Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
World of Tanks (WoT)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak já už jsem si svojí metu, dostat se na KV a na T34-85 splnil a teď sem se vrátil na Tier II, protože, jak už tu někdo psal - je tam větší sranda  Smile

Otto: srovnávat MOW a WOT nejde, ano je to arkáda, ale model poškození je tam víceméně stejný jako v MOW, jakmile ukážeš přibližně stejně silnému soupeři boky nebo zádel, tak jseš mrtvej. Přičemž síla pancíře, ráže, typ munice hraje stejnou roli jako v MOW. Zahraj si Betu a uvidíš  Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo,toto som potreboval..
Jasné nejde to zrovnávať,ale moc hier s podobným žánrom(tankov) a "nearkádových" až tak nieje  Confused
Každopádne to teda vyskúšam,díky.


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
MOW assault squad je rozhodně více o taktice než WOT. I model poškození je tam výrazně realističtější. Na "obyčejnej" americkej T-29 stačí jeden Fallschirmjäger v křoví. A když to nepomůže,tak se holt přivolaj Ju-87 Wink Tím,ale nechci říct,že by mě WOT nebavil. Docela si na něm ulítávám. Hlavně,když vedle mě hoří Nishizava....



Naposledy upravil Butcher dne 22. 01. 2011, 13:02, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem si to přečetl, zhodnotil a zůstávám u Combat Mission. Třeba někdy později až (jestli vůbec) to doladí.....


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A je to tady. Zatim ještě nevyexpená, ale i tak docela účinná Smile




_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
UFO - unbelievable fake object Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek T-54 
Pásy to nahodí dřív než řekneš f*ck ,při každým výstřelu kdy se trefí zaručeně ubere Hull (to samý neplatí obráceně) ,jezdí to rychle jak Ti s tím koněm na kapotě a akceleraci by tomu záviděla F1,tohle není medium tank je to fakt UFO a kazí hru stejně jak větší počet arty na mapě.
Jo a včera jsem se setkal s tím ,že už piloti T-54 začínaj myslet ,že jsou bohy a že si můžou dovolit cokoliv.
Jasně vyhraná bitva (ne naše Smile ):

A tohle není důkaz ,že se proti nim dá hrát.Ale jasný důkaz toho ,že úplně ztratili obranný reflex:


A taková to ,ze začátku ,byla pěkná arkádička z WWII Smile



Naposledy upravil Thomsen dne 24. 01. 2011, 09:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Skvělá práce Thomsene, takhle na ně  Very Happy

Jinak jak už jsem psal, já se vrátil k tieru II/III, tam si krásně zahraju a pokud člověk nenarazí na vynervený kinder playery, tak je to pohoda  Twisted Evil

Butcher: zapoměl jsi dodat, že až na vyjímky hoříme většinou vedle sebe  Very Happy

Ragnar: s Combat mission to vůbec nleze srovnávat, jedná se o úplně jiný žánr  Wink



Naposledy upravil Nishizava dne 23. 01. 2011, 14:27, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No Thomsi, nevím jak piloti T-54 u vás, ale to, co jsem zažil včera já bylo hodně zvláštní. Dost lidí v našem i protějším týmu se divilo. Jedna půlka smečky přes hrad a druhá přes nádraží.



výsledkem byl totální výmaz soupeře při čemž si kromě pershingu, který nám vydatně pomáhal krást úlovky, nikdo z ostatních spolubojovníků vč.IS-7 neškrtnul Wink
 



_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Čemu se jako divili a co na tom bylo v dnešní době zvláštní? Rolling Eyes Zvláštní je když to v tomhle počtu prohrajou.
(Jen tak mimochodem,zvláštní je u téhle hry ,že někdy ač stejně vybalancované týmy skončí poměrem 1:15 ,prostě soupeř nejde ustřílet,prostě je něco špatně Wink )
Apropo u nás jsme tu bitvu pokládali za prohranou,ale díky totální zhovadilosti útoku T-54řek, dobré obraně vlajky a správnému načasování capnutí s Oldou,jsme to vyhráli. Taky jsem se tím nechlubil,jen jsem poukázal na to ,že si to prohráli sami přehnanou sebedůvěrou(resp. arogancí) Smile .Ale všeobecně platí, kde je půlka týmu T-54 tak si tu hru soupeř zaručeně užívá. Taky jsem jiný tanky v takovym počtu neviděl.
Ale jinak to tvé nadšení chápu.Leopard je ve svém Tieru taky pěkná sv*ně,akorát sem ho nezažil v grupě ani tří koček.  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Akorát nechápu, proč, když je na jedné straně 10 T-54 (nebo jiných tanků) je balanc nerozhodí po 5 na každou stranu. Dle mě by ještě měli v blancování zohlednit mobilitu jednotlivých tanků.
Ono je sice fajn, že proti 2xVK4502 (např.) postaví 3-4 T-54 (např.) když se s VK za dobu co tě 2x objedou ani neotočíš s věží kolem dokola (natož s celým tankem) Smile a když už se ti poštěstí někoho zasáhnout, tak se ti to odrazí nebo mu jen shodíš pásy Smile



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 24. 01. 2011, 10:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hlavně po posledním "záplatě"(aneb russia plus packu) dostala hra asi poslední hřebíček(a ted Bobo nečti Very Happy) páč si každej debil pořizuje T-54(všímáte si nejen toho počtu už T-54, ale hlavně kinder T-54 aneb T-44 apod aneb té líhně? Ještě větší vlna než byla s IS.). Thomsene to už není adept na přejmenování World of russian tanks, ale World of T-54. Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Thomsi, nikoliv nadšení asi to blbě chápeš a to divení bylo právě proto, co psal Grim a Sarr. Prostě jak je možný, že se v jednom týmu objevilo tolik 54řek. To že jsme byli jak válcovačka a rozsekali celou kolonu pod horizontem ještě než se tam vydrápali je něco jinýho, ale ten balanc nefunguje. Jinak prohru 15:0 už mám taky za sebou a nikdo z nás to nechápal. Co se týká typů, tak se mi vždy líbil T-34-85, ale pokračoval jsem dál až na T-54 bo mě to zajímalo a dokud solidně vydělává na ostatní v garáži, tak proč nevyhrávat. Je fakt, že tak agresivní styl jsem si předtím dovolit nemohl. Leoparda teď kupuju bo mám Luchse a chci jít do Panthera, ale až po koupi IS-4 která už klepe na vrátka Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 24. 01. 2011, 17:40, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
Čemu se jako divili a co na tom bylo v dnešní době zvláštní?
Bobo,Bobo já prostě pro tebe mluvim čínsky,ale jen zopakuju a zpřesním - co je na tom v "poslední době" zvláštního, že je tam cca sedum T-54 ? Vždyť je to normální jev. K tomuhle jsem o nadšení nikde nepsal,tak to pochop Smile

citace:
A je to tady. Zatim ještě nevyexpená, ale i tak docela účinná
Tak ty si z ní smutnej,tak to sorry to sem pochopil blbě  Wink


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo Thomsi, jsem smutnej. Když potkám to samé nebo Panther II, tak nepřežiju Crying or Very sad V základu nic neprostřelí a vydrží jako běžný těžký tank. Každýho musim prudit zezadu Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.