Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Konečně posádka k interiéru do ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Konečně posádka k interiéru do ponorky 
Brouzdám po netu a najdu tohle http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=180438 fakt bomba jsou to animace posádky do interiéru pro silent hunter 3 a podle obrázků to vybadá celkem slušně zatím je jen beta ale už se těším až vyjde oficiální verze.  Twisted Evil



Zde video: http://www.youtube.com/watch?v=fGEKIKYNPzE&feature=youtu.be&hd=1



Naposledy upravil majklvorisek dne 26. 07. 2011, 15:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jk to funguje? da se na puvod. SH?  co instal?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mělo potřebuješ k tomu interiéry na sh je to tady v sekci interiéry na vii a ix a raději si přečti něco na tom fóru o tom modu. já mám GWX interiéry a toto a funkční doufám že to ten člověk dodělá prí by časem měla posádka jíst, spát, chodit na wc a měnit se ve strojovně atd. instal přes jsmge.



Naposledy upravil majklvorisek dne 02. 09. 2011, 21:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Dotaz na Interiéry 
Zdravím Vás, námořníci,

po dlouhé době jsem začal hrát SHIII, jelikož už mám originální hru, tak jsem si stáhnul TGW, vše v pořádku, což se nedá říct o interiérech, tak jsem se chtěl zeptat, zda-li s tím někdo z Vás nemá určité zkušenosti, jenž by mi mohly být užitečné vůči mému problému.
Poslední vydaná verze Interiérů s posádkou od Flakmonkey (FM_NewInterior v2.1D), nemohu díky němu rozjet kampaň, při načítání spadne, ale v námořní škole normálně funguje. Nevíte někdo co, proč, jak na to?

Předem děkuji za odpověď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Použij 4GB patch, ke stažení např. ZDE


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No proč ne, takový nápad jsem už měl taky, jenomže to má jeden háček a ten háček se jmenuje 3 GB RAM  Very Happy, možná na tom něco fakt bude, když psali, že je dobré mít 8 GB, jenomže mi to neleze do hlavy, proč v Námořní škole to šlape a v Kariéře nikoliv

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek TGW 
Měl bych otázku jestli s touto modifikací můžu používat TGW.

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.