Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Jak vy vlastně hrajete ten SH3? Jsem začátečník.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak vy vlastně hrajete ten SH3? Jsem začátečník. 
Velevážení páni kapitánové,
 prosím, abych směl ohledně situace hlásit: včera jsme nainstalovali SH3 na náš počítač. Je to vůbec první ponorkový simulátor se kterým jsme měli tu čest. S vervou jsme se zapsali do Naval Academy kde nás měli naučit jak správně obsluhovat ponorku a velet posádce. Všemi zkouškami jsme prošli na výbornou, pocit z úspěšně torpédované lodi můžeme přirovnat snad jen k pocitu prvního polibku od děvčete někdy před deseti lety.
 Dnes ráno jsme vyrazili do první bojové mise, všechno šlo jak na drátkách až do té chvíle než jsme s ponorkou narazili do pevniny... ztráty čítají 30 mrtvých, byli to dobří chlapi, dobří námořníci...
 Dopoledne jsme se rozhodli nenechat Říši ve štychu a vypluli jsme na další misi tentokráte pod novým velením. Plujeme zhruba hodinu směr severo-severozápad. Plavba probíhá poklidně, je slunečno 12'C, náš věrný stroj dělí od vod Severního moře jen pár desítek kilometrů, když v tom nalezáme tlačítko pro zrychlení času a naše ponorka začne zrychlovat jak Shumacherovo Ferrari...co to? Až do tohoto okamžiku jsme byli hrou nadšeni, chápeme sice tvůrce že tento prvek do hry zakomponovali, ale teď prostě nějak nevíme jak tu hru máme vlastně hrát?
 A jak to hrajete vy? Jezdíte po mapě 1024uzly za sekundu a jen když jde do tuhého tak přepnete "na ponorku"? Nebo poctivě brázdíte moře a jednu misi hrajete třeba i týden? Jak se ta hra má vlastně hrát? Co byste nám doporučovali? Na co si dát pozor aby hra nezačala nudit? Co je naopak nejzábavnější na této hře? Je normální, když se třeba pět hodin nic nesemele?
 Kapitáni, prozraďte zoufalému důstojníkovi a jeho posádce svou taktiku jak si hru co nejlíp vychutnat, nerad bych jí opustil ikdyž jsme teď trošku zmateni jejím herním systémem.
 

 V úctě a vděčnosti k pánům kapitánům nadále nejposlušnější Melchior von Schlipenbach


Citovat
Příspěvek  
si borec  Laughing  Laughing  Laughing  keby tam nebol urychlovac castic tak som pekne v prdeli mesiac jedna misia a to ze sa este  nemusis vratit domov  Laughing  Laughing  Laughing . Ale kazdopadne  to beriem ako perfektny napad keby si bol nezamestnany tak sedis jes  ser... pri kompu a precitujes to na plno , ale to nejde  Exclamation  my sme pohodlny tak to hrajeme iba na akcie urychlovac Ta vzdy zastavi ked sa ma nieco diat  mozno okrem  surfovania po pevnine ,  inak to je tazko ako Ti to vysvetlit ako to hrajeme , moj pocit je taky ako  keby som naozaj bol v ponorke niekde  daleko ono az ked Ta zacne nahanat DD a Ty vyviaznes s celistvostou trupu nad 50% tak vtedy zistis ten adrenalin  a pocit  vyhry .... neviem co by som k tomu viac dodal drz sa a ticho potapaj  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně jak popisuje důstojník Rado. Je to jen zrychlení času. Někteří z nás si ho dokonce zvedají na 2048 a více(hlavně ti co mají "dálkové" štreky s IX řadou). Na patrole nemusíš potkat konvoj celý měsíc...to se pak hodí zrychlení... Wink

