Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
Televizní tipy a diskuse o nich
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
By ma dosť zaujímalo aký torpédoborec v tom filme bol.

Fiktivní... Němci neměli torpédoborec s více jak jednou dvoudělovou věží Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
v PONDELOK  30.7.2007 o 21.35 ide K19 tak kto chyta MARKIZU sa moze tesit na film podla skutocnosti  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no konecne som to videl, a musim povedat aj ked je to z inej doby ale velmi velmi posobivy film a to hlavne ze to bolo podla skutocnosti , dole klobuk cest pamiatke  namornikom  Exclamation   Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
no konecne som to videl, a musim povedat aj ked je to z inej doby ale velmi velmi posobivy film a to hlavne ze to bolo podla skutocnosti , dole klobuk cest pamiatke  namornikom  Exclamation   Wink


 super mam to na DVD a patri medzy moje oblubene...


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
no konecne som to videl, a musim povedat aj ked je to z inej doby ale velmi velmi posobivy film a to hlavne ze to bolo podla skutocnosti , dole klobuk cest pamiatke  namornikom  Exclamation   Wink
No dle skutečnosti byl +/- ten základ, bohužel si na to filmaři nabalili "to svoje"....jinak o K-19 existuje hezky udělaný dokumet s hranými scénami Wink


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ten dokument som videl na Discovery Channel, celkom dobrý, ale rád by som ho ešte niekedy zhliadol, lebo si z neho nič nepamätám.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Ten dokument som videl na Discovery Channel, celkom dobrý, ale rád by som ho ešte niekedy zhliadol, lebo si z neho nič nepamätám.
Kdysi ho dávali i na ČT2 (už je to hooodně dlouho)....tudíž bych ho taky rád znovu viděl.

Jinak zde je docela hezky udělaná historie K-19, bohužel v angličtině....
http://www.nationalgeographic.com/k19/#


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Achtung !

V pondeli 15.10 ve 20:00 Souboj vojevudcu : Horton X Donitz

http://www.novinky.cz/tv_program/?akce=tv&typ=1&datum=20071015&cas=05


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No, pořad Souboj vojevůdců je teda docela velká pohádka BBC, včera jsem viděl o Bitvě o Británii a bída, běs a utrpení. Vždycky si vyberou jen to co se jim hodí a důležitá historická fakta občas zamlčují. Ale tak mohly by tam být nějaké pěkné záběry, tak si to nahraju a pak skouknu.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já osobně tuto sérii(z podobných kousků) hodnotím spíše pozitivně. Samozřejmě to co by bylo mnohdy na samotnou sérii bylo třeba namačkat do cca 45 minut, ale i tak mě to přijde jako nezaujatý a vcelku informačně přesný vejcuc.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na uvedený díl se rád mrknu, avšak taky nemám dobrou zkušenost s dokumenty BBC, většinou je to tisíc otázek a žádná odpověď aneb úsudek si udělej sám. Question


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak. Navíc dokumenty BBC se drží anglických historiků, kteří si z pochopitelných důvodů upravují dějiny k obrazu svému.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Přesně tak. Navíc dokumenty BBC se drží anglických historiků, kteří si z pochopitelných důvodů upravují dějiny k obrazu svému.


Mozna se pletu, ale ironii osudu se mi vzdycky nejobjektivnejsi zdali filmy, knihy a dokumenty nemecke nebo neutralni provenience .... Ale vyjimky se samozrejme najdou vsude ... Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já si myslím, že  podobné dokumenty má cenu sledovat. Je ovšem pravda, že obsahují řadu chybiček. Někdy nevím zda šlo o neschopnost nebo záměr tvůrců a někdy je dobré se podívat na rok vzniku. Od té doby se objevilo mnoho nových faktů a staré "pravdy" už tak pravdivé nejsou. Aby toho nebylo málo: někdy něco někdo napsal a desítky dalších autorů to opisují stále dokola i když jsou k dispozici další odtajněné archivy. Prostě brát tyto dokumenty trochu s rezervou.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Ragnaar Salt: Souhlas, ale jak jsem psal, tuhle sérii sleduju od začátku a alespoň v událostech v kterých se orientuju jsem nezaznamenal žádné "fó-pá".

Jinak by mě právě proto docela zajímalo co náš všeználek Riptor :-P shledává na tomto díle pohádkového. Asi se složíme a za sponzorujeme, aby Riptor mohl napsat nové dějiny lidstva Very Happy  Wink

Rozhodně se ale nezastávám BBC, ovšem viděl jsem větší už i větší paskvil z jiné produkce než dokáže leckdy vyprodukovat BBC, jde hodně o to kdo na tom pracuje a spolupracuje.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.