Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Achtung panzer: Charkov 1943
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Achtung panzer: Charkov 1943 
Tak jsem dnes po shlédnutí ukázek neodolal a koupil tuto hru. Nejen, že se jedná o klasickou RTS, ale hra nabízí i přímou účast v jednolivých akcích. Až jí testnu, tak hodím popis, ale dle tohoto http://www.youtube.com/watch?v=zeKYkIQE_K4 vypadá velmi zajímavě. Balení hry bylo za 299,- má české titulky a obsahuje jako bonus další hru Cossack Gold Edition - Evropské a Napoleonské války. Pokud někdo má o hře nějaké info, tak zde můžete diskutovat, dávat nápady a screeny Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 02. 02. 2011, 19:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já mám odehráno zatím pár bitev a pořád se rozkoukávám, ale celkem mě to baví a myslím, že to bude fajn na ukrácení dlouhých zimních večerů Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No Grime, ale je to docela brutálně náročný na ovládání. Skutečně velíš úplně všem a ve všem. Asi chvilku bude trvat než se v tom zorientuju Cool


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To vypadá hodně zajímavě, já jsem teda skalní fanda Men of war a těším se na Men of war: Allied squad. Ale tahle hra vypadá taky dobře a asi si ji časem pořídím.  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
já jsem taky fanda men of war těšim se na vietnam ale taky jesem hrál otce těchto her a to je Soldiers: Heroes of World War II


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no super ono to je v cestine a ja mam  puvodni EN. Neda se ta cestina z toho vypreparovat ? Nebo budu muset jako uz mnohokrat kupovat stejnou hru kuli CZ 2x ?


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
bobo, kdes to koupil v cz?


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Grime v Tescu to maj ve stojanech s levnýma hrama Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
budu muset prolezt alberta a kaufland, tesco tu nemáme


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Je to k máni aj na gameexpres.cz (.sk) - 299 ČK


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě levněji - myslím že už za 256 - to mají na TopCD a taky česky. Já jsem koupil hned triádu - Steel Fury Kharkov 1942, což je absolutně čistý simulátor jak ovládání, tak bojů v tanku (simuluješ všechny členy a funkce osádky tanků), Theater of War: Kursk 1943 což je něco jako Charkov 43 ale s obrovským rozsahem a bez tahovky a tohle od TopCD. Všechno je výborné, ale s tím hraním na tahy se taky dost peru. Zatím prohrávám brutálněji než Rusáci tenkrát, nic nedostanu včas na místo, nebo mi posily skvělá AI zničí už cestou. Takže zatím řádím v tanku, ale taky ani jedna mise beze škod a vždycky mi v posádce někdo padne a musím nahrazovat. Navíc to mám anglicky, tohle jsem koupil z D2Drive.uk serveru. Ale pomlaskávám si.

Edit: A ještě Bobo pro tebe, aby jsi nebyl zklamaný. Ten přidaný disk Cossacks je jen první díl ("European Wars"), Napoleonské války tam nejsou, a není tam ani datadisk "Art of War", který přidává lodi 18. století. Ale jinak je to jedna z nejlepších strategií, jaké kdy vznikly. Jen mne trochu zlobí barvy, ale to u Steel Panthers taky. Hold tyhle hry mají už svůj věk, ale stále stojí za hraní.



Naposledy upravil Milan L. dne 05. 02. 2011, 00:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.