S tím torpédem jste to popsal moc pěkně  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re 
Hned ze startu,tato hra není arkádová střílečka Cool ,chce to spoustu trpělivosti Exclamation .Nechtěl bych zpochybnovat tvoje schopnosti ale vyrazit po jakkoliv uspěšném absolovování Naval Academy ihned do boje?To je zatraceně předčasné,toto je nejlepší cesta jak si SH III výrazně zprotivnit.Ted za sebe,já jsem tomu věnoval cca 3 měsíce (né v tahu Exclamation ,po víkendech) než jsem vylezl ze "studia" Singl misí a dokázal trefit více lodí po sobě.
Jak se to hraje,podle místa základny operuješ v nějakém prostoru,Sev. moře,Atlantik,časem Karibik a Střed. moře,ale de facto podle paliva můžeš kam chceš.Pod klávesou F8 najdeš tobě určený sektor k 24 hodinovému hlídkování,za splnění tohoto úkolu  a počtu kdekoliv potopených lodí obdržíš tzv.renown.Za tu pak vylepšuješ ponorku,časem si pořídíš i jinou.
Máš třeba vyzkoušeny všechny "nástroje" v horní liště na navigační mapě,předkreslení kurzu atd???
K časové kompresi,pomocí válu jenž se jmenuje SH 3 COMMANDER lze nastavit mimo jiné i rychlost hry v definovaných situacích.(Ferrari+MSCH Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad )
Hlídka trvá různě dlouho,obecně rečeno do té doby dokud máš torpéda+náboje.Někdy ji ale může výrazně zkrátit poškození ponorky.Je toho hafo co by se dalo takto popsat,ale já bych ti doporučil nikam nespěchat a řádně si pročíst toto forum,poprípadě ještě předchozí forum.Howg Twisted Evil


BTW s tím Siegem v tom sigu bych to nepřeháněl Wink



Naposledy upravil Herr Flick dne 27. 10. 2006, 00:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek To Melchior von Schlipenbach 
Je vhodné mít zvládnuto perfektně ovládání, která klávesa se používá a k čemu, o tomto nepřemýšlet, neb pak jdeš opravovat nebo ke dnu. Řádně zvládnout školu, kde se toto naučíš a vše k tomu potřebné. Je vhodné používaz SH3 Commandera, kde je možnost různého nastavení, npř. když jedeš ve zrychleném čase, hláška o letadle, tak nastavit automatické přepnutí času do realu, abys měl možnost se rozhodnout co dělat, jinak také můžeš jít ke dnu. Při zahájení mise se rozhodnout, jakou obtížnost si nastavíš a kde budeš sloužit.  Je vhodné mít také tuto hru zdokonalenou tak, jak je na tomto fóru psáno. No a nakonec - vše je jen v Tvojich ručičkách a hlavičce.

Pluj hluboko, pomalu a potichu



Naposledy upravil elksar dne 27. 10. 2006, 12:30, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hlavně proboha nezapomen střídat posádku! V akademii tě totiž mnoho věcí, DŮLEŽITÝCH VĚCÍ zapomenou naučit Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek
Taky si moc nezvykej používat palubní kanon. Je to sice šikovná věc, ale zvykneš si na něj a až budou lodě ozbrojený a s eskortou, tak můžeš na kanon zapomenout, budeš se muset stáhnout do hlubin a používat jenom torpéda.
Chci tim říct- uč se už od začátku hlavně s torpédama sonar


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já bych (asi nejen za sebe) Melchiora von Schlipenbach poprosil, aby vymazal z podpisu ten pozdrav sieg... My jsme sice normální inteligentní lidi ktěří vědí že to není žádná propagace nacismu nebo něco podobného, ale někoho by tato recese mohla dost podráždit a neradi bysme aby toto fórum upadlo v nelibost  Confused
takže prosím prosím, kdybs byl tak hodný a odstranil to. Za celý fórum moc děkuju  Smile

Jinak s tim dělem není na škodu se naučit zacházet (ale jen jako se sekundární zbraní) Kolikrát už mi zachránila život když už mi došli torpéda a díky nepozornosti hlídky se na mě pověsil torpédoborec - stačilo pár zásahů a tento dotěrný hmyz se proměnil v ponorku bez lístku na zpáteční cestu na hladinu Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
já bych (asi nejen za sebe) Melchiora von Schlipenbach poprosil, aby vymazal z podpisu ten pozdrav sieg... My jsme sice normální inteligentní lidi ktěří vědí že to není žádná propagace nacismu nebo něco podobného, ale někoho by tato recese mohla dost podráždit a neradi bysme aby toto fórum upadlo v nelibost  Confused
takže prosím prosím, kdybs byl tak hodný a odstranil to. Za celý fórum moc děkuju  Smile

