Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Jak jste se ke hře SH3 dostali?
Jak jste se ke hře SH3 dostali?

Doporučil mi ji známý 5% 5% ( 5 )
Z recenze v časopise/televizi 12% 12% ( 11 )
Z Internetu 31% 31% ( 28 )
Náhodou jsem si ji vybral v obchodě 7% 7% ( 7 )
Hrál jsem SH1 nebo 2 (A jak jste se dostali k nim?) 30% 30% ( 27 )
Jinak 11% 11% ( 10 )

Celkem hlasů : 88
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Na hry nebyl čas,stavěl se barák začalo se jaksi soukromničit po revoluci,ale ponorky a moře potápění to jo a jak byl první počítač tak SH1 byla moja nejdražší a nejoblíbenější hra,že často jsem i na maminu zapoměl, Laughing pak byla dost dlouho pauza SH2 jsem měl od synovce,ale ta mě nikdy moc dobře nejela Mad a to mě štvalo neboť mě fascinoval boj v Atlantiku navíc německý ponorky mají glanc a eleganci, jsou esteticky na oko nehezčí lodě.  super No a teď uplná bomba pro mne SH3 a tGW  super  hurra  great


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak s tGW rychle do ligy, kapitáne! cheers


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
k simulátoru Silent Hunter jsem se dostal pravděpodobně při procházení recenzí na netu a zařazení SH3 na seznam "Pořídit do sbírky"  Smile a díky SH3 jsem se zase dostal k filmu Das Boot


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jsem už herní pamětník-nejsem si jist ale hru silent service 2 už sem hrál v r.90-91 mrkněte kdo to nezná jak to vypadalo http://www.gamesforyou.ic.cz/hry/silent2.html...nikde sem tu nezaznamenal že by někdo prošel sériií sub command-která byla opravdu pro extrémě úzkou skupinu podivínů a nikdy na ní nebyla čeština,moc sem tam toho nedokázal ale možnost palby tomahawků to bylo něco-na hru SH1 sem coby chudý student neměl comp a SH2 pro mě bylo zklamání....



Naposledy upravil saldy dne 22. 08. 2008, 22:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sub command...  Crying or Very sad  tak o tomto som ako 9 ročny snival, že to budem hrať niekedy, ale nikdy som nemal možnosť to ani len vidieť.
No časom som na to zabudol a teraz keď už by som to aj vedel "zohnať" ma už atomky neberú.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jak jsem napsal do přijmací kanceláře - jen trochu podrobněji:
Jakožto student mám zatím docela dost času na hraní, ale i tak si vybírám, co si zkusím.
Na fóru Stalker.scorpions jsem se prokecl, že mimo S.T.A.L.K.E.R.a hraju i Šturmovika, a ozval se mi borec, kterej hledal spoluhráče.
Sice se nám nepovedlo se spojit, nicméně během čekání na připojení mi přes Ventrilo řekl právě o SH, a vychválil to do nebe. (mimo jiné doporučil právě trojku)

Nedalo mi to, a něco málo jsem si o této hře našel. Ukázalo se, že to asi nebude špatné, a jelikož jsem zrovna měl zbytečné tři stovky, při první příležitosti jsem se vydal do místní speciálky.
SH3 už samozřejmě neměli, naštěstí byli ochotní, a hru mi objednali.

A PO DVOU TÝDNECH JSEM JI MĚL!

A nemůžu si ji vynachválit.
 

toť můj příběh.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když mi bylo asi 10 ,tak jsem u kamaráda viděl nějaký ponorkový simulátor , nejspíš SH2 , docela mě nadchnul , ale to jsem ještě neměl PC tak jsem na něj časem  zapoměl. Před půl rokem jsem začal pátrat po SH3 . Ve škole mi kamarád řekl , že má simulátor o německých ponorkách a když je útočí na loď , tak si spívá melodii z růžovýho pantera  Laughing  - neodmítlul jsem , když ríkal , že mi ho půjčí ;-)



