Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Přidané lodě a letadla 1.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Přidané lodě a letadla 1.0 
Vypreparoval jsem z mnoha modu letadla a lodě plus jsem některé lodě přidal sám, dále jsem správně pojmenoval většinu letadel  doufám že vám to obohatí hru.

Seznam letadel :  Focke-Wulf Fw 190- Grumman TBF Avenger- Boeing B-17 Flying Fortress-Republic P-47 Thunderbolt-North American P-51 Mustang-Lockheed P-38 Lightning-Chance Vought F4U Corsair-Brewster SB2A Buccaneer-Consolidated PBY Catalina-Douglas SBD Dauntless

Seznam lodí: Prinz Eugen-Torpédoborec TYP 1936 ? Bitevní loď Archangelsk- Torpédoborec Dostojnyj-Loď Komet-Loď Penguin-Loď Ehrenfels-Loď Nord Sands-Loď EMS-Loď Dale-Loď Oronsay

Link:  http://leteckaposta.cz/402991303



Naposledy upravil hiroc dne 13. 01. 2011, 19:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Další lodě do SH5? Paráda! A můžeš přidat to nejdůležitější, a to obchodní lodě? Ideálně něco jako je toto: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1153&start=0  - to by byl sen...

Z jakých modů jsi to vypreparoval hirocu?? Nevěděl jsem, že by existovaly pro SH5 více modů přidávající lodě, vyjma tohoto: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1848

Letadla přidává tuším jen RDA- "Rückkehr der Asse".

A např. pomocný křižník Komet a Pinguin, Avenger či Bucanner, v základní hře 100 % jsou, ne? Tak proč je přidáváš v modu? Lodě třídy Ehrenfels, North Sands a Dale 100 % úřidává ten výše uvedený mod. Nebudou spolu kolidovat? Může je přepsat nebo je mám složitě vykuchat?



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 13. 01. 2011, 20:27, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já používám mód RDA a zkusil jsem nainstalovat i tento mód. Dobrou zprávou je, že spolu nekolidují. Akorád jsem nezaregistroval žádné změny, ale možná se pletu. Jména lodí jsem nekontroloval. Jinak pro kapitány kteří nemají RDA je to super Very Happy

Edit: Teď jsem ho zase odinstaloval abych viděl změny. A ejhle, kecal jsem když jsem psal, že nejsou změny. Oproti RDA je zde například Archangelsk a jiné ruské lodě a zřejmě ještě jiná plavidla a  letadla, které vypsal Hiroc. Dobrá práce super



Naposledy upravil pombocz dne 13. 01. 2011, 21:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bohužel koliduje s řadou standardních a pro SH5 velmi důležitých modů (IRAI, FX, Terrain Harbor mod atd.) a mně hra po aktivaci padá Sad  Ach jo... každá obchodní loď do SH5 je prostě velká radost... Jinak je těch 7 obchodních lodí a 2 tankery v základní verzi hry totální blbákov...


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha, to je mi líto, já s SH5 teprve začínám a jiný mod než RDA nemám Sad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pomboczi, vidíš ty nové lodě v muzeu? Mrkni na ně prosím a udělej screeny (ctrl + F11), a to jen nových obchodních lodí.

Jsou to všechny vyjma těchto, které jsou v základní hře:

Liberty
Velký parník (loď je stejná jako Liberty)
Victory
Hog Island
C2
C1B
N3SA1
Tanker tř. Cimmaron
Tanker tř. Ranger


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak tady jsou všechny které jsem našel a nebyli na tvém seznamu



A ještě německé


Opravdu nevím jaké lodě byli v základu, které jsem nainstaloval společně s RDA a které s tímto modem od Hiroca, takže jsem sem dal ty které nebyli na seznamu a našel jsem je v muzeu

EDIT: Jo a ještě tento parník, ale ten byl myslím už v základní hře




Naposledy upravil pombocz dne 13. 01. 2011, 23:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky!

Tak tyhle lodě jsou všechny v modu Additional Merchant Ship. Nové jsou ty válečné lodě.

Já doufám, že se moderům podaří něco udělat s tím konvertorem dat, aby se mohly do SH5 přidat lodě z SH4, popř. III...


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To přidání lodí z minulých dílů by bylo dobré, ale nevím jestli by nevypadaly divně v prostředí SH5 (zejména ty z SH3). Grafika už je u pětky trochu někde jinde i když trojka taky nepůsobí špatně, myslím si že lodě ze trojky by se graficky s pětkou tloukly.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pro Sepp: Ano vypreparoval jsem ta letadla z Rückkehr der Asse . Protože jsem je chtěl mít vzlášt protože tento mod samotný nestojí za nic a jediné co se zněj dá použít jsou právě ty modely letadel + jsem přejmenoval většinu letadel protože u nich nebyl správný název pokud tam tedy nějaký vůbec byl (bombardovací letadlo není název) + jsem přidal ruské lodě.

Proč jsem to dělal popravdě, pro sebe jen mě napadla ta hloupost se tu svámi o to podělit ale nikoho to nenutím stahovat, ale ty máš očividně nutkání vše komentovat, aniž bis měl co říci, nebo naháníš počet příspěvků kdo vý?  Každopádně než začneš kritizovat mou dvoudenní práci tak alespoň sám něco udělej.

Pro  pombocz : Modely lodí z SH4 do SH5 jdou přendat naprosto v pohodě a vypadají velmi slušně ale zatím je tam problém že se nezobrazují textury dělových věží a dalšího vybavení až se mě to podaří vyřešit tak to jsem možná dám ale to si ještě dost rozmyslím.

Každopádně pro teď žádám admina aby celé toto téma smazal nyní tu už jen zabírá místo.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Není vůbec žádný důvod to mazat. Nikde není napsáno, že Tvůj mod je hloupost či něoc takového, ba právě naopak píšu, že každý mod přidávající lodě do této hry, je strašně důležitý.

Za to, že jsem se zeptal na důvod (může jich být spousta, např. ten, že si ty modely upravil), proč mod přidává do hry modely lodí, které jsou již v základní hře SH5 obsaženy, se omlouvat nebudu.

K tomu ostatnímu se nevyjadřuju - až se uklidníš a vůbec si přečteš, co bylo napsáno, či jiné mé příspěvky, tak pochopíš, že si velmi přestřelil. Omluvu od Tebe neočekávám.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Souhlasím se Seppem, ten tvůj mód není špatný. Zejména pro ty kteří nemají módy z kterých jsou lodě a letadla vytaženy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.