně odstartovali... z Palby - v sobotu před akcí jsem pracoval na tabulkách abych mohl "dělat zásobovače" co nejlíp od rána do jedné v noci - a ve tři začínala akce... a pak zátah do tři čtvrtě na jedenáct...
Mimochodem, pokud si chcete přečíst něco z čeho frkají emoce a drenalín až ven z monitoru tak si přečtěte tohle (pozor - není to krátké Smile ):
http://www.vwings.net/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=3283&rowstart=0
Tahle akce byla tak famózní, že se na SVK "bojovalo klávesnicí" ještě několik měsíců po ní!
Tak co, potkáme se nad plážemi?


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.