Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
LSH V5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No já bych to instaloval na čistou SH3 a LSH stáhl jen tu kompletní verzi, co mají na stažení. Ten update je myslím jen pro lidi co hráli verzi 5.0 a chcou updatnout na verzi 5.1.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Však to nabízí 5.1

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha možná jsem to blbě vyjádřil.
Ale já bych stáhl jen plnou instalaci LSH FULLVERSION - for LSH3 new players.
Ten update bych vůbec neřešil. A instaloval bych dle přiloženého návodu na čistou instalaci SH3.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A patch 1.4?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano  patch 1.4 také. Na to jsem zapomněl mám steam verzi a tam je už včetně patche.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Protože se mě dost lidí ptá, jak zobrazit v tomto modu historicky věrné německé vlajky (kvůli německým zákonům LSH standardně zobrazuje vlajku Kriegsmarine bez hákového kříže), tady je jednoduchý návod. Můžete sice aktivovat nějaký mod na vlajky vytvořený pro jiný megamod, ale tím si přepíšete i ostatní upravené vlajky jiných národů obsažené v LSH. Vlajka s hákovým křížem totiž je v LSH obsažena, jen je skryta. Pro její zobrazení ve hře stačí smazat dva soubory, a to German_M.tga a současně German.tga, které najdete v adresáři data\Textures/TNormal/tex.


Dobrý lov!



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 16. 10. 2012, 11:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek LSH 
Zdravim.Nainstaloval jsem verzi 5.1,ale po absolovani vycvik mise,a prirazeni k flotile me to pri nacitani nem.val.lodstva shazuje do oken.Po delsim zkoumani to je jen u tohoto lodstva.Dela to i v knihovne.Tj,dostanu se max po svobodne frantiky,a dale je germany,a padlaTu fullverzi jsem stahl snad 5x.Nakonec jsem nainstl.verzi 5.0.a funguje to bez problemu.Jen me mrzi ztrata tech novinek.Rozebehl nekdo tu novou verzi?Ta vlajkova signaizace v kielu nema chybu.Dal jsem to na cistou instalaci.Uz fakt nevim. Crying or Very sad


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aplikoval si 4GB patch?


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky.Napred jen full mod.Po tom padani ,verzi 5.0,a na nej jsem jeste pro jistotu zkusil ten 5gb.funguje jen ta 5.0.Ani ten upgride z 0 na 1 nefunguje.Tezko rict...


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek V6 
Zdravicko,
ma niekto info,ako pokracuje resp.nepokracuje vyvoj LSH3_V6 ?
Verziu V6 avizovali uz na minule vianoce, teraz mame pomaly uz dalsie a akosi je okolo tohto modu ticho. V5 som hral a pacila sa mi.


_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://www.lsh3.com/v5/index_en.html
nebo
http://www.lsh3.com/v5/index.html


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek lsh vs. chuck novis 
pul dne sem proparil tohodle modu, ale jedinej zaver sem udelal: chuck novis se mi zdal lepsi.... nejvic me dozraly ty plavebni komory. napred to neubrzdim a vlitnu do nich, pak kdyz se otevrou, tak do nich vjedu ale nestihnu to a sevrou me ty dvere  Exclamation takze ponorka total rozflakana a konec prvni hlidky.... nema nekdo nejakou radu jak tohle vychytat?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Fildo, vychytat to je jednoduchý. JSI KAPITÁN, TAK VEL A ŘIĎ, ALE NÉ V ŘIŤ!!! Každej pičus to umí rozhulákat a pak neubrzdit. Zastav, počkej na zelenou a v klidu propluj. Jde to v pohodě pokud nemáš Č/B monitor Rolling Eyes


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek stiebler 
kde jste vzali ten stiebleruv addon? nemuzu ho nikde najit ke stazeni


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek range 
jak zjistim vzdalenost v UZU/periskopu při zapnutym GUI_OLC?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.