Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pomoc důstojníka při manualním zaměřování torpéd
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pomoc důstojníka při manualním zaměřování torpéd 
Dohrál jsem SH4 na nižší obtížnost s automatickým zaměřováním torpéd a tak bych rád přešel na ruční zaměřování, studoval jsem manual a tam je zmínka o možnosti požádat důstojníka o zaměření torpéd, pokud se s tím zrovna nechci počítat. Podle manualu se musí v menu otižnosti navolit 1, ruční zaměřování a 2, pomoc důstojníka. Chtěl jsem to udělat, ale zjistil jsem že v menu mám pouze položku ruční zaměřování a místo pomoci důstojníka je už položka sítová hra. Předpokládám že by problém mohl být ve verzi hry, Mám 1.4 s češtinou, kdežto manual byl psán pro 1.1 angličtinu. Rád bych zkusil, jestli mi to může i tak fungovat. Víte někdo jak se o zaměření žádá, postup, případně klávesové zkratky?? Tohle už v manualu jaksi není. Díky



Naposledy upravil DoviG dne 08. 11. 2010, 20:36, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To vážně nikdo nemáte ani trochu představu, jak to je?? Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nemůžu to říct s absolutní jistotou, protože v SH4 jsem pálil podle výpočtu, ale i v manuálu SH3 se psalo o věcech, které tam ve finále nebyly... Tohle je možná podobný případ...
Možná bych zkusil příkaz "informace o cíli" u periskopu, jinak mne nic nenapadá...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Děkuju, jen mám pocit že by to tam mělo být, protože v manualu je screen toho menu. Budu víc zkoušet stylem pokus omyl a promačkám co pujde...



Naposledy upravil DoviG dne 13. 11. 2010, 22:20, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zbraňový důstojník tam 100pro není. Stejnou otázku jsem řešil před asi půl rokem zde na foru. Mně přijde jakoby ten manuál jen okopčili z SH3 kde tato položka byla

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Děkuju, tak to je opruz.... a předpokládám že nepomůže ani žádný mod

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.