Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Jak jste se ke hře SH3 dostali?
Jak jste se ke hře SH3 dostali?

Doporučil mi ji známý 5% 5% ( 5 )
Z recenze v časopise/televizi 12% 12% ( 11 )
Z Internetu 31% 31% ( 28 )
Náhodou jsem si ji vybral v obchodě 7% 7% ( 7 )
Hrál jsem SH1 nebo 2 (A jak jste se dostali k nim?) 30% 30% ( 27 )
Jinak 11% 11% ( 10 )

Celkem hlasů : 88
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak jste se ke hře SH3 dostali? 
Jakpak jste se k této skvělé hře dostali?



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 09. 2008, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ona to náhoda až tak moc nebyla....chodil jsem kolem ní pěkně dlouho a kochal se obrázkama, až jsem jí pořídil...no pak to nefungovalo...zelená grafika atd. Tak jsem upgradnul PC a pak mi šlo všechno... Very Happy  Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hrál jsem už první díl a dostal jsem se k němu náhodou přes demo na nějakém CD z časopisu(asi LEVEL). Pak už jsem si další díl tak nějak pohlídal. Ovšem z nedostatku času jsem se k SH3 dostal(i přes to že jsem ho měl doma) až asi po půl roce co vyšel.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No já hrál už i jedničku a dvojku takže trojka nemohla chybět a teť už se těším na čtverku  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rád hraji letecké, lodní simulátory a také dobrou strategii (OFP). Takže hraji ponorku od jejich začátků, čučím kde co vyjde nového a pak se snažím to nějak sehnad a hlavně finančně zajistit, uf, to je nej.... Rolling Eyes

Plujte hluboko, pomalu a potichu!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
já jsem teda SH1 a SH2 nehrál (jen SH2 demo a to sem si říkal jaká je to kravina protože jsem to neuměl) a tak jsem se rozhod že SH3 zkusím a ejhle - zachutnalo mi to Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek SH3 
ponorkový simulátory hraju už odnepaměti- Silent Servise 2, Aces of the deep, pak ještě něco co už ani nevím jméno a pak Silent Hunter- král ponorkových simulátorů oné doby....
SH2 mě nějak minul, neměl jsem na to kompa, tak jsem to vynechával no a když jsem se k tomu chtěl dostat, tak jsem zjistil, že už brzy vyjde SH3 a tu tak hraju v podstatě od té doby....


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re 
Díval jsem se po SH 3 už minulý rok ,ale za cca 1300 kč mě připadla drahá.Ale letos v únoru vylezlo ze známého že to má doma,tak to dodal,jenže to byl crack.Tak jsem na tom chvíli trénoval a po té jsem usoudil že SH 3 musím mít originál,tak se stalo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já jsem čirou náhodou jednoho srpnového dne viděl v časopise Epocha (1. listopadu v ní bude o pátrání po vraku ponorky USS Wahoo) malé okénko věnované této hře. Řekl jsem si, že to může být zajímavé, ale na dlouhou dobu jsem na tuto hru zapomněl. Vzpomněl jsem si před vysvědčením (Za dobré známky mi naši slíbili dárek, alespoň k něčemu je to učení dobrý Laughing ) A tak jsem 9.2.2006 v  19:44 nainstaloval tuto super hru.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Re 
Herr Flick napsal:
Díval jsem se po SH 3 už minulý rok ,ale za cca 1300 kč mě připadla drahá.Ale letos v únoru vylezlo ze známého že to má doma,tak to dodal,jenže to byl crack.Tak jsem na tom chvíli trénoval a po té jsem usoudil že SH 3 musím mít originál,tak se stalo.

Jo jo je to tak Silent Hunter si zaslouží koupit originál já si teť koupil i Seawolves  Very Happy  Wink  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Re 
morybundus napsal:
Jo jo je to tak Silent Hunter si zaslouží koupit originál já si teť koupil i Seawolves  Very Happy  Wink  Wink


No...tak ten si to vůbec, ale vůbec nezaslouží... Neutral



Naposledy upravil Sarroth dne 20. 10. 2006, 17:14, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já vím , ale ať mám všechno pokupě Wink  Wink



Naposledy upravil morybundus dne 20. 10. 2006, 20:34, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek
Zajímám se o 2.sv., konkrétně o naše letce v Británii a když jsem u kamaráda viděl tuhle hru, řekl jsem si, že jí taky zkusim a teď k pilotům pomalu ale jistě přidávám i u-booty  Smile

Zpočátku mi absolutně nešla, připadalo mi všechno strašně nepřehledný.
Když jsem si zapamatoval, jak se ovládá to či ono, zase jsem zapoměl jak se ovládá tohle, tak jsem hru na čas odložil.

Nedávno jsem se k ní vrátil a vzpoměl si na jedno přísloví co nám řiká učitel:
"Kdo nechce, hledá proč. Kdo chce, hledá jak."
Pak jsem zjistil jak na to a hraju jí dál. Smile


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak ten učitel to přísloví má super opravdu moc dobré  super  super

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
hral sem Silent Servise 2, Aces of the deep a SH 1 i 2 takze sem vedel do ceho du  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.