Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Vaše hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Force H 
Už se někomu podařilo zachytit bojoví svaz H ve Středozemním moři v roce 1941? Já na něj číhám už 2 měsíce a pořát nic ... pokud se to někomu podařilo zčeho se svaz zkládá?


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
mě se to povedlo, ale teď si přesně nevzpomenu jestli to byly 2 letadlový lodě nebo 2 bitevní (je to napsaný v zadání co máš potopit)... a mraky destroyerů

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nechápu, jak jednu letadlovou loď může chránit 20 - 25 torp. počkam si nepozorovaně před letadlovou lodí, potopim ji. Motory nezapínam, rozkážu aby každej držel hubu a potápim se do 200 m. Mno a štve mě to v tom, že ty debilní torpedoborce POKAŽDÝ ví, kde jsem a v jaký hloubce jsem. A to se nemusim ani hnout a pokaždý hází přesně tam, kde jsem do přesně stejný hloubky. A to nemluvim o tom, jestli vůbec ty hlubinný bomby dokázaly spadnout až na 200 m.
Nevěděl by někdo co s tim ? Nějakej mod třeba co by byl optimální ?



Naposledy upravil Weidmann dne 08. 02. 2012, 19:57, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v prvni rade bych zkusil aplikovat tvrde alkohol, ten ma obvykle uklidnujici ucinky. sice ne na torpedoborce, ale na hrace zcela jiste.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
litry...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH 5 není simulátor Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to neni

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to simulátor! Cholerikem snadno a rychle.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Fishing simulation 
To je fakt Sarrothe, ale vždycky záleží na typu simulátoru... Smile






_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To do simulátoru má daleko Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No Seppe...mě na to spíš sedí...



 Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak já se taky trochu pochlubím.

Je léto 1940 a já se plavím v Atlantiku, když mi najednou hlídka zahlásí letecký poplach. Z nebe se na nas řítil swordfish a zanedlouho spadli jeho zbytky do moře a ponorka přežila bez ůhony.
"No hergot co dělá tenhle typ uprostřed atlantiku. To smrdí letadlovkou"
Takže kurz směrem odkud přiletěl. Za pár hodin mi akustik hlásí echo od válečných lodí co se velkou rychlostí přibližují k nám. Honem rychle pod hladinu, připravit torpeda a periskop nahoru. V periskpu se mi objevila letadlovka, Nelson a dokonce mocný Hood.
No a jak to dopadlo? Ilustrious šla ke dnu po 5 torpedech, nechtělo se jí, ale šla. Teda co předvedla, když dostala z 500 metrů plnou salvu. Nádhera. S Nelsonem jsem měl štěstí. Dostal jedno torpédo do šroubů a tím jeho učinkování pomalu končilo Smile . Hood dostal taky jedno trochu nad kýl, ale potvora i přes zatopenou zád a velmi silný náklon pokračoval pryč. Bohužel jsem musel zmizet do hloubky, protože v prostoru začalo být trochu těsno. Na hladině určitě. 12 DD je 12 DDček. Jelikož Britové asi nepředpokládali, že jsem byl tak hluboko uvnitř ve svazu tak mě hledali všude, ale naštesti mě nevyčmuchali. Když odpluli tak jsem si doplul pro poškozeného Nelsona. Ale taky se mu nechtělo. Dostal další 4 torpéda a šel ke dnu.

A jelikož mi došli torpéda vrátil jsem se na základnu a zase jsem vyrazil. No a pak jsem čuměl.  Surprised Echo znova hlásí kontakty hromady válečných lodí, takže vše znova. Jsem zase uprostřed svazu, vysunu periskop a co nevidím. Bitevní lod, letadlovku a lehký křižník. Ted jsem se rozhodl zautočit jen na letadlovku. Dostala plnou salvu asi z 500 metrů a ted tedy šla ke dnu mnohem rychleji. Sice mě pocuchali DDčka, ale nic co by nešlo opravit.

Prostě Štastné časy jsou Štastné časy Smile JEN BYLA ŠKODA, ŽE TO BYLA ZNOVU TA SAMA !!!! No nedá se nic dělat, ale vypadá to, že Britové stačí stavět lodě mnohem, ale mnohem rychleji než je doká žeme potápět.  Surprised  Laughing
No a jak mě odměnil Donitz za Nelsona a Ilustrious? Dostal jsem Železný kříž.   Mad  Crying or Very sad A já se těšil na Berlín, Říské kancleřství, večeře s Josephem atd atd. A ono prdek. Tady máš tohle a táhni znova na moře, když ti to tak jde. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
super  super  super  PS: Mal si mu ten železniak hodiť do tváre  Very Happy



Naposledy upravil Marian Varga dne 30. 07. 2015, 08:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Neboj taky mě to napadlo, ale jelikož znám budoucnost tak se mi moc nechce do trestného praporu k Leningradu  Smile A nebo nedej bože ke zdi  Cool Takový stylem odmítnout vyznamenání propůjčené od Fuhrera to bych se asi toho Leningradu nedočkal, spíš bych to viděl na tu zed a rodina šup někam do tábora a ticho po pěšině. Evil or Very Mad

Já nevím, ale já mám na toho Nelsona stěstí. Když jsem jednou hrál trochu jinak namodovanou hru tak jsem ho taky trefil do šroubu, ale to bylo z 5 km a najedno torpedo. Prostě haluz jak svin. Surprised  A nebo se mi stalo, že jsem potopil King Georga a Dorshetshire 28. května 1941. Jak já jásal." To máte za Bismarck a co na to řekneš ted Winstone ???!!!". Smile

A ještě jedna perlička. Echo mi hlásilo kontakt velmi rychle se pohybující lodě. Ta lod to valila 29 uzlů. Každy asi ví co to bylo za pramičku. Smile Já myslel, že mě jebne. Mít od sebe 5km královnu moří a být ůplně bezmocný Mad Bohužel byla mlha tak, že jsem jí ani neviděl. Crying or Very sad



Naposledy upravil Muckenberg dne 30. 07. 2015, 10:39, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.