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 03. 2009, 15:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Když mi bylo osm nebo devět tak mi rodičové pořídili atari 800xl (ještě pořád ho někde mám) a tam byl pokud se nepletu silent service. Ovšem simulatorovo srdce si naprosto získali Aces of the Deep. Hrál sem to hodně dlouho a pak už sem na ponorky nenarazil. Až někdy před rokem a půl vidím SH4. Jak na potvoru mi to nefungovalo. Před měsícem jsem si řekl, že ještě zkusim SH3. Taky nefungovalo. Díky všem odpovědným za toto fórum, které vyřešilo mé technické problémy. Už pluju na originál.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pařil jsem různý simulátory už na 8-bitech, pak na Amize a nakonec na PC. Samozřejmě jsem na šichtách v noci podnikal hony na lodě v Silent Hunter I, dvojku jsem nějak propásl a dodneška ji nemůžu sehnat, ale moc bych ji chtěl. No a pak jednoho slunečného nebo děštivého dne jsem si pročítal SCORE na hajzlíku a viděl jsem screenshoty a řikám si ty vogo je to vůbec možný - taková grafika a co to všecko umí a myslím si že o mym hraní na několik dalších let bylo rozhodnuto. Vypustil jsem torpédo, spláchl a šel shánět SH3  Smile

Jinak na multiplayer nemám čas a tam kde bych ten čas měl mám zase děsně pomalej čas, takže si hraju jen tak pro radost a podnikám hlídky v career nebo singlovky. Je možný že jsem po 4 letech nakazil brachu takže kdyby ho to bralo je další kapitán na palubě, ale ono to člověka musí chytnout na první ťukec a už nepustit, ne že to zkusim a zjistim (jéé a tam se musí to a to a samo to neee eee a kde je radar a ja chci cheaty atd).
Já tenhle typ her miluju.

Apropoooooooo te ted vyšly 3 DVD Válečné ponorky - Hitlerovy žraločí smečky - 1.Zrození, 2. Zlatéé časy , 3. Do zbraně - to jsem si nenechal ujít, jen nevim proč Hitlerovy žraločí smečky když ten na ně kašlal a námořnictvo s nim a jeho chorobnými vrtochy nic moc nechtělo mít společnýho, spíš bych to nazval Doenitzovy žraločí smečky



Naposledy upravil cynicc dne 10. 08. 2009, 21:51, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no a pro uplny poradek Dönitzovi Vlčí smečky Smile


EDIT:Ja dostal silenta k 14. narozkam vubec sem to do ty doby neznal tak sem to nainstaloval a neveril vlastnim ocim Smile



Naposledy upravil Vancik dne 11. 08. 2009, 08:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
[quote="Vancik"]no a pro uplny poradek Dönitzovi Vlčí smečky Smile

bodejť - ale tady člověk vidí ten diletantismus - důležitý a historický dokumenty, filmy a fakta překládá kdejakej ... nebo kdejaká ... co umí anglicky, německy, španělsky a ja nevim co ale o technice, a věcech o kterých ta daná věc je a jakej to má smysl nemaj ani šajn šajn - je to tak ? Stačej návody na TV, video DVD a člověk se může smíchy potrhat co je to za indiánštinu. U návodu na motorovou pilu mě smích přešel - tam jde o život.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
hraval jsem SH1 jako malej spunt a mam ji do dnes.Dvojka mi utekla no a SH3 byla jasna volba.Jinak zdravim ve spolek hurra


Citovat
Příspěvek  
Prostřednictvím mého syna.Koupil si ji,vyzkoušel a nebavila ho.Zato mě BAVÍ a MOOOC.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je malá záhada že ako som sa k SH dostal.  Laughing  Vôbec si to nepamätám. Kámoši to nehrali, recenziu som nečítal, jednotku ani dvojku nehral a o lode som pred SH zaújem neprejavoval. Takže mám nad čím rozmýšľať. Ako som sa k SH dostal?  Shocked
Z tohto dôvodu nehlasujem.  Very Happy



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.