Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Jak vy vlastně hrajete ten SH3? Jsem začátečník.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Günthere...já jsem samozdřejmě mluvil o reálu Rolling Eyes I v Rub či GW jde používat dělo vcelku nereálně dlouho...vlastně dokonce(s tím rozdílem, že je to mnohem ale mnohem težší takže alespon trochu reálnější a mnohem více lidí se tak díky tomu drží reálu). Já jsem třeba ještě ve 44. v Rubu honil dvojice lodí a v 43. napadl v noci konvoj Wink



Naposledy upravil Sarroth dne 28. 10. 2006, 09:45, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Günthere...já jsem samozdřejmě mluvil o reálu Rolling Eyes I v Rub či GW jde používat dělo vcelku nereálně dlouho...vlastně dokonce(s tím rozdílem, že je to mnohem ale mnohem težší) Wink


Aha Embarassed . Tak to je pravda
Jeden z mála, kdo dělo používal, byl kapitänleutnant Hardegan, který s ním během operace ,,Drumbeat" potopil pár lodí, ale jinak nic moc...
Snad kromě francouzské ponorky Surcouf, která měla dvě 203mm děla. (Tahle ráže se používala na těžkých křižnících)



Naposledy upravil Günther Königg dne 28. 10. 2006, 09:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ono i Německo mělo v plánu postavit "těžkou" ponorku "XI u-boat křižník". Na ponorce měla být 4x děla o ráži 12,7cm.

Ještě jedna perlička...v roce 1944, něm. ponorka dostala letadlo(myslím ruské) 8,8cm dělem!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no, neřek bych že to je perlička, dyť němci osmaosmdesátky používali jako protiletadlové zbraně Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
no, neřek bych že to je perlička, dyť němci osmaosmdesátky používali jako protiletadlové zbraně Smile


...perlička je na tom hlavně rok....ale i to dělo. Námořní 8,8 nebyla stejná jako známá proti-tanková a letadlová pozemní 8,8! Montovala se jako dělo na VII řadu a nebyla proti-letadlová. Wink Jen na IX se montovala 10,5.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo, v tom máš pravdu Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
caute
mne sa aj tak najviac paci ako sa vzdy zmeni tema Laughing  Laughing  Laughing , ale inak to ani nejde Wink

ja len aj tak ci tak na vsetko musis prist sam na tomto foru Ti pomozeme ked tak z editorem s multikem co a ako  rucne navadanie torped ( samo az hodne neskor Laughing ) a take malickosti  , jednoducho sa tu nesmies spytat, ked tak cez PM(sokroma spava) ako dam medailu namornikovi atd dufan ze chapes musis na to prist aj sem tam sam aj tak si myslim ze tu uz na tomto fore bolo vcelku dost popisane o vsetkom tak to urcite nekde najdes, manualne zamerovanie ked budes mat tak trefis dost casto  , neplati  to na DD tie su male a dost vrtkave , potom strielat vatssinou 90 stupnoveho uhla aby sa Ti neodrazilo torpedo , no ak ked si si pocestil hru tak v nastaveni ked chces byt v realu mozes dat realne dobijanie , naftu ....... drz sa  Wink

P.S. pokial nemas ponorkovu uchylku tak Ta to aj tak nebude bavit ale skus Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado sorry

Ale toto je fakt "námrd"

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tohle zrovna moderátorská reakce není, ale .....  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
teda válim se tu smíchy po podlaze Very Happy Rado ví jak odradit nováčky Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
teda válim se tu smíchy po podlaze, Rado ví jak odradit nováčky...

njn, asi nechce, aby ho někdo předhonil na žebříčku úspěšnosti dle potopené tonáže ;)


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kapitani Exclamation   Laughing  Laughing  Laughing  ja nechcem odradit novackov , len mi ide o to ze ked sme zacinali s forkom tak tu bol aky taky prehlad , je len viem ze ked teraz pride novy tak bude mat v tom chaos a aj tak n apise novy topic ako potopit lod atd dufam ze mna chapete , a odradit sa neda  , ako som pisal v P.S. musis mat uchylku inak to aj tak nebudes hravat , mam vela kamosov co sa mi cuduju co to hrajem  Laughing  ale je to moja srdcovka . Nikdy sa nebudem snazit odratit niekoho, ked to tak vyznelo sorry  Exclamation  Exclamation  Exclamation   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kamarádi podmořníci !

Jsem začátečník, hrající (rád to přiznám, proč ne) prozatím Silent Huntera asi čtrnáct dní a to na 0% reality. To víte, začátečník. Vesměs jsem si toho už dosti osvojil, takže snad brzy budu moci hrát i s vyšší realitou, jen potřebuji poradit jedno - jak manévrovati s ponořenou ponorkou, jak se dostat k lodi atd... To mi není 100% jasné ! Vesměs to probíhá tak že se vynořím a pomocí ponorkového cíliče (BBS nebo jak se tomu nadává Surprised)) se natočím přídí k lodi. Pokud však nemám loď v přímém dohledu, je to pro mne obtížné a dostihnout loď či konvoj na mapě, mimo vyznačenou trasu téměř nemožné. Proto se uchyluji na sebevražedné mise do přístavišť anebo se poflakuju okolo Anglie a lovím vše co mi přijde pod ruku a má kanon. Zatím jsem dostal 98 000BRT ale jsou to samé paběrky, nic velkého.

V odkazech jsem viděl že v rozpoznávacích příručkách mají být vyznačeny achilovy paty jednotlivých plavidel. Já to tam však nemám. Jak to ?

Pak bych ještě potřeboval stručně poradit co a jak mám stáhnout, zatím mám jen patch 1.4. Děkuji.


_________________
Konfigurace počítače: Coolermaster Stacker 830 Evo, Intel Quad Q6600,2GB 800MHz DDR II, Sapphire 1950PRO,320GB Hitachi DeskStar, 600W Seasonic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já vím, že nováček tuto větu asi nesnáší, ale pročti si fórum. Najdeš tady odpovědi snad na vše ohledně SH3. Začít třeba zde. http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=294
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=97
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=105
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=198

Je tam také  popsáno jak "dohnat"/najet si cíl, jak jej zaměřit, nastavit hloubku torpéd atd. Nejlépe je to z 90° ve směru lodě cca 500m od ní. Přes periskop loď uzamknout(nebo zaměřit místo které chceš a je to. Velice zkráceně.

ohledně modů viz. daná sekce. Nejlepší cesta je asi ještě zůstat nějakou dobu default a až se budeš cítit jdi do GW či GWX.
Mnoho z nás si ještě doplňuje hru SH3 Commanderem, SH3Gen a někdy texturou ponorky. V případě dotazu se ptej v příslušném tématu modu.  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Vynikající hra 
Opravdu hezká hra, uplně se tím kochám jak hezky je to udělaný a to sem na tuhle hru přišel čistě náhodou a tak mě to chytlo že sem stoho hotovej  Surprised  Smile



Naposledy upravil ZiiP dne 13. 09. 2010, 15:16, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.