Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Počasí
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Počasí 
Ahoj námořníci.Nevím jestli to tady někde neni ale nenašel jsm to. Mám dotaz ohledně počasí nevím jsetli se vám to někdy stalo ale mám GWX a v každým navigačním čtverci mám jiný počasí nevím co mám dělat. Poraďte prosím.Předem dík.


Citovat
Příspěvek  
hrám GWX dlho , ale toto počujem prvý krát, skôr som mal problém uniknúť búrke, ako ine počasie  v každom štvorci...
rada: uložiť save na disk a preinštalovať gamesu


_________________
Existujú iba dva typy plavidiel, ponorky a ciele...
"Slitování mějte!" i krysy křičeli...!
Tak dali jsme jim milost, ke dnu je poslali...
Loď byla jejich rakví a moře jejich hrob...
Herr Kaufman, prosím zamerajte další cieľ...
Zatopiť komory dva a štyri...
Páľ !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Shadow 13+Killer: Nic nepřeinstalovávejte, tyhle vylomeniny s počasím dělá GWX často a s oblibou - někdy se cíl třeba schová jen za clonou deště, která vzápětí zmizí, jindy trvá nepohoda celou misi. Počasí se mění dynamicky. A někdy je to na mrtvici. Mně už šest misí za sebou se objeví rychlé cíle, které bez viditelnosti nejde zaměřit, jen v hustém dešti a v tom kousku lepšího počasí pak už nic až do konce a vracím se s nulou. Posledních pět misí - déšť 98% celé hrací doby! A předtím moře jako zrcadlo, z děla ostřeluju cíl, a najednou obsluha zmizí a bouře jako hrom. Tohle je opravdu trochu ujeté, ale chyba to není.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milan, ano, počasie sa mení, ale nezažil som ani to čo ty popisuješ, mne sa počasie mení kontinuálne, ak je zlé je zlé , ale zlepšuje sa postupne, podobne i z kludného na búrku sa mi mení postupne, neviem aku verzie GWX máte ale ja som sa s týmto ešte nestretol..., a hrám GWX dlho.


_________________
Existujú iba dva typy plavidiel, ponorky a ciele...
"Slitování mějte!" i krysy křičeli...!
Tak dali jsme jim milost, ke dnu je poslali...
Loď byla jejich rakví a moře jejich hrob...
Herr Kaufman, prosím zamerajte další cieľ...
Zatopiť komory dva a štyri...
Páľ !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Shadow 13: No vidíš, já mám GWX 3.0, SH3 original a počasí se mi mění skokově - někdy na klidném moři zaměřím large tanker, rána která na 800 metrů nejde minout, a než nastavím hloubku a rychlost úhoře, podívám se do roury - a omejou mne: plískanice s dohledem 240m, což nestačí ani na odjištění torpéda. Pálím naslepo - samozřejmě vedle, v dešti cíl změnil kurs i rychlost. Málem jsem vzteky překousl myš. Vážně uvažuju o vyhození GWX a nahrazení LSH V5, už proto že si chci zahrát Warship mód, ale GWX odebral AP střely "natvrdo" což znamená že můžeš vyplout třeba s Bismarckem a rozstřílí tě první lehký křižník který AP střelivo má. Horror.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
díky za rady.

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.