Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Jak jste se ke hře SH3 dostali?
Jak jste se ke hře SH3 dostali?

Doporučil mi ji známý 5% 5% ( 5 )
Z recenze v časopise/televizi 12% 12% ( 11 )
Z Internetu 31% 31% ( 28 )
Náhodou jsem si ji vybral v obchodě 7% 7% ( 7 )
Hrál jsem SH1 nebo 2 (A jak jste se dostali k nim?) 30% 30% ( 27 )
Jinak 11% 11% ( 10 )

Celkem hlasů : 88
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
a preto som sa uchýlil k .....Embarassed (približne 4. 2006)


Pravidla fóra, pls smaž to Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
hral som IL-2 a anhodou som natrafil na letka13 forum a tam som si nasiel sh temu ..potom nase hovado mi dal link na toto forum a dalej to uz poznate :-D


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
patrez13 napsal:
hral som IL-2 a anhodou som natrafil na letka13 forum a tam som si nasiel sh temu ..potom nase hovado mi dal link na toto forum a dalej to uz poznate :-D


To víš...to je naše hovado...teda ted už Herr Flick.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Jak jsem se dostal k... 
Jak jsem se dostal k SH 3? No pochopitelně k SH 1+2. A jak k nim? No od samých počátků mého počítačového paření, tehdy ještě na ZX Spectru jsem miloval simulátory všeho druhu... No a neminuly mě legendy typu AirCombat a hlavně - Silent Service. No a s přechodem k PC to vzalo rychlý spád - Slavná Aces Collection, odsahující vyjma pecel Aces of Pacific a Aces over Europe slavný Aces from the Deep. Když v devadesátém pátem přišel SH 1, skoro jsem si urval ruce, abych ho sehnal. Pamatuji si, že jsem ho od kamaráda přenášel na 42 ( Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad ) disketách. Bylo to maso... ale stálo to KURVA za to !!!  Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Jak jsem se dostal k... 
Riptor von R.I.P. napsal:
Pamatuji si, že jsem ho od kamaráda přenášel na 42 ( Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad ) disketách. Bylo to maso... ale stálo to KURVA za to !!!  Very Happy

lol tak tohle je teda fakt hustý Smile
já mám rekord s transport tycoon deluxe, kterou jsem přenášel už nevím na kolika velkejch jednostranejch disketách (kdo je vůbec jeste pamatuje- kolik meli pameti- neco okolo 500kB DDcka a 1,2HDcka, tzv. malé diskety pak tusim 700kB a HD 1,4MB ???) a pak tusim podobne veliky Simcity 2000 Smile

nejhorsi pak je, kdyz si to doma pekne kopirujete a jedna nebo dve diskety jsou spatny Smile
to je pak fakt na zabiti- ale byly to krasny casy...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak presne boli to zaujímavé časy.  Very Happy Síce ja som zažil už iba tie "najnovšie" 1,4MB ale spomínam ako som od bratranca prenášal grand theft auto 2.  cca 45 diskiet, mal som asi 15, tak asi 3x som ich použil - vydržali.  Konečný výsledok stál za to, hoci celeron 460MHz to občas musel predýchať.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jojo, ten pocit, když 35tá disketa z 42 je nasračky, ten byl k nezaplacení. Ale já to eliminoval tak, že dokud to jsem to nepřetáhl, tak to kamarád nemazal z disku. Takže pak už stačilo dojít pro jeden - dva díly. Ta doba byla kouzelná, HD a DD jely ve velkém. 5 a čtvrtky se dokonce dělaly i SD - poloviční kapacita DD, ale to byly vskutku raritky. Klenotem mé sbírky jsou ovšem 8mi palcové diskety, dělali jsme na nich na základce na conzolové síti. Pro lidi neznalé - počítače Consol byl takový přechod mezi Amigou a PC. Rozložení klávesnice a systém se již hodně podobaly PCčku, ale byl to ještě 8mi bit. Ale oproti Spectru to byl luxus. Myslel jsem, že se s nimi už nikdy nesetkám, ale pak jsem na gymplu o posledním zvonění vyhrál v tombole 3 nádherné exempláře těchto osmipalcových plachet. Až budu doma, tak vám je vyfotím Smile BTW, kapacita těchto disket byla 320 kB
Můj rekord disketových přenosů byl právě SH1, následující "objemné" věci jsem se již naučil přenášet na hardisku.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
K SH3 jsem se dostal celkem náhodou. Prodal jsem svého Obliviona a s pěti kily si to namířil přímo do JRC, že si teda zase něco koupím. První co jsem tam uviděl byl velký plakát SH4 PRÁVĚ V PRODEJI a pod ním byly krabice s SH3 slevněné na 499Kč. Řek jsem si že to vyzkouším a kúpil to. Nikdy jsem toho nelitoval, začal jsem se o ponorky docela zajímat a hraji také doela často (dost mě to prostě chytilo).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to já jsem se nijak o ponorky nezajímal do té doby než jsem uviděl na markíze nějakou parodii na ponorky (cca před rokem ale už si nevzpomenu na ten název) a ta parodie se mě moc líbila tak jsem se poohlídnul po nějaké hře s ponorkama a dostal se mi do ruky SH3.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Uz delsi dobu jsem o tehle hre mel nejake chabe povedomi... ale zrovna jsme o dejepise ukoncili druhou svetovou valku... a ja mel tak STRASLIVOU chut si zahrat nejaky simulator. A jako prvni me napadl prave zmineny Silent Hunter 3, na ktery jsem mel zalusk drive. Urcite nelituju, je to vlastne trochu moje prvni setkani se simulatory, ale skvele.


Citovat
Příspěvek  
a je to najlepsi simulator aky kedy vysiel  Surprised  Very Happy  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Crash5936 napsal:
Uz delsi dobu jsem o tehle hre mel nejake chabe povedomi... ale zrovna jsme o dejepise ukoncili druhou svetovou valku... a ja mel tak STRASLIVOU chut si zahrat nejaky simulator. A jako prvni me napadl prave zmineny Silent Hunter 3, na ktery jsem mel zalusk drive. Urcite nelituju, je to vlastne trochu moje prvni setkani se simulatory, ale skvele.
Ak mas rad WWII ako ja tak si skus aj Sturmovika..je to tiez simulator za povsimnutie Smile .


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
JJ, Sturmovik to je legenda  Wink

Já se ke hře dostal stejným způsobem jako někdo už postnul nade mnou. Šel jsem s 5 kily do JRC a zaujalo mě jaké to asi může být kapitánem ponorky tak jsem si koupil slevněnou SH III.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem se k této super hře dostal tak, že jednou v telce běžel film U-571, který mě dost natchnul. Řek jsem si kurňa to bych si chtěl skusit velet ponorce, zadal jsem do vyhledávače ponorkové simulátory. A ejhle teď pařim skoro jen SHIII.
 Laughing  Laughing  Laughing


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já byl v 91-ním roce v Jindřichově Hradci v kinu na Střelnici na "Das Boot" a to byl kurňa zážitek... V původním znění s titulky, občas jsem ještě nestíhal a chudák mamina mi je musela číst Smile V té době jsem si ale musel vystačit se Silent Service, než mi vydali Aces of the Deep... Zlatej Dynamix !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.