Jinak s tim dělem není na škodu se naučit zacházet (ale jen jako se sekundární zbraní) Kolikrát už mi zachránila život když už mi došli torpéda a díky nepozornosti hlídky se na mě pověsil torpédoborec - stačilo pár zásahů a tento dotěrný hmyz se proměnil v ponorku bez lístku na zpáteční cestu na hladinu Very Happy

Přidávám se k prosbě ohledně podpisu...
 Very Happy  Smile
A co se týče děla, tak je pravda že je nutné ho umět používat...tak třeba na korvety v roce 40 je jedinečný Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sakra hoši...dobře víte, že použít dělo na doprovodné je nerealismus 1 třídy(v reálu by Vás "roztrahlo" jediné DD na kousky po prvním výstřelu)...Rub a GW na Vás!!! razz  Very Happy Dělo je jen na "dodělávání" poškozených lodí či potopení menších.

to Grim...dík bylo přehlédnuto

to Melchior...dík za kladné vyřízení


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jen ať se chlapec učí se všim Wink
Dělo je velmi dobrá věc, ale je fakt, že v roce 44 a výše je jen na ozdobu Smile .Starý dobrý torpéda Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Jen ať se chlapec učí se všim Wink
Dělo je velmi dobrá věc, ale je fakt, že v roce 44 a výše je jen na ozdobu Smile .Starý dobrý torpéda Cool


HAHA tak to hodně, ale hodně uber.... na samostatný útok tak leda maximálně do půlky-konce 40. roku pak už jen tak na to sem tam "dodělávání" do cca 42. Dělo na ponorce(stejně jako kulomet) je až ta naprosto poslední možnost.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chlapci nemyslete si že vaše příspěvky nečtu, pouze teď nemám moc času na ně odpovídat. Jinak děkuju za vaše rady a tipy.


Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
já bych (asi nejen za sebe) Melchiora von Schlipenbach poprosil, aby vymazal z podpisu ten pozdrav sieg... My jsme sice normální inteligentní lidi ktěří vědí že to není žádná propagace nacismu nebo něco podobného, ale někoho by tato recese mohla dost podráždit a neradi bysme aby toto fórum upadlo v nelibost  Confused
takže prosím prosím, kdybs byl tak hodný a odstranil to. Za celý fórum moc děkuju  Smile

Jinak s tim dělem není na škodu se naučit zacházet (ale jen jako se sekundární zbraní) Kolikrát už mi zachránila život když už mi došli torpéda a díky nepozornosti hlídky se na mě pověsil torpédoborec - stačilo pár zásahů a tento dotěrný hmyz se proměnil v ponorku bez lístku na zpáteční cestu na hladinu Very Happy


Jj, na škodu to určitě neni, ale třeba já jsem se naučil potápět všechno dělem, pak jsem musel pod hladinu a hle, torpédo jsem neuměl ani zaměřit .)
Nicméně neřikám že bez módů a na začátku války, nebo ke zničení jednoho otravnýho dd neni dobrý  sonar


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Günther Königg napsal:
Jen ať se chlapec učí se všim Wink
Dělo je velmi dobrá věc, ale je fakt, že v roce 44 a výše je jen na ozdobu Smile .Starý dobrý torpéda Cool


HAHA tak to hodně, ale hodně uber.... na samostatný útok tak leda maximálně do půlky-konce 40. roku pak už jen tak na to sem tam "dodělávání" do cca 42. Dělo na ponorce(stejně jako kulomet) je až ta naprosto poslední možnost.  Wink


Když hraješ bez módů, jako většina začátečníků, tak ho lze používat do doby, než obchodní lodě začnou používat 2 děla a 40mm zbraně
1 dělo při útoku zblízka jednoduše odstřelíš Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.