Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Test
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
ono se i na hloubkoměru do 260m dá určit hloubka mimo stupnici (za předpokladu že má lineární průběh tak to lze doměřit i pravítkem) Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ovšem, ale jen orientačně. Rychlost + klesání + úhel atd. Co když to bylo ne 304m ale 305 m, nebo 303m  ?
Navíc, hloubka se měří kde ? Na přídi, na zádi, uprostřed trupu ? Za jakých podmínek ?

Vím zní to jako prkotina, ale pořádek musí bejt a já to Erikovi prostě uznat nemůžu, stačí už ten bordel v BRT kterej dokázal nasekat Schepke  Very Happy !!!



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 06. 10. 2010, 12:31, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Elksar: Když jsem si test dělal já, byla průměrná úspěšnost 36%... pěkně jsme zvedli průměr Laughing
A pochopitelně gratuluju, tohle se povede asi jen málokomu... Smile



Naposledy upravil Günther Königg dne 06. 10. 2010, 14:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
....za předpokladu že má lineární průběh tak to lze doměřit i pravítkem Very Happy


 Very Happy Takhle měřím hloubku většinou já. A kde se to měří? Já držím pravítko většinou v centrále, kde stojím na stole, abych si nanamočil nohy... I když pravdou je, že v tu dobu už na pravítko kvůli výparům z baterií moc dobře nevidím, tak mi je nějakej metr sem metr tam ukradenej Hansi Laughing


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
asi tak Very Happy
tžeba to bylo i těch 305m ale to už se dneska asi nedovíme
mohli mít špatně ocejchovanej hloubkoměr a ve skutečnosti byli třeba jen 290m...


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
11 správně Smile ale na některý otázky se bez specifikace nedá odpovědět, btw. kdo je ten výše zmiňovanej "Danitz" a "Ginter Priene"? Very Happy když už něco dělám, tak pořádně ne? sorry za rejpání, ale mám to v povaze Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Presne tak Walém fon Trísenbauzen  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Testík pro pobavení dobrej Smile ... ale jen 10 otázek správně, 66,5% Embarassed . Tak jsem si pro jistotu hned udělal reparát  Very Happy



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 13. 02. 2012, 19:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
a to erich topp bol na VIIC alebo XXI.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=271

viacej citaj, menej pisaj


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pánové!!! Malý testík, jestli jste neobrostli mechem a nestratili pozornost co se kolem děje. Jak jsem nedávno tady na nějakém vláknu uváděl, byl jsem na severu na malé inspektošpionáže gesakci, kde jsem objevil toto co je tady na obrázku a napadlo mě vás trocha vyzkoušet, jestli jste nezapoměli co to je,,????? Jestli víííte???



_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já asi střelím vedle, ale ta věc vypadá tak příšerně, že mě napadá jen jedno - Nordenfeldtův škopek ??? :-D


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ehmm,,,,,teď nevím co je zas to co jsi tady napsal,, přibliž to co tím myslíš ať můžu říct jo a nebo ne :-)))...
 Rolling Eyes


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nordenfeldtův ponorný člun - ať už dochovaný exemplář (o čemž pochybuju) nebo pokus o repliku ???


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to je samá vodáááááá :-))))))))))))))))))))))

P.S. jestli to nepoznáte a potom vám to tady prozradím, tak se picnete Very Happy



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 15. 12. 2014, 19:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.