Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Jak jste se ke hře SH3 dostali?
Jak jste se ke hře SH3 dostali?

Doporučil mi ji známý 5% 5% ( 5 )
Z recenze v časopise/televizi 12% 12% ( 11 )
Z Internetu 31% 31% ( 28 )
Náhodou jsem si ji vybral v obchodě 7% 7% ( 7 )
Hrál jsem SH1 nebo 2 (A jak jste se dostali k nim?) 30% 30% ( 27 )
Jinak 11% 11% ( 10 )

Celkem hlasů : 88
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
citace:
No...tak ten si to vůbec, ale vůbec nezaslouží... Neutral


du hast recht

no a ja som sa dostal k tejto fantastik hre diki tomu ze som si kedysi nainstaloval ENIGMA RISING TIDE
pisam to snad spravne no jednoducho Enigma a uz vtedy som zistil ze musim hladat ponorkove simulatore az po dlhom patrani som skusil SH2 a bolo vymalovane nad akou hrou budem onan.... Laughing   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jak jsem psal na starém fóru. Kdysi jsem ještě na 286 25MHz pařil Silent Service II. Tenkrát to byla super hra!  Laughing  A někdy v březnu 2006 mi bratranec přines USB disk nacpanej imagema. Tak jsem si je nahrál na disk a zkoušel jsem pařby jednu po druhý. Ale když jsem se v květnu dostal na Silent Hunter, už nehraju skoro nic jinýho.  Laughing  Až bude originálka pod 500,-Kč, tak kupuju.  Wink


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak koukám že polovina kapitánů má zkušenosti i odjinud!
Ale nikdo nechce napsat jak se dostal k nim Sad .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak ja se SH3 dostal zajímavou cestou. Kamos si chtel stahnout nejakou hru (myslim ze chtel nejaky takovy ty trapny rvacky). Jenze to co stahnul byl fake a pod nazvem bojovky byl TICHY LOVEC 2 (Silent Hunter2). Tak to ihned smazal. jenze ja si ten torrent od nej nechal poslat, stahnul jsem si to a zjistil jsem ze SH2 je super parba. Sice me to moc neslo, ale bavilo me to. Mrknu na net a co tam nevidim. Silent Hunter III => DOWNLOAD  Kapitan ted je ze me lovec. Tichy Lovec. BtW kamos do dneska nechape jak me ta "ptakovina" muze bavit. Vubec tomu nerozumi  Laughing


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Helmuthe Nowaku kroť se. Tvá poslední zpráva velice tančí na hraně pravidel.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já jsem se kdysi dostal k Aces of the deep, které bylo jedním slovem skvělé (zvláště po aplikaci updatu), bohužel na Win2000 a WinXP se mi tuhle klasiku nepovedlo zprovoznit v plné funkčnosti Crying or Very sad , takže jsem nejprve přemýšlel nad pořízením SH2, ale zrovna v té době se začali oběvovat obrázky ze SH3,což mě donutilo čekat a čekat a pak být šokován z HW nároků a také z ceny orig. hry Sad ...no ale přesto sem si ho nakonec v listopadu pořídil a nelituji Twisted Evil



Naposledy upravil Hornisse dne 21. 01. 2007, 10:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Helmuth Nowak napsal:
BtW kamos do dneska nechape jak me ta "ptakovina" muze bavit. Vubec tomu nerozumi  Laughing


Jj, muj kámoš to vydržel hrát do r. 1941 a pak ho to přestalo bavit... a teď mi řiká úplně to sámý Laughing  Rolling Eyes


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Helmuthe Nowaku kroť se. Tvá poslední zpráva velice tančí na hraně pravidel.


Promiň, samozřejme už mám hru koupenou, ale dostal jsem se k ní vlastně úplně náhodou.


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja jsem mel SH1, SH2, tak nebyla jina moznost - nekoupit SH3, a uz pripravuji domaci rozpocet na SH4  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Helmuth Nowak napsal:
Promiň, samozřejme už mám hru koupenou, ale dostal jsem se k ní vlastně úplně náhodou.


V pořádku, jak jsem psal "tančí" na hraně. Raději jsem upozornil pro případ, že by jsi se "rozjel".

 Wink  Kapitan


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No kdysi sem měl ještě na disketě Das Boot a tak to něak začalo pak přišel SH1 který mě neuvěřitelně chytl no a pak klasika už sem jen hltal jakykoliv střípek o SH 2 ,3 a teď  4  Very Happy



Naposledy upravil rosta dne 13. 03. 2007, 14:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No nedavno jsem videl Das Boot a mel jsem takvou chut si zahrat neco ponorkama, a vzpomnel jsem si, ze jsem kdysi davno hral cosi jako SHI. No pak uz to chtelo jen par minutek hledani na internetu, zaplaticeni 20 dolaru na iol.boonty.com a cekani 15 hodin nez se SH stahnul:)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No ja se k ponorkam dostal, kdyz sem cet Dvacet tisic mil pod morem, no a pak se mi dostala do ruky knizka Ponorky vyplouvaji a od ty doby mne to desne chytlo, zacinal sem na Commodoru C64 se hrou Silent service a tak sem se dostal az k SH3 Cool


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No takže ja som sa k SH3 dobyjal dost dlho. V časoch keď ešte neexistoval tento simulátor náhodou som natrafil na demo verziu SH1.
Tak som ju stiahol, ale dosť dlho som ju nevedel rozchodiť pod XP, no potom sa mi to nejako razbehlo a užíval som si to úžasné demko a grafiku  Laughing
Potom som trochu zapátral po dvojke, ale objavil som že sa blíži trojka tak som nedočkavo čakal kedy vyjde.
Nepomohlo ani vydanie trojky lebo nebol cash na kúpu (nepracujem som študent).
Neskôr som ju zohnal od kamoša, ale zložil ma fakt že moja staručká GeForce 440 Mx nepodporuje pixel shader
a to mi zabraňovalo používať polovicu vecí v hre  Embarassed
Znova som musel čakať na novú mašinu ktorá bola v nedohľadne, ale už vtedy som vedel že SH3 má u mňa veľký potenciál.
Dočkal som sa teraz vo februári. Komplet nová zostava sprevoznila SH3 a teraz to zavisláčim ako maniak a iné hry ma nezaujímajú

rozmýšľam o SH4 ale neláka ma veľmi

edit: dúfam že to stačí  Wink



Naposledy upravil kamikadze dne 29. 03. 2007, 20:52, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já hrál jako malej capart kdysi Silent service 1a2 a pak jsem na dlouho přešel na letecké simulátory a válečné strategie. Ale na ponorky jsem tak uplně nezapoměl...jen nejsou tak časté a tolik se o těchto hrách zase nepublikuje ( ve srovnání s jinými) a tak jsem ani žádné nesháněl. Až pak se mi do rukou dostalo Score nebo Level...už nevím a tam byla eclkem zdařilá recenze na SH 3. Začal jsem o tom přemýšlet, ale pořád jsem se nějak nemohl rozhoupat.....tak mi to nakonec koupila žena jako překvápko.....teď toho možná lituje Laughing  Confused